Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Naravno. :) Hvala, drugari. :) Sutra ću da odem do njih da ispotpisujem šta treba. :)
 
poz svima, zna li neko da li je moguce koristiti usluge RV na NBG u bloku 28 ( televizorka ) i u bloku 29 ? hvala unapred
 
Za to je najbolje da zovnes njih i da pitaš, ja mogu da ti potvrdim za televizorku u M.Milankovica, ne znam kako je u onoj drugoj.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Za to je najbolje da zovnes njih i da pitaš, ja mogu da ti potvrdim za televizorku u M.Milankovica, ne znam kako je u onoj drugoj.


Sent from my iPad using Tapatalk

bas ta televizorka me zanima, tu imam stan..znaci moze tu , supeerr...hvala puno..imao sam 2 god PTT KDS internet i kablovsku, ne mogu reci da nisam zadovoljan, ali odjednom ukinuse sve arene sem arene 1 i sve SK...a i net je spor u odnosu na RV
 
Poslednja izmena:
drugo, jel daju CAM modul za digitalnu, posto me set top box smara sa novim daljinskim, a i nemam gde da postavim kuciste STB ...jer je TV okacen na zidu i nemam dodatno mesto za STB
 
Daju ali se nekada desi da nemaju, ne znam trenutno kakva je situacija. U tom slucaju dobijes STB pa onda cekas da dobiju CAM pa odes i zamenis...
 
Momci koji montiraju nose i stb i cam i montiraju šta treba, ima svega ne brini.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Za OSI osobe, koje zele uzeti kod RVa TV/Net sa 50/30% popusta (kako ko), cisto da znaju, pitao sam danas:
- Mora UO24, dakle nije zgodno kao kod Telekoma, bez ikakve obaveze
- Vazi samo za Net i TV zasebno, ne vazi za Kombo pakete
 
Momci koji montiraju nose i stb i cam i montiraju šta treba, ima svega ne brini.


Sent from my iPad using Tapatalk
Kako ide procedura da vratim stb i zaduzim cam?
A vratio bih im i tp link wifi ruter meni on ne vredi ni 5 para.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ja sam otišao u korisnički u SC, poneo STB, rekao da hoću CAM, dala mi papir da potpišem da sam vratio STB, isto dala papir za CAM, uparila CAM sa mojim brojem ugovora i to je to. Još sam tada dobio gratis mesec dana sve kanale.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Za OSI osobe, koje zele uzeti kod RVa TV/Net sa 50/30% popusta (kako ko), cisto da znaju, pitao sam danas:
- Mora UO24, dakle nije zgodno kao kod Telekoma, bez ikakve obaveze
- Vazi samo za Net i TV zasebno, ne vazi za Kombo pakete
TV, jel samo za osnovnu ili i za DTV važi?

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Vazi i za DTV ali ne i za dodatne TV pakete.
 
Kako ide procedura da vratim stb i zaduzim cam?
A vratio bih im i tp link wifi ruter meni on ne vredi ni 5 para.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Zovnes podršku, oni naprave nalog i za dva dana dođe momak, donese i montira cam, vrati stb.



Sent from my iPad using Tapatalk
 
na NBG kako ste zadovoljni internetom i TV uslugom Radijus vektora ??/ pitam, jer nakon 2 god KDS PTT bi uveo Radijus...
 
Na žalost ptt puno zaostaje sa svojom ponudom tako da nije za poređenje. Kod mene nakon skoro mesec dana sasvim korektno za sad, nemam zamerki.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
na NBG kako ste zadovoljni internetom i TV uslugom Radijus vektora ??/ pitam, jer nakon 2 god KDS PTT bi uveo Radijus...

Uvedi.
Net ok, uglavnom nema problema a kad ima zovnem i sredjuju vrlo brzo. Tv ionako nesto slabo gledam, znaju nekad imati pikselizacije na nekim kanalima pa srede ili gubitka zvuka na trenutke (sekundica ili dve) na Studiju B (na digitalnoim) ali kao sto rekoh sad nesto slabije gledam tv, vise slusam...

Mislim da je RV bolji od KDS PTT.
 
Uvedi.
Net ok, uglavnom nema problema a kad ima zovnem i sredjuju vrlo brzo. Tv ionako nesto slabo gledam, znaju nekad imati pikselizacije na nekim kanalima pa srede ili gubitka zvuka na trenutke (sekundica ili dve) na Studiju B (na digitalnoim) ali kao sto rekoh sad nesto slabije gledam tv, vise slusam...

Mislim da je RV bolji od KDS PTT.

puno hvala
 
@roadracer, imam ja. Nije mi radio net otkako sam ustao (oko 9:30h), sad kao radi ali izgleda da brljavi malo... Ne radi im ni sajt..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
nesto je do njih, ni meni nije radio do malopre...
 
Jel vam lampica za net na modemu blinka?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ni meni jutros nije radilo, i normalno kad nema mreze da ne mozete ni na njihov telefon da ih dobijete jer je i on na njihovoj mrezi ;)

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Nestalo jutros neta dok sam wot igrao, ja otidjoh napolje da ne gubiv vreme cekajuci net da proradi, zavrsih 1-2 korisne stvari, sad se vratih, vidim fercera ok, wot cu nastaviti kasnije malo da igram...
Valjda danas i sutra nece vise pucati i brljaviti.
 
Meni zadnjih nedelju dana nekoliko prekida. Na Speedtestu ide do desetak mbit, a treba 40.
 
^^ potrvrdjujem

Zvao sam telefonom da trazim cam umesto stb, rekose pozvace me

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
bas ta televizorka me zanima, tu imam stan..znaci moze tu , supeerr...hvala puno..imao sam 2 god PTT KDS internet i kablovsku, ne mogu reci da nisam zadovoljan, ali odjednom ukinuse sve arene sem arene 1 i sve SK...a i net je spor u odnosu na RV

Bas i ja zivim u toj televizorki, i iz istog razloga sam presao na RV pre nesto manje od godinu dana. E, sad, sto se tice zgrade, zavisi od ulaza do ulaza (ko je dobio saglasnost i potpise od skupstine stanara), nemaju svi ulazi instalaciju, mada vidim da su u medjuvremenu i neki drugi ulazi uveli jer se pojavio i SBB preko Beogrid-a. Koristim kablovsku 110 kanala, internet 40/4 i fiksni telefon, i za sada nisam imao vecih problema. Svako poredjenje sa PTT KDS-om je suvisno. Skoro je bio neki problem, jer je MTS pustio u etar jak signal, nekih 10-tak Pinkovih kanala, pa je na odredjenim frekvencijama doslo do smetnji, ali su tehnicari u kratkom roku izasli na teren (stan) i resili problem. Sve u svemu, 5 Arena u HD-u, 3 SK, CAM modul - OK! Ponovo su izlepili plakate sa akcijom u toku - 3 meseca gratis.
 
Poslednja izmena:
Televizorka u Milutina Milankovica ??/ super..znaci zadovoljan si ??? ma sad ta saglasnost ne treba vise kazu, 50%+1 je bilo, sad kazu 5 stanova dovoljno...
 
Nazad
Vrh Dno