Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Ma rutiranje im nije odradjeno kako treba i nisu dobro podeseni dns serveri to je isto ono sto sam se ja zalio pre neki dan za ebay

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ovo vise nije smesno

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Katastrofa, dns im je u tri nanine otisao. Google-ovi dns ovi su izgleda blokirani, ne radi skype kao i par sajtova (speedtest.net...) steam se zabunio sav(provlaci 300-400kb/s).
P.s. idem do kafane da odlucim sta dalje sa rv. [emoji3] [emoji3]

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
HMm, preko Google DNSa ne rade ni WizzAir, Paris Pass i jos nekoliko sajtova koje sam bas pokusao da otvorim! (na Tkomu)

Prvi put mi Tkom DNS radi bolje od google-ovih!
 
Od uvek ih koristim, a od veceras kad ih unesem u podesavanjima nemam net. [emoji27]

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
uspeo sam da ih dobijem telefonom, kazu da postoji neki problem sa nekom mrezom koja vodi do njih pa cekaju da se to otkloni u ranim jutarnjim satima i da nije do njih. sto se tice te nove opreme i daljih prekida neta sa njihove strane, kazu da su sve resili i da ne bi trebalo da ih bude...
meni je najveci problem sto imam neke testove i zadatke koje polazem onlajn i koji kada se pokrenu ne mogu da se stopiraju i ponovo rade pa je ovo sa prekidima bas pocelo da me nervira...
 
Meni radi net...
Evo malopre sam se iskljucio sa wot-a i nije bilo prekidanja tokom igranja...
Paypal radi normalno.
 
meni radi samo internet radio :)
sad cu da probam steam...
ni jedan sajt nece da mi otvori i poceo je da izbacuje da ne moze da pronadje dns adresu. postavio sam google-ove ali opet nista...
 
Meni normalno radi sad ali ne znam kako je bilo danas kada su se mnogi žalili.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
ja prespavao taj haos ali i dalje nemam net. odmah izbaci problem sa dns-om sta god probam da otvorim...
 
Ako koristis Operu, probaj Opera turbo ...net radi kod mene normalno, samo juce, kratki prekid TV-a
 
Svi ti kablovski provajderi, to su takvi amateri (da ne upotrebim neki gori izraz) da ja nemam reči! Skoro, kada je bio neki žešći problem sa Radijusom, nema neta ni televizije. Sajt im mrtav. Na telefon se naravno ne javljaju, a čak ni na svojoj, zvaničnoj fejs stranici ne mogu da objave u čemu je problem! Da je normalna zemlja u pitanju, odavno bi im firma bila ugašena!
 
Pa i taj telefon je na njihovoj mreži. Kad pukne sve ne radi ni on. Ne opravdavam ali razumem zašto ne radi. Ali činjenica, mogli su na društvenim mrežma sa objave da imaju problem.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ako koristis Operu, probaj Opera turbo ...net radi kod mene normalno, samo juce, kratki prekid TV-a
operu od relativno skoro. sad cu da pronadjem to makar da imam net dok ga ne osposobe do sutra.
hvala za info, nisam to koristio do sad.
jok, nece ni tako, pojma nemam sta su zeznuli. sacekacu jos malo, svakako sam vec odustao...
 
Poslednja izmena:
Probajte neke druge DNS servere. Na Telekomu isto ne radi dosta sajtova (PayPal, WizzAir, ParisPass...), ako se koriste google DNS serveri, ali rade Telekomovi.

Mislim da ovo nije do RVa vec.
 
kazu da nije nego do neke mreze koja ide do njih pa se cekaju da ti drugi to rese...
iskljucio sam modem pa cu ga ukljuciti za koji minut i probati sa drugim dns-om. po ovakvom vremenu bez neta sam kao u pecini...
mrtav je kod mene definitivno, nista ne pomaze, nemam vise zivaca.
ako ne dodje do ujutru idem dole do njih da pitam sta rade i dokle ce da se raspadaju.
 
Poslednja izmena:
Svi ti kablovski provajderi, to su takvi amateri (da ne upotrebim neki gori izraz) da ja nemam reči! Skoro, kada je bio neki žešći problem sa Radijusom, nema neta ni televizije. Sajt im mrtav. Na telefon se naravno ne javljaju, a čak ni na svojoj, zvaničnoj fejs stranici ne mogu da objave u čemu je problem! Da je normalna zemlja u pitanju, odavno bi im firma bila ugašena!
"Normalna" smo mi zemlja samo sto nije bas najnormalnije ponasanje gradjana, raznih "organa" i tako dalje...
Koliko je vec na umoru TT i jos nije ugasen?

Pa i taj telefon je na njihovoj mreži. Kad pukne sve ne radi ni on. Ne opravdavam ali razumem zašto ne radi. Ali činjenica, mogli su na društvenim mrežma sa objave da imaju problem

Jest' pa da se "javno brukaju" kako im ne radi nesto... prvo ce da "poprave" pa ce da "eto objave" kako su imali probleme koje u "uspesno resili"...
 
Da, evo sad ni meni maltene nijedan sajt ne otvara.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Da opet problemi sa DNS. Bas vole vikednom da "izvode radove"
 
Šta konkretno ne radi posto ja šta god sam otvorio nije bilo problema. Daj te linkove da probam?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
i opet ne radi... pa ovi nisu normalni... imao sam net na pola sata od juce i vecje nestao...
 
Zvao sam ih, navodno nat provajder im je ddos-ovan i da je otezano rutiranje saobracaja..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
tako su i meni rekli, zvao sam ih dva puta i bio do njih. nadam se samo da nije do njih i da nece posle ovoga vise nista da cackaju i prekidaju.
 
Nazad
Vrh Dno