Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Primetih da je od poslednjeg "tumbanja" kanala RTS HD postao 720p umesto 1080i.

Necu da budem iskljuciv ali mozda su samo sportski dogadjaji 1080, obicno sam u poslednje vreme nase reprezentacije i klupske utakmice koje idu sa rts, gledao bas na njemu i cini mi se da su bili 1080 ...
 
Poslednja izmena:
John Cena skeniraj ponovo kanale, nemam nikakav digitalni paket, imam RTS HD i jos su vratili ona dva ZDF HD kanala...sve gledam preko DVB-C tunera u TV
 
Vratice se sigurno, fox i fox life su u osnovnom paketu, tako da moras da ih imas
 
"Nadanje, ludom radovanje" ... "ugasili" su mi sve HD kanale izuzev RTS-HD, Vektor HD i ovih "experimentalnih" ZDF, 1, RT-HD.
Bem li ga, citaju izgleda ovo shefovi pa su odlucili da su "PREVISE dali" starim korisnicima. Bas vam hvala.
 
To znaci da su te stavili u paket Televizija 100, sto je bezveze... gledajuci koliko placas, trebali su da te stave u Televizija 140
 
Imam cudan problem. Naime vec 5 dana svi kanali posle 400 na programskoj listi su negledljivi na dtv na TV-u u mojoj sobi.
Bukvalno kao da su skremblovani, zvuk secka i artefakti na sve strane, vec sam ranije opisao
U drugoj sobi je sve odlicno.
Zna li neko do cega moze da bude?
Ja cu ih zvati sutra al ne znam ni kako da objasnim problem
 
Poslednja izmena:
Gledam Vektorov sajt posto sada u zgradi imamo Vektor sada. Jel mi se cini ili moze samo net bez tva da se uzme??
 
Imam cudan problem. Naime vec 5 dana svi kanali posle 400 na programskoj listi su negledljivi na dtv na TV-u u mojoj sobi.
Bukvalno kao da su skremblovani, zvuk secka i artefakti na sve strane, vec sam ranije opisao

Negde ti slabi signal. Najverovatnije na spliteru, ili na nekom od konektora. Proveri i priključak na tv-u. Ja imam 3 tv-a u stanu, a signal mi se primetno popravio kad sam umesto klasičnog antenskog konektora upotrebio adapter F-konektor na antenski.
 
Imam cudan problem. Naime vec 5 dana svi kanali posle 400 na programskoj listi su negledljivi na dtv na TV-u u mojoj sobi.
Bukvalno kao da su skremblovani, zvuk secka i artefakti na sve strane, vec sam ranije opisao
U drugoj sobi je sve odlicno.
Zna li neko do cega moze da bude?
Ja cu ih zvati sutra al ne znam ni kako da objasnim problem

Zovi ih i prijavi, dolaze brzo (sutra verovatno ako nije vikend)... kao sto rece kolega otiso je neki od "onih" delova, pa neka zamene da se ti ne cimas.

Gledam Vektorov sajt posto sada u zgradi imamo Vektor sada. Jel mi se cini ili moze samo net bez tva da se uzme??

Alfa druze, koliko ja znam, moze samo SA osnovnim tv paketom, bez tv NE MOZE jer ima analogna tv i otkljucani dtv.
Nije to TT, ovo radi iako je UL sporiji...
 
Poslednja izmena:
Napokon mi danas ugradili cable tv.. Osnovni paket.. Slika je dobra.. Tv stariji... Tako da sam zadovoljan. 60 kanala samo da ih sortiram po mojim potrebama. Prva 3 meseca dinar i posle jos 18 meseci. Ugradnja bila 1000
 
Evo upravo gledam RTS-HD na Vektoru i 1080i je ... definitivno zavisi od vrste programa koji emituju, dal' je nesto starije ili nov i ziv program.
 
Ljudi jel moze neko da mi kaze kako vam radi net jer se dvoumim izmedju vdsla i radijusa mada bi uzeo radijus zbog tva...al ako puca cesto il brzine mnogo variraju onda vdsl jer mi je net bitniji..
 
Ljudi jel moze neko da mi kaze kako vam radi net jer se dvoumim izmedju vdsla i radijusa mada bi uzeo radijus zbog tva...al ako puca cesto il brzine mnogo variraju onda vdsl jer mi je net bitniji..
Uzmi vdsl stabilniji je.
 
Trebalo bi da bude dobar net u 21.
Blizu im je centrala (strava centar), tv ionako jeste ok, jesu se neki zalili onomad da im ne valja ni tu net ali uglavnom po NBg nema nekih problema.
Evo ja se ne secam kad je nesto pucao net, jednom/dvaput prosle nedelje wot stucnuo malkice u dve prtije ali nisam siguran da je bas do neta...
Dolaze brzo da porave, imaju podrsku 24h ...
Ja znam da sam "progledo" kad sam ih uzeo jer sam se rastosiljao skupog, sporijeg mnogo i talasavog adsl-a, onomad davno... bilo je povremeno problema ali smo ih uspesno resili, ja zadovoljan korisnik...
 
Ljudi jel moze neko da mi kaze kako vam radi net jer se dvoumim izmedju vdsla i radijusa mada bi uzeo radijus zbog tva...al ako puca cesto il brzine mnogo variraju onda vdsl jer mi je net bitniji..

Ja sam u Borči i ne pamtim kad sam zadnji put imao problema. Prelistaj temu zadnjih 5,6 strana baci pogled na datume i biće ti jasno kakva je situacija.
 
Trebalo bi da bude dobar net u 21.
Blizu im je centrala (strava centar), tv ionako jeste ok, jesu se neki zalili onomad da im ne valja ni tu net ali uglavnom po NBg nema nekih problema.

Ja sam u 21. Ne pamtim kad je poslednji put pukao net. Ne igram ništa onlajn, ali puno koristim cardsharing sa dosta tajmera podešenih u raznim periodima dana. Primetio bih kad bi nestao net...
 
Treba mi info, potpisao sam juce ugovor za kablovsku tv. I sad majstor je rekao da treba da platim 100 metara kabla (3 bandere od mene) po 130 dinara, zovem korisnicki servis oni naravno nista ne znaju i ponavljaju ko papagaji. Odem u poslovnicu, kaze sad je akcija 1000 din prikljucenje i ne placate kablove, kazem im mozete li to napismeno da date kaze ne moze. Pogledam na sajtu tamo pise 10 000 din + kablovi (120m x130 din) sto ce reci 25 000 din za obicnu kablovsku kao da je vucem iz svemira.
Posto je moj cale kralj pa je potpisao ugovor pre nego sto su dosli da postave kablove, sad mogu da nakarikaju koliko im treba para.
Dakle pitanje je sta ja treba da platim? U ugovoru naravno pise od prve bandere ili odakle im se cefne (to je prevedeno) prva bandera mi je 25 m, a ta 3 odakle kao treba da se dovede preko 110m.
 
Nazad
Vrh Dno