Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Zahtevaj da na licu mesta kod tebe provere sve parametre.Tako ces sigurno ubrzati proces do ostvarenja zeljenog kvaliteta.Inace pracenje ume da potraje.Moguce da imas neke gadne smetnje na delu mreze u tvom kraju.
 
Ima li nade za fiksni? Jel iko dobio fiksni kod vektora? Zna li se da li su uopste poceli sa tim?
 
Планирани радови
29. 06. 2015.

Поштовани корисници,

Обавештавамо вас да ће због планираних радова на унапређењу система који су заказани за 30. 06. 2015. године у периоду од 00:00h до 00:30h, бити могући краткотранји прекиди у функционисању интернет сервиса на територијама Београда, Обреновца, Инђије, Баточине и Пријепоља.

Унапред се захваљујемо на разумевању.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР


Mirise na ubrzanje :D
 
Ima vishe od godinu dana od poslednjeg ubrzanja (tacnije od aprila prosle godine ) Telefon je smejurija,bar ovi paketi sto su ponudjeni.
 
Jeste smejurija, slazem se ... ali svi ostali imaju, ako hoce da igraju "ozbiljno" moraju da osposobe telefoniju, za sad koliko vidim imaju samo na papiru ;)

Au,pa ovi su stvarno zacarani :D "I dalje smatramo da je nasa ponuda bolja od 'njihove' ponude.Na Vama je da odlucite."
 
Nista novo u Vektor propagandi ... treba samo pogledati, sta nudi Vektor za ~2700 din ! a sta dobijas kod IKOM-a za iste pare (Flat 3 paket) i sve ti je jasno :D
 
Pa nismo na IKOM-u, vec u ovom "slobodnom" trzistu smo pripali u region u kome "vlada" RV... dok ne vaskrsne TT u nekom obliku... ;)

Sto me "palite" za ubrzanje, nema ga, a iskreno nisam ni pomislio da bi moglo biti ubrzanje vec samo nesto u vezi telefonije...
 
Poslednja izmena:
Ja sinoc celu noc i sada ceo dan nemam ni tv ni net...u Jajincima sam inace...
Stvarno da poludi covek sa njima...ne moze mesec da prodje da ne dodje do nekih ozbiljnijih prekida
 
Jesu li još nekome nestali SK2 i SK3 iz osnovne DVB-C ponude?
 
Kod mene nisu nestali, Wimbledon se vrti stalno :) ...jedino mi je nestao Ginx i ubacili su neke domace lokalne kanale.
 
Hm.

Nisam bio tu 10ak dana. TV mi ponudio "Novi sadržaj" i na pozicijama SK2 i SK3 su se pojavli Mag i Belle Amie. Nema ih ni na nekoj drugoj lokaciji.

Napominjem da je u pitanju DVB-C sadržaj koji se dobija bez ubodenog CAM modula.
 
Jesu li još nekome nestali SK2 i SK3 iz osnovne DVB-C ponude?

Hm.

Nisam bio tu 10ak dana. TV mi ponudio "Novi sadržaj" i na pozicijama SK2 i SK3 su se pojavli Mag i Belle Amie. Nema ih ni na nekoj drugoj lokaciji.

Napominjem da je u pitanju DVB-C sadržaj koji se dobija bez ubodenog CAM modula.

Komšo upravo sam izvadio CAM modul (s karticom, zasto ne izvukoh samo karticu nemam pojma 8)) i SK1, SK2, SK3 rade, tu su.
Proveri da nisu na nekom drugom mestu izlistani pa ih samo premesti na staro mesto. Nemoj skenirati vec samo porveri da u listi nisu na drugo mesto upisani.
 
Sumnjam, zasto bi ubrzavali ? niko ih ne ugrozava sa te strane! ali, zato moraju da puste uslugu telefonije, tu debelo kasne :)

Telekom? 50|2Mb/s za 1700RSD dok je kod Vektora 25|1,5Mb/s za 1590RSD..
Mogli bi barem malo da podignu brzinu. Ako nista drugo na 30|2Mb/s
 
- Ako mislis na tehnicke mogucnosti realizacije te brzine to je druga stvar... to je limit tehnologije koja je trenutno u primeni, ali realno ponuda je odlicna...

Na to mislim, bas mali broj korisnika moze da dobije tih 50Mb trenutno i to dobro znaju u Vektoru. Telekom ponuda ovako zaista izgleda sjajno za 1700din 50 :)

Po meni, jedino sta moze da prodrma Vektor je prelazak Targo telekoma u necije "ozbiljnije ruke". Ali, kako stoje stvari od toga nema jos uvek nista.
 
Na to mislim, bas mali broj korisnika moze da dobije tih 50Mb trenutno i to dobro znaju u Vektoru. Telekom ponuda ovako zaista izgleda sjajno za 1700din 50 :)

Po meni, jedino sta moze da prodrma Vektor je prelazak Targo telekoma u necije "ozbiljnije ruke". Ali, kako stoje stvari od toga nema jos uvek nista.
Istina, vecina ljudi nije u tom krugu od magicnih par stotina metara oko same centrale/podcentrale..
Pa jedino moze da predje u SBB ili Telekom...U svakom slucaju propao posao :D
 
Komšo upravo sam izvadio CAM modul (s karticom, zasto ne izvukoh samo karticu nemam pojma 8)) i SK1, SK2, SK3 rade, tu su.
Proveri da nisu na nekom drugom mestu izlistani pa ih samo premesti na staro mesto. Nemoj skenirati vec samo porveri da u listi nisu na drugo mesto upisani.
Hvala.

Nije hteo na Update channels, ali ih je našao na Manual update.
 
...U svakom slucaju propao posao :D

Vis za mene nije propao posao ja mogu da doguram do 98Mbit sad trenutno imam 50 a ruter setovan na 66Mbit jer imam 2 IPTV sa HD kanalima na oba STB-a sad cu i treci da uzmem takodje sa HD kanalima.
Bas propao posao, za nekog...
 
Vis za mene nije propao posao ja mogu da doguram do 98Mbit sad trenutno imam 50 a ruter setovan na 66Mbit jer imam 2 IPTV sa HD kanalima na oba STB-a sad cu i treci da uzmem takodje sa HD kanalima.
Bas propao posao, za nekog...

Mislio sam na Targo :D
 
U poslednje vreme cujem da dosta ljudi ima problema sa net-om ,pa cak i to da vishe nemaju nego sto imaju.Bilo bi lepo da se ukoliko je moguce jave ovde ,i iznesu svoje misljenje,i sta su sve preduzeli ?
 
Kad god ima toliko problema prvo ćeš ovde da vidiš. ;-)
 
https://vimeo.com/132966800
Vec nedelju dana ovako, bez pravila.
Tipa dva sata radi kako treba pa sat vremena pocne ovo da se desava sa slikom, na svim uredjajima u kuci...
Takodje i internet uspori a ping ode gde ne treba...
Poludecu sa ovima vise
 
Nije to do struje kod tebe?
U slucaju da je sigurno do njih onda zovi podrsku.
Koji deo grada?
 
Nazad
Vrh Dno