Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Naravno da imam, to i pričam sve vreme, TV100 je otključan i može da ga gleda svako ko ima DVB-C tuner bilo u TV bilo kao STB. Vidi molim te jel ti na reversu navedena kartica posebno, da znam na šta da im se žalim sutra ako treba.
 
Da, u reversu je navedena i kartica (na istom papiru sa Globo HDX@ uredjajem). Kartica je Conax DTV kartica i pise koji broj.

Mislim da ne bi trebalo da dozvolis da ostane na ovome, jer ne verujem da ce ti kanali ostati stalno otkljucani...mislim da treba da im trazis karticu, da budes siguran i da sutra ne treba ponovo da se cimas (ako zelis da promenis paket ili oni zakljucaju taj sa 100 kanala). Tako rade svi provajteri televizije, pa i sam Vektor. Videh da su i drugima davali karticu...

Ako te jos nesto interesuje, pitaj.
 
Da, da, zato sam te i pitao, meni je na reversu naveden samo Globo, bez kartice jer eto kako kažu, ne treba. Mada svakako sutra da zaključaju neki kanal eto meni problema. U principu sada je ok sve dok je otključano, ali sutra ako zaključaju, moram imati karticu. "Problem" je u tome što mi sada ništa od toga ne treba i što bih bez razloga išao da tražim nešto od opreme. A sa druge strane, sutra ako se desi da zaključaju kanale cenim da će me ipak kontaktirati da uzmem karticu ali eto baš sad nema cam modula već samo Globo... :) Videću sa njima sutra. Hvala ti!
 
Sutra prepodne će ti pustiti full brzinu, do 12h svakako. Sada si na 10/1. Posle toga 25/5 :)
 
Kod njih je sve u tajnosti ,zanima me da li korisnici koji imaju trenutno 10mbit upload imaju to konstantno ili varira ?
 
Ko ima sada promotivno/experimentalni UL 10?
Oni sa paketom 100/2 ?
Koliko imaju ovi sa 50/2, da li i oni dobijaju UL od 10 ili "samo" 8?
 
Poslednja izmena:
Paket 25 Mb/s.
Izgleda da ce ovo biti paket sa uploadom od 5 Mb/s, iako jos nisu objavili. Nadajmo se da ce biti tako.

 
Kod njih je sve u tajnosti ,zanima me da li korisnici koji imaju trenutno 10mbit upload imaju to konstantno ili varira ?

Kod mene i dalje upload 10 (50/10mbs)
Doduse upload varira brzina oko 9 ali penje se do realnih 10
 
I kod mene trenutno 50/10. Tačnije UL je 8.5-10, ali veliko većinom oko 9.8 ili tu negde
 
Steta sto ne moze da se vidi setovanje za modem ,na koliko je stvarno podesena brzina.
 
Nadajmo se da ce zasita odnos i zvanicno biti 5:1 za DL:UL
Ako tako ostane ja necu imati potrebe prelaziti na TT ako ozivi, izuzev ako sa cenom ne budu znacajno visi od konkurencije...
 
Tesko,verovatno ce i sbb uskoro da koriguje brzine ,ne verujem da ce dopustiti da ikom caruje :D
 
Поштовани корисници,

Обавештавамо вас да је због планираних радова на унапређењу система могуће отежано функционисање телефонске линије Инфо центра.

Захваљујемо на разумевању.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР

Ovo nam je bas bilo neophodno,ubrzanje centrale :D
 
Ovo sbb-ovo mi se ne svidja, uopste, ono kad bi bilo da bude na Vektoru 25/5 bi smatrao veoma dobrom ponudom (za nase uslove) i bio bi zadovoljan.
Onih predlaganih 25/2,25 takodje bi smatrao slabim.

Ajde da navijamo da puste 5:1 pakete :D
 
Da menjaju cenu vec bi objavili ovako je neizvesno do kraja :D
 
Mnogima su istekle ugovorne obaveze, tako da mogu lako da nove brzine uslove novim ugovorom :trust:
 
Jel ima neko da je presao ili razmatra prelazenje sa RV na Telekom? Imaju ponudu 50/2 za 1800din (daju uz to tablet od oko 10-12 hiljada za 1din), a i mozda zanimljiviji super box, fiksni+mob+iptv+50/2 net za 3600din, sa prva 3 meseca po 1din, sto efektivno izadje nesto preko 3100din mesecno... Ja se bas dvoumim.
 
bolje sacekaj ubrzanje(usporenje) pa onda odluci ;)
 
Ako se dvoumis zbog brzine, sacekaj jos malo povecace RV sigurno, e sad da l' na 40 ili 50 videcemo.
Realno, ako ti dobro radi RV, ja licno, ne bih menjao za VDSL i Telekom uopste :)
 
Jel ima nekih nagadjanja (ili konkretnih informacija) kad bi trebalo da podignu DL (UL? :) )?

Sto se tice RVa radi mi ok, s obzirom da sam preko puta Buvljaka na NBGDu, tj blizu Sava Centra, sa 10/1 paketom izvlacim 9.7/0.9. Stvar je u tome sto nisam potpisao ugovor nego imam "standalone" paket (10/1+TV 2725din).. inicijalno sam veceras krenuo da gledam kombo pakete za koje bih mogao da potpisem ugovor, pa bacih pogled i na telekom ciji super box je bas povoljan u odnosu na trenutnu RV ponudu.

Ako bi RV podigao 25/1.5 na 50/3-4-5 to bi vec bilo veoma lepo.. :)
 
Ako imas TV novije generacije sa DVB-C tunerom u sebi, vec imas 100 digitalnih kanala iz kombo 100 paketa.

Niko ne zna sa sigurnoscu kad ce povecavati, ali ocekujemo uskoro :D
 
Da li ces moci na adsl ili na vdsl imati paket od 50/2 i iptv?
Manji su gubitci brzine na "kablu" nego na "telefonu".
Kad (kome) radi kako treba bolji je net na kablu.
Vece brzine je teoretski i prakticno moguce dobiti na kablu... :D
LCD tv ja bi pre na RV digitalnu tv nego iptv.

Meni bi sasvim ok bili paketi 6/1 ; 10/2 ; 25/5 ; 50/10 ; 100/20 i nema nikakve potreba da menjaju brzile DL.
Ko hoce 50 umesto 25 neka menja paket i samo neka nam daju ljudski UL za postojece pakete po istoj ceni i ja prezadovoljan.
Net mi i na sadasnjih 25/5 leti kao munja. :D
 
Potvrdjujem 50/10 je sada i kod mene , od juce.

 
Poslednja izmena:
Meni je istekao ugovor sa onim starim paketom (10/1 i TV 110 valjda bio tada paket) + Arena ...
Racun mi je 3000 i kusur dinara ...a trenutno kada bih potpisao ugovor za iste te pare bi dobio 25/1 i sve ostalo isto ...
E sad u skladu sa situacijom da je sutra 31. da li da idem da potpisujem to da bi mi pustili net od prvog ili da cekam sledeci mesec i to "izvesno" ubrzanje pa da se onda odlucujem ?
 
Ubrzanje ces dobiti bilo da potpises danas/sutra ili za mesec dana. Uvek su postovali i stare korisnike u tom pogledu
 
Nazad
Vrh Dno