Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Drugaru isto nestao net, radi mu skype samo i zvao ih, kazu mu da nema net zbog hakerskih napada :D
 
Meni radi sve, nije bilo prekida danas...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
I meni radi, prvi put da u Borci fercera a kod drugih da zeza :D

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
napokon radi i meni danas. zvali me malopre da provere jer sam juce popi*deo. kazu kao da nece vise biti prekida :)
 
Jel to opet zeza internet?
Celo vece malo malocpa prekid
 
meni radi...
Inace poslao sam mail direktoru u vezi ovog slucaja, ali niko se jos nije udostojio da odgovori.
 
S direktorom se prica utorkom od 17h i to ako oni smatraju da je tema prikladna za pricu... barm se nekad moglo nazvati, reci ko si i sta si i zasto bi da pricas s direktorom pa ako im odgovara oni bi prebacili direktoru ili bi te nazvali... tako nesto. ;)
 
to da ali samo zadnji put, sve pre toga je bilo do njih...
 
Поштовани корисници,

Обавештавамо вас да ће због планираних радова на унапређењу система који су заказани за 27. 10. 2016. године у периоду од 01:00h до 07:00h, бити онемогућено функционисање кабловских сервиса корисницима на територијама Ледина, Сурчина и Добановаца као и делу корисника на територији Новог Београда.

Унапред се захваљујемо на разумевању.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР
 
O nee opet unapredjuju...

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
jbt trazicu im umanjenje racuna... ovi vec pocinju da se igraju sa zivcima.
 
Mislim da nema nista od toga tj hocu reci da tamo u ugovoru stoji sta se podrazumeva pod prekidom, koliko treba da traje itd da bi moglo da se trazi umanjenje po tom osnovu. Zaboravio sam tacno o kom periodu se radi ali mislim da je nesto tipa 48h konstantno ili tako nesto. Suluda cifra u svakom slucaju tako da po tom osnovu mislim da nema mesta za zalbu...
 
Mogu oni da napisu sta hoce ovo ni slucajno nije normalan rad mreze vec totalni raspad gde treba da budu srecni ako ne budu imali previse zahteva za raskid ugovora.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Slažem se ja ali kažem da jedino u tom pravcu može da se ide, ka raskidu ugovora... Ovako, neko umanjenje i to... Teško.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ja sam ostao samo na RV TV, net mi je preko Telekoma, fttb, 50Mbps, skoro da i nemam prekide, možda 1x u 2 meseca...
 
To je puno za VDSL. Bez sale.
 
Pošto sam pre imao vektor, ovo je neuporedivo bolje.
 
Nja nja nja, mi imamao boji upload, mi imamo bolji upload, nja nja nja ... (kad nam radi net kako treba):d
 
Iskreno sem ovi par gluposti u poslednjih par dana od kojih definitivno za neke stvari nisu odgovorni oni ja ne pamtim kada sam imao problema sa njihovim uslugama. Za razliku od ranijih godina kad svako malo nešto nije radilo kako treba.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Naravno da su oni odgovorni.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Kako su odgovorni za ovaj globalni DDOS što je bio?

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Kakve veze ima taj napad sa time sto se njima raspala mreza nije radio internet, telefoni i tv na jednom delu mreze, dok je drugi deo mreze radio.

To je samo los izgovor.

Pa evo i jutros upalim tv imaju smetnje, i sinoc su ih imali, kakve to tek veze ima sa ddos napadom od pre 5 dana.

Kako drugi provajderi nisu imali problema?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne pričam tada kada im je pukla mreža, to je naravno do njih. Pričam za ovo sad za vikend što je bilo. I kod mojih na Ikomu je bilo problema tako da nije do njih sigurno.

A ako imaš smetnje, prijaviš, ako ne srede, batališ ih. Poštuj svoje pare. Ja kažem da ja nemam problema i da mi i tv i telefon i internet rade super. Čim ne bude tako - doviđenja.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Raspada se ,ali posteno :D
 
Novi Beograd, od jutros nema net-a, kablovska radi. Na RV sam nekih mesec dana I imao sam vise prekida nego za 4 godine na Beogrid-u.
 
Evo posle 8h, kad sam se ukljucio, sve mi radi...

Druze ti si jednostavno dosao na RV "u pogresnom trenutku", usli su u postavljanje nove opreme s kojom imaju nekih problema (s porcesom montaze ili usvajanja rada iste) ali ne gubi zivce i nadu, kad sve srede (konacno) radice RV kako treba, a do tada strpljenja...

Sad sam se setio:
Поштовани корисници,

Обавештавамо вас да ће због планираних радова на унапређењу система који су заказани за 27. 10. 2016. године у периоду од 01:00h до 07:00h, бити онемогућено функционисање кабловских сервиса корисницима на територијама Ледина, Сурчина и Добановаца као и делу корисника на територији Новог Београда.

Унапред се захваљујемо на разумевању.

Ваш РАДИЈУС ВЕКТОР

Eto zasto nije radilo...
 
Poslednja izmena:
A prekinuli su ravno u 1:00 kao da su jedva cekali da otkuca sat i da krenu da rade...
 
Nazad
Vrh Dno