Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Sad citam u specifikacijama tv ima DVB-C.
Ovo je za mene ispalo i bolje nego sto sam ocekivao.
Ja sam bio u zabuni da je taj "modul" glavni za emitovanje digitalnoh kanala...

Sve u svemu hvala svima.
 
Koga zanima, primetih danas da su svi digitalni kanali otkljucani, cak i HD... umeju oni tako to nekoliko dana da puste, da se narod napari na digitalu pa onda opet pod kljuc...
 
Pustili su, vec ima sigurno nedelju dana dosta kanala kojih ranije nije bilo, preko DVB-C tunera(al jazeera, euronews, BBC entertainment...) mislim da nesto testiraju
 
Od kada ovo traje?
Koliko je ovo bolja ponuda nego vektorov kombo :'(
Pogledajte prilog 153084
Postoji i fiber paket koji je nesto malo skljuplji ali barem imas OK Upload :v
 
Poslednja izmena:
A sta je to?
Koji operater?
 
Jel ima na ovom novom vektorovom sajtu da se skine lista svih kanala a ne ova slikovnica?
 
Da, hvala.
 
Štase dešava sa fiksnom telefonijom koja je trebala da krene od oktobra?
 
Mene vise zanima KAD CE iz podruma optiku produziti do stana i dati mi nesto slicno onome sto po komsiluku daje (je davao) TT? ;)
Nije da se ja zalim nesto, meni V radi OK-ej (pupupu i pomeram se s mesta) i postali su mnogo brzi u otklanjanju problema, resavanja prituzbi (narocito od kad se umiruci TT pojavio, pre katatonicnosti) ... ali kad znam da ima nesto potencijalno bolje, da moze brzi UL i DL za iste pare... pa HOCI I JA TO DA IMAM. :D
 
Poslednja izmena:
slovka gerska u kukcanju ...
 
Mene vise zanima KAD CE iz podruma optiku produziti do stana i dati mi nesto slicno onome sto po komsiluku daje (je davao) TT? ;)
Nije da se ja zalim nesto, meni V radi OK-ej (pupupu i pomeram se s mesta) i postali su mnogo brzi u otklanjanju problema, resavanja prituzbi (narocito od kad se umiruci TT pojavio, pre katatonicnosti) ... ali kad znam da ima nesto potencijalno bolje, da moze brzi UL i DL za iste pare... pa HOCI I JA TO DA IMAM. :D
Orion ima optiku u našoj zgradi. Sad im je ponuda skoro pa konkuretna.
 
Znam al neka hvala, ne bi ja izuzev da bas moram...
Da samo 'oce V svoju O iz podruma do stanova produziti...
 
Znam al neka hvala, ne bi ja izuzev da bas moram...
Da samo 'oce V svoju O iz podruma do stanova produziti...

ne ide to 'kako Perica zamislja'. Targo je od starta projektovao i gradio FTTH mrezu. nije u pitanju samo produzavanje kabla.
 
Znam al neka hvala, ne bi ja izuzev da bas moram...
Da samo 'oce V svoju O iz podruma do stanova produziti...
Nekoliko prijatelja i to svi heavy korisnici (rade od kuće) su prezadovoljni Orion optikom, ali....

... to je za drugu temu.
 
da napisem da su u obrenovcu jako korektni nakon ovih poplava...i kvalitet neta i usluge...ja sam zamenio modem za nov nakod privremenog raskida zbog otpisa racuna za vreme leta jer jisam bio tu...bez problema...i opet se nakacio...net 25 radi u fullu u bilo koje doba dana il noci...tv jos imam analogni ali tv hvata i dosta dtv hd kanala...mada zavisi od tva...

za sada sve pohvale...
 
Da, koja je to fora da se hvataju hd kanali i radio stanice, a imam obican paket? Direktno kabal u tv, bez ikakvog risivera.
 
Poslednja izmena:
da napisem da su u obrenovcu jako korektni nakon ovih poplava...i kvalitet neta i usluge...ja sam zamenio modem za nov nakod privremenog raskida zbog otpisa racuna za vreme leta jer jisam bio tu...bez problema...i opet se nakacio...net 25 radi u fullu u bilo koje doba dana il noci...tv jos imam analogni ali tv hvata i dosta dtv hd kanala...mada zavisi od tva...

za sada sve pohvale...

Pa kad je grad umro nakon poplava.
Nema ko da visi na netu kao ranije
 
da napisem da su u obrenovcu jako korektni nakon ovih poplava...i kvalitet neta i usluge...ja sam zamenio modem za nov nakod privremenog raskida zbog otpisa racuna za vreme leta jer jisam bio tu...bez problema...i opet se nakacio...net 25 radi u fullu u bilo koje doba dana il noci...tv jos imam analogni ali tv hvata i dosta dtv hd kanala...mada zavisi od tva...

za sada sve pohvale...

Da, koja je to fora da se hvataju hd kanali i radio stanice, a imam obican paket? Direktno kabal u tv, bez ikakvog risivera.

Odlicno za Obrenovac, barem nesto dobro...
Imate 60 OTKLJUCANIH, NEKODIRANIH digitalnih kanala, moguce i neki HD koji su "kao" promotivni... svima je to vec neko vreme nekodirano i spada pod osnovni paket.
Svi LCD televizori koji imaju u sebe ugradjen DVB-C tjuner mogu da ih gledaju bez bilo kakve doplate, bez opreme za dekodiranje, dakle bez stb ili cam modula i kod kartice...
http://www.vektor.net/kablovska
Lepo pise "do 60 digitalnih kanala" po ceni od 1.135rsd mesecno.
 
Poslednja izmena:
Jel ima ova fora sa SBB-om i digitalnim kanalima ili je to samo kod Vektora?
 
Ljudi jel vidite na servisu "Moje uplate" zaduženje i uplatu za oktobar?
Do sada je sve radilo kako treba,a sada nije prikazano ništa za mesec oktobar.
 
Nameravam da uzmem kablovksu TV , imam stari tv i paket osnovni do 65 kanala za 1135din. E sad za one koji koriste kablovski tv Radius Vektora .. cisto ako imate neku zamerku ili preporuku sto se tice njih ..
kvalitet slike , izborom kanala , da ne napravim gresku kad vec potpisujem na 18 meseci -)))
moji koriste iptv telekoma i prezadovoljni su na starom tv ..
 
Pohvale za vektor.. Pre par dana mi oko 13h nestane net i kablovska. Oko 14:30h prijavim kvar, u 15:30 zove majstor, ja im kazem da dodju oko 17 i sve bude reseno za 5 minuta.
Korodirao kontakt na kablu...
 
Nisu problematicni na NBG, dolaze brzo, trude se da poprave sve kvarove i smetnje...
Kvalitet je ok za vecinu analognih kanala, ima 2-3 tralala sto su malko zrnastiji ali ih ja ionako ne gledam ali ovo sto moji na LCD 42" gledaju je sasvim ok.
Ja sam u svojoj sobi sve to digitalizovao i tu je jos nesto bolja slika.
Skrecem ti paznju da ja sve ovo gledam na LCD televizoru (televizorima, mnozina) a tu je analogna slika "gora" nego na starim katodnim televizorima, izgleda zbog velicine ekrana gora, zrnatija, barem dok se ne naviknes.

Koji si deo grada Beograda?
Licno mislim da neces imati sa analognom televizijom nigde problema, neka se javi Obrenovac i Borca a mogu i ostali gradovi sa Vektor kablovskom.
 
Poslednja izmena:
Danas mi je izgleda crkao wifi ruter ili njegov strujni adapter (ispravljac) pa dok ne kupim drugi, kablovski modem direktno spojen sa kompom pokazuje vece UL brzine nego sa wifi ruterom...



Sa ruterom je bio UL oko 1,25-1,35 max
 
Nazad
Vrh Dno