Šta je novo?

Nema signala pomoću HDMI (LG TV i Cisco 4682DVB)

Reklamiranje RADI, a posle poziva SBB saznao sam da TO jos nije u funkciji....ali bitno je da je u ponudi od 18. sptembra pa jos i besplatno :)
 
Aaaaaaaaaa , pa promenili i firmeware i svasta nesto...sada kao lici na dekoder koji pruza mesto, pa i mnogo opcija..snimanje...VOD..itd, itd..Zone club cak besplatne stvari...samo a se ne pokvare
 
Pu pu, nemoj da ih urekneš!! :d
 
Aaaaaaaaaa , pa promenili i firmeware i svasta nesto...sada kao lici na dekoder koji pruza mesto, pa i mnogo opcija..snimanje...VOD..itd, itd..Zone club cak besplatne stvari...samo a se ne pokvare


Kad je ažuriran firmeware i da l isi pokretao instalaciju pomoću daljinca il isi smao ironičan
 
Uopšte nisam ironičan, pa o tome više cvrkuću i ptice. Ništa ja nisam dirao, samo jedno jutro osvanuo poptuno nov i firmeware i aplikacija..ma sto čuda... nemoguće da samo kod tebe nije?
 
Pogledam na vreme jutros na V2, kada ono kao da živim u drugoj vremenskoj zoni:) Na drugom (salve Z4398) vreme korektno. Ludilo u SBB-u.
 
Da i ja sam primetio, -2h umesto -1! :d
Sad znamo da SBB nije "odavle" :p
 
meni LG TV i Cisco 4682 rade za sada sasvim lepo. preko hdmi-a. mada tek sam uzeo pre 3 nedelje opremu. e sada ja imam problem ne znam kako da promenim vreme na tom d3 cudu, posto sada onaj programski meni kasni i nikako ne mogu da natempiram podsetnik.

snimanje preko usb-a mi radi. tj uspeo sam da snimim nesto, i posle to da pustim preko cisca. ali kada sam prikacio na win XP, isti se samo nasmejao i rekao da treba da formatiram usb.
 
Prvo dobrodošao! :wave:

Nikako, to je vreme koje dolazi od SBB-a, samo oni mogu da ga isprav - SLEPCI! :wall:
A pa neće moći! :p On pravi svoju particiju koju samo on vidi. Možda bi nekim alatom moglo, ali Win nema šanse da prepozna particiju... ;)
 
Doobroooooooooo: vreme su korigovali, pa ažuriranje softvera danas (šta su ažurirali, pojma nemam, nisam uočio ništa bitno sem da je sada u MENU spe ispisano ijekavicom). Ako je ko uočio nešto novo, neka kaže da se ne mučimo svi :D

a Gologuzian: nećeš imati muke koje smo mi imali u povezivanju LG i V2 pomoću HDMI, to su ispravili .
 
i bre ala su neki. posle mesec dana imanja svih kanala sada su odlucili da mi poiskljucuju neke. mada i tako idem samo na net. tv sluzi mojoj dragoj da gleda sulju.

nema novih igrica. mogli bi tu nesto da urade. recimo da stave NFS ili quake.....:D ima jos neko ideju?
 
I jesu li sredili zajebanciju sa nekompatibilniscu sa LG televizorima? Pitam jer bi trebalo da pazarim jedan uskoro
 
Da li mozete da mi kazete koliki bi trabelo da budu "kvalitet signala" i "jacina signala" na ovom Cisco risiveru, jer imam problem sa Samsung ue40es6100? Desava se to, da radi normalno i onda, od jedanput, pocne tv sam od sebe da se gasi-pali (tj. da blinka ona slicica "Smart", kao kada se pokrece tv). Sumnjam na risiver, odnosno na signal!

Unapred hvala!
 
Kada ima problema sa jačinom i kvalitetom signala slika počinje da se ukockava, koči ili potpuno nestane. To što ti opisuješ nije ponašanje na koje može da utiče kvalitet signala na D3 risiveru. Proveri kako se TV ponaša kada koristiš analogne kanale ili neki drugi ulaz (PC, DVD plejer i sl.)
 
Pozdrav svima!

Kao prvo, izvinjavam se sto vadim ovu temu iz naftalina, ali posle ne znam koliko iscitanih tema po raznim forumima, i dalje nisam nista pametniji.
Naime, imam LG monitor IPS224 koji poseduje VGA, DVI i HDMI ulaze, kao i audio izlaz.
Skoro 2 godine sam gledao HD kanale preko D3 risivera bez ikakvih problema (posebno isticem svetsko prvenstvo na RTS HD-u koje je bila uzivancija :)).
Medjutim, posle jedne oluje i nestanka struje signal na izlazu iz risivera vise nije stizao do monitora i ostalo je klasika (mnogo puta vec nabrajano u ranijim postovima).
Razlog zasto uopste pokrecem temu ponovo je par poslednjih postova gde se kaze da je problem kompatibilnosti sa LG-jem resen, mada moje iskustvo govori suprotno.
Ovo je treci risiver koji sam dobio kao zamenu i osim prvog, ni jedan vise nije radio.
Pokusao sam i povezivanje preko adaptera HDMI --> DVI radilo je, doduse, nekih dve nedelje. Sada ponovo nema signala.
Moje pitanje je da li (ako je problem u SBB-u resen) ja nesto rasim pogresno, ili postoji jos nesto sto nisam pokusao?
Molim vas da mi kazete da li uopste da se trudim dalje, posto sam spreman da odustanem od daljih pokusaja i da odjavim D3 u potpunosti.
Unapred zahvalan,
 
Јеси ли пробао монитор на другом Д3? Како ради када га повежеш на комп, наравно дигитално?
 
Nisam imao prilike da pokusam na drugom D3-u, mada je i kod mene onaj fazon - dok ne ucita SBB softver slike ima.
Monitor radi kada ga povezem preko oba digitalna ulaza sa grafickom, i DVI i HDMI.
Monitor je ispravan, 100% sam siguran.
 
Radilo na novom LG-ju 15-ak dana i prestalo, ne pomaze gasenje ni fabricki reset. Mozda ipak i nisu resili problem do kraja
 
Nazad
Vrh Dno