Šta je novo?

Android - general Q&A (FAQ u prvom postu)

Čini mi se da je slične simptome na S3 opisao i jedan član kome je otišlo power dugme.
 
Hm. Da, ima rezona da i to bude problem. Najbezbolnija varijanta svakako. :)
 
Evo, pustio sam ga da else napuni do kraja i sada sam uspeo normalno da ga upalim. Šta mu je bilo blage veze nemam. A čudan problem skroz...

Inače kad se pojavljivao Samsung znak, nije to onaj drugi gde piše samo Samsung, nego onaj prvi gde piše i Note 2 i gde obično stoji žuti trougao za Root.
 
Poslednja izmena:
Dobra reklama za Google photos :)

[YOUTUBE]6Al4nZThwZY[/YOUTUBE]

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Pisao sam za PC verziju, ti si spomeno TT. Za TT postoji tema, sve šljaka na 5.7.2. Ovo je verovatno do benča, jer na drugim mestima sve radi.
 
Taking the final wrapper off of Android 7.0 Nougat

android_nougat.png


http://android-developers.blogspot.rs/2016/08/taking-final-wrapper-off-of-nougat.html



https://www.android.com/versions/nougat-7-0/
 
Poslednja izmena:
Ladno .. to sam čitao kada je neki Indus pričao o novim nexusima ,mislio sam da lupa gluposti :)

Sada ispada ceo njegov tekst tačan samo ne znam gde sam ga procitao [emoji102] [emoji23]

Sent from my Kinez
 
Stigao mi je zuk, imam mx5, kako najlakse prebaciti sms kontakte, slike,? Valjalo bi i aplikacije. Radim to obicno sms backup, onaj plava ikonica, nego rekoh da ne postoji bolji nacin. Sinhronizacija gmail, zna da mi.omane nekad kontakt pa uradim i bekap varijantu。

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Konacno nesto konkretno posle LP-a...

MM im je bio totalni promasaj, sve su to mogli da upakuju u LP sto su radili navodno novo za MM..
 
Ima zanimljivih unapredjenja...posebno mi zanimljiv restore sa ios-a

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Konačno double tap za last app, ne treba mi više xposed za to :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Slucajno sam obrisao app drawer ikonicu sa homescreena, gde se bese vraca[emoji23]
Koristim nova launcher
 
Poslednja izmena:
Hvala, uvek mi je bila enigma vracanje te ikonice [emoji1]
 
Uuu velika misterija [emoji23]
 
Poslednja izmena:
Da je prelazak na 64-bit potpuno imalo bi smisla i to je OK. Ovako nema. Što to se tiče enkripcije sasvim pristojne brzine postiže i 800/801 jedino ako file based dodaje mnogo veći overhead u odnosu na FDE. Niti sam video da je Google promenio da svaki uređaj mora da bude enkriptovan. Za M su rekli da mora svaki telefon koji postiže 50MB/s za AES.
 
Ma jasno ko dan, ja verujem da bi Sony odradio podrsku, videli smo da su betu za mm furali iza z2, a z3 koristili kako za betu tako i za concept rom...
Google i dalje pravi fore i fazone...
Imamo sa koliko verzija na trzistu od 4.4 pa sve do 6.0.1 eto i 7.0, a skoro sam video jednu devojku fura Arc sa 4.0.1 nisam mogao da verujem telefon ko nov...
 
Da li postoji neki način da stavim statičku ip aresu svom telefonu?
Probao sam da napravim hot spot, ali onda ne mogu da stavim statički ip.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ja nisam uspeo ni lokalnu.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Idi u wifi podešavanja i pritisni i zadrži na kom wifi hoćeš statičku ip adresu.
Onda ideš na modify network, advanced options, i dole imaš za IP padajuću listu, izaberi static umesto dhcp.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nisi me razumeo, ja sam hteo da napravim hotspot od mog neta, i da onda u toj mrezi sebi dam staticki ip. Deluje mi da to nije moguce.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Praviš hotspot sa svog telefona i hoćeš statički lokalni IP za taj isti telefon?
To već ne znam, zbunio si me :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
60h uptime, nema još backup drain-a, je li ovo moguće da su sredili posle 300 godina ili da čekam samo kad će?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno