Šta je novo?

Preporuka za najmanji android tel.

presretach

Slavan
Učlanjen(a)
07.10.2008
Poruke
1,482
Poena
360
Pozdrav,
preporucite mi mali ali funkcionalni android tel.

Trenutno mi se cini ok x10 mini.
Neki bolji/manji predlog?
Uslov je da moze da se kupi u Beogradu.
 
koliko mali? Mislim i da je wildfire s dobar izbor pored mini/pro
 
Treba mi za skolske obaveze (ako me razumete ;) ) .
Treba da je sto manji i tanji.
Gledam x10 malo mi je debeo.
Kad bi bilo nesto malo kao x10 i tanak kao Alcatel OT-890D.
 
Poslednja izmena:
Xperia Mini, Xperia Ray (koji je jako tanak), Wildfire i Wildfire S. A mozda mozes i onaj jeftini ZTE Roamer da nadjes za 40-50e. Mislim da je on dovoljno mali.
 
Wildfire S onda definitivno. Zavrsice ti posao lepo,a i bas lepo radi sa stock brwoserom kod devojke vec godinu i nesto bez factory reseta. Nikako Non s verziju.
 
Poslednja izmena:
Pa tako što je i to telefon, samo što se nosi na ruci, možda nema opcije ko android telefon, ali će sigurno pre prepisati sa toga nego sa telefona.
 
Pa tako što je i to telefon, samo što se nosi na ruci, možda nema opcije ko android telefon, ali će sigurno pre prepisati sa toga nego sa telefona.

i nokia 3310 je telefon ali ne moze da se ubaci .doc ili .pdf na njih, a ovo nije nista bolje. Pre ce da ocoravi sa ovoga nego bilo sta da uspe da prepise.
 
Sta znam, ako zeli da ga koristi za nesto vise sem za tu primarnu namenu, bolje je da uzme Ray... Makar bi meni 4GB prostora bilo malo, a nepostojanje slota za memorijsku karticu mi je totalna glupost. Pritom podrzavam ove nove modele SE/Sonya, ali ovo sa karticama im je cista glupost.

Cak je Ray manji tj tanji, pogodniji za primarnu namenu ;) Mana je manji display u odnosu na Xperia U.
 
Imao sam OneX ali on je vise za klubove :).
Taj mali telefon bi bio samo za skolu, zato mi je onaj x10 odgovarao mali jeftin...
Posto od x10 nema nista tj. nije pogodan moracu da obicem par prodavnica da snimim kako koji leze ovi modeli koje ste naveli u ruci, pa da uzmem neki polovan ili nov.
Glupo mi je da pucam 250e u "sezonski" telefon.
 
Za to sto trazis mislim da ce wildfire s da ti legne extra. Imas polovne sa mreze bas jeftino a da su kao novi. Proveri i ove navedene xperie, neki ces da nadjes da ti odgovara
 
Bolje nauci to sto treba i za tebe da znas nesto a i ustedis pare. :D
 
@Stjepan_Zarez
Naravno to je na prvom mestu, mora i plan b da postoji ;) .
 
Eh da ja mogu prepisati gdje bi mi kraj bio. Takav je i fax gdje knjiga ne pomaze ako ne znas :D
 
Zte Racer II
Za malo para i za to sto tebi treba mislim da je odlican izbor. :D
 
Da nema onih dva reda bespotrebnih (meni i precice) uzeo bi ga na keca :) .
 
Da sam imao android znao bi ;) .
ne upotrebim -> neupotrebim...
Vidim ja da cu ga vise puta upotrebljavati :D .
 
Poslednja izmena:
Ne moze ni u srpskom, mislim ima izuzetaka ;)

Ne idi nigde, ne veruj nikome itd...

Ovo sto je on rekao je nelogicno :) samo kao sto rekoh ima nekih odstupanja i izuzetaka :)

U srpskom jeziku ne postoji
dvostruka logicka negacija vec frazem nastao kontrakcijom dveju prostih logickih i medjusobno potencirajucih se negacija :)
 
Poslednja izmena:
Al' si ovo odnegde prepisao, haos... :p
 
Zaboravio si da sam ja isao u Karlovacku ;)
 
Nazad
Vrh Dno