Šta je novo?

Samsung N7100 Galaxy Note II

:D preracunao sam se. Ali LWP iz Note2 vec ima da se skine. Mislim na ono pero sto je na hands on snimku.

Ubrzo ce, malo strpljenja samo :)

@Bozha- sto izbaci klip koji sam postavio par poruka iznad tebe? Aj, nema veze..

Kad budes mogao proveri onu sliku sa brojevima i reci od kog broja vidis (u malo mracnijoj prostoriji).
 
^ Pa eto volim da procitam... za razilku od nekih, nista licno, samo kazem. :p
 
Gde je bolja kamera pitanje je sad, na s3 ili na note2? :D
 
Znači uzeću ga u roku od odma' :)
Samo mi bedak što nije 16:10 više.. širina mi više znači :) ah da, vidim da će biti mnogo manje korisnika custom romova, ili će neko konačno sesti i odraditi stylus, kaj velite? :)

Edit: zapravo možda i ne odma', kad se pojavi crni.. mesec kasnije, k'o sa s3 :)
 
Poslednja izmena:
Znači uzeću ga u roku od odma' :)
Samo mi bedak što nije 16:10 više.. širina mi više znači :) ah da, vidim da će biti mnogo manje korisnika custom romova, ili će neko konačno sesti i odraditi stylus, kaj velite? :)

Edit: zapravo možda i ne odma', kad se pojavi crni.. mesec kasnije, k'o sa s3 :)

Sto me mrzi da cekam.. Sto se tice boje, neku sliku sam video u sivoj varijanti i korektna je. Belu necu da uzmem makar ga ne kupio uopste. Sem ako neko ne da za 350 evra :D
 
Prlja se jezivo bela.. ortak šiznuo sa belim S3 zbog toga ;-) a šta znam, ta druga ako bude kao plava za s3, ne bi valjalo - kažu da je blue s3 se pokazao mnogo lošije izrade i čvrstine.
Hoću bre crn! ;-)
 
Prlja se jezivo bela.. ortak šiznuo sa belim S3 zbog toga ;-) a šta znam, ta druga ako bude kao plava za s3, ne bi valjalo - kažu da je blue s3 se pokazao mnogo lošije izrade i čvrstine.
Hoću bre crn! ;-)

Ma i crni s3 se sija ko pasja mooda, sad je fazon da ti shljashti na sve strane.. Note 1 crni/plavi je keva kako je odradjen poklopac.
 
Nisam video crni s3 vivo, pretpostavio sam (što li ne znam) da je kao moj note..
Ne može Sammy a da ne us3re nešto, pa da ga..:-(
 
jel mi se čini ili se taj uređaj sa testa već ogulio na par mesta (pazi rimuje se :d )?
gsmarena_017.jpg
 
^ Pa ovo je test primerak, ko zna gde se to sve vuklo.
 
Nije se ogulio nego neka zamlata ispustila. Boli ih uvo, test prierak je to. Video sam jos prosle nedelje tu siku i ne kontam da neko tek tako uspe da syebe mob koji jos nije u prodaji -.-
 
Ko zna na sta je sve testiran :)
 
Zašto se i dalje nadaš kada je potvrđeno da je isti soc kao na S3 samo overklokovan malo?
 
Eeee.. al tada nisu znali da ce apple pustiti A6. A najavljuje se oko maja arm15 u telefonima koliko videh, to je prerano za note3.. paaa... nada umire poslednja :))
 
Ne znam što su se ljudi primili da ip5 ima a15? To je poteklo od anandtech-a, koji je rekao da MISLI da je a15 jer je Apple dao soc-u ceo novi broj (a6) i da je apple rekao da je duplo brži nego prošli. To je sve na osnovu čega su oni zaključili.
 
Ne znam što su se ljudi primili da ip5 ima a15? To je poteklo od anandtech-a, koji je rekao da MISLI da je a15 jer je Apple dao soc-u ceo novi broj (a6) i da je apple rekao da je duplo brži nego prošli. To je sve na osnovu čega su oni zaključili.

Bravo...sve vreme tražim potvrdu da su 2 A15 jezgra, ali to je jednostavno i dalje samo pretpostavka...nemoj da se na iznenaditi da na kraju budu crait jezgra...
 
Ja sam negde pročitao da je to qualcommov a15 u nekom dorađenom izdanju. Nisam siguran da je anand tho.
 
Zna li neko koliko ce kostati ovaj mobilni? Pre neki dan sam koristio Note 1 I prvi put shvatio da bih ga mogao koristiti
 
Izmedju 150 i 750 EUR.
 
Kutija, ne budi tako cinican. Licno, siguran sam da ce biti izmedju 300€ i 700€ u svakom momentu svoje prodaje, nov. :D
 
Nazad
Vrh Dno