Šta je novo?

Samsung N7100 Galaxy Note II

Ne znam šta su ljudi očekivali, samo veći s3 :) kao što je kec veći s2
 
A koje je drugo iznenađenje, rekoše na početku biće ih dva, Note2 i,..JB za S3 ili...?
 
@jim S4 :D

Samsung Galaxy Camera :trust:
 
Poslednja izmena:
Prevazisli su sami sebe sto se ruznoce tice, na ovim hands-on video klipovima izgledaju kao da su ih mazali uljem.
 
Ima barometar? :what:

Ajde ko se razume u mreže kakav je to wifi HT40 standard ili opcija?
 
20x je lepsi i od note2 i s3 zajedno. (tj nije ruzan). Steta sto nisu takvo kuciste napakovali za note2 :(

U svakom slucaju, note 2 ce se verovatno posedovati ove godine :)

Mislim da je Note II trebao da bude malo ozbiljniji i svedeniji bas poput ovog telefona, ovaj mi bas lici na prvi Note nekako samo mnogo bolje, Note II je trebao da bude ovakav a ne ova sljasteca plastika u beloj boji.
 
Nexus ima barometar. Direktno meri pritisak, ali služi za određivanje nadmorske visine, što dalje pomaže u bržem nalaženju gps satelita i tačnijoj lokaciji.

Koja to aplikacija meri pritisak? Jel znaš možda da vidim?
 
Штета за сјајну и јефтину пластику али ће ово бити достојна замена за мој Галакси С.
 
Mislim da je Note II trebao da bude malo ozbiljniji i svedeniji bas poput ovog telefona, ovaj mi bas lici na prvi Note nekako samo mnogo bolje, Note II je trebao da bude ovakav a ne ova sljasteca plastika u beloj boji.

Jeste ovaj win fon lepsi, ali mi se cini da ce ovde da padne zahtev za zabranu prodaje od Apple-a koliko sutra ujutru :)
Ovo mi vise lici na ip nego s2, a znamo kako su sa njim prosli na sudu.

Nije tek tako Samsung odlucio da predje na ovaj zaobljeni oblik kod s3 i note 2, a verovatno i svih buducih modela.
 
Jeste ovaj win fon lepsi, ali mi se cini da ce ovde da padne zahtev za zabranu prodaje od Apple-a koliko sutra ujutru :)
.

Ali pošto je unutra prvi WP8 ima Microsoft da pokaže kandže :D zamisli da im Apple zabrani to, pa odrace ih :D ajde manje više Google, ali Microsoft onda kad krene baljezga :p
 
1280 * 720 ...... 8 mp ..... šaaaa reeeći ....tuuužnooo ... jadno ....ovo bi trebao da bude groundbreaking device .....
 
Poslednja izmena:
1280 * 720 ...... 8 mp ..... šaaaa reeeći ....tuuužnooo ... jadno ....ovo bi trebao da bude groundbreaking device .....

Pa, šta si očekivao, 7000x5500 rezoluciju, i kameru od 36MP !?

Imaš galaxy camera ako hoćeš gomilu piksela, a što se rezolucije tiče, ima li potrebe ići dalje, pa iphone 5 neće imati ni hd rezoluciju...
 
Svakako da ima potrebe, piksel je krupniji jer je dijagonala dosta veća, 267 ppi vs 306 ppi na S3 recimo.
 
evo i ja da pridruzim ekipi razocaranih...em dizajn, em taj bangavi ekran...mnogo bodu oci.
 
Pa, šta si očekivao, 7000x5500 rezoluciju, i kameru od 36MP !?

Imaš galaxy camera ako hoćeš gomilu piksela, a što se rezolucije tiče, ima li potrebe ići dalje, pa iphone 5 neće imati ni hd rezoluciju...
Paaa , očekivao sam 1600 * 1050 ... ili tako nešto .... note 1 - dvesta osamdeset i nešto ppi , note 2 - 267 ! Pa ko ovde nasleđuje koga .... jadno .... Neću više komentarisati ovaj jad .... ako nekome uzmu pare na ovo ... vala .... svaka im čast ....
 
Ma nije vise vazan hardware, magija je u smart funkcijama i softveru ;). Dizajniran za produktivne ljude...
 
Paaa , očekivao sam 1600 * 1050 ... ili tako nešto .... note 1 - dvesta osamdeset i nešto ppi , note 2 - 267 ! Pa ko ovde nasleđuje koga .... jadno .... Neću više komentarisati ovaj jad .... ako nekome uzmu pare na ovo ... vala .... svaka im čast ....

Dajte ljudi, pa vi biste full hd, a ovamo hd nije na tržištu ni godinu dana...polako, biće...a, sve se plašim, neće ni 2-3 miliona prodati...za mesec dana...

P.S. ona spyro fora u galeriji je extra...
 
e al mnogo mi se dopada galerija, valjda ce uskoro izvuci apk iz firmwarea
http://www.viddler.com/v/3f6fb7be

Tu spiralnu galeriju sam video baš davno, ali ne mogu da se setim gde.

Dajte ljudi, pa vi biste full hd, a ovamo hd nije na tržištu ni godinu dana...polako, biće...a, sve se plašim, neće ni 2-3 miliona prodati...za mesec dana...

P.S. ona spyro fora u galeriji je extra...

Na tom sajmu u Berlinu je juče ili danas prikazan lcd ekran od 5 inča sa full hd rezolucijom, tako da verujem da ćemo sledeće zime već imati full hd u najboljim telefonima.
 
Da ruzan kao i S3, a ode u milione i milione primeraka. Uopste nije ruzan, sasvim je ok.
 
Ne znam sta tripujete za rezoluciju? Malo vam na 5 incha 720p a standard na laptopovima od 15 incha je skoro pa ista rezolucija i slika je super. Nego kad se ljudi razmaze, to je najgore.
 
Nazad
Vrh Dno