Šta je novo?

Samsung N7100 Galaxy Note II

Philiz je najbolji recovery za Samsung telefone (a i sire, posto ga svuda koristim)

A i Phil je dobar lik :)
 
Francuz 4.4.2, ukljucen 3G, osvetljenje auto(-2).
 

Prilozi

  • 2014-10-22-22-46-25.png
    2014-10-22-22-46-25.png
    283.3 KB · Pregleda: 131
  • 2014-10-22-22-46-49.png
    2014-10-22-22-46-49.png
    188.9 KB · Pregleda: 132
  • 2014-10-22-22-46-59.png
    2014-10-22-22-46-59.png
    168.1 KB · Pregleda: 126
  • 2014-10-22-22-47-13.png
    2014-10-22-22-47-13.png
    99.8 KB · Pregleda: 122
Francuski stock rom. Odusevilo me trajanje baterije. Imam ga vec neko vreme ali nikad nisam imao ovako dobar rezultat.
 
Poslednja izmena:
Aaa, nisam imao pojma.

Dobar rez nema sta.

Izdrzace Note II jos dosta dugo sto se tice sw podrske i rom-ova siguran sam.
Drugo, dan danas da ovako dobro drzi baterija, da nema glitch-eva niti bilo cega slicno na nijednom vodecem romu, solidna kamera i dalje uz veliki ekran, bice ovo odlicna masina jos makar 2 godine.
 
Jer ima neko preporuku za neku silikonsku futrolu. Imam teracell koja je glatka i dosta mi klizi telefon po ruci sto me izludjuje.
 
Uzmi bilo koji bumper (okvir) sa gumom.. oni ne klize uopste.
 
Desava mi se nakon 5-6 dana mozda i 10 da se sam restartuje, ili ako obrisem neku aplikaciju isto tako se ponekad restartuje. Ima li neki program da provjerim o cemu se radi ili je li mozda neko imao slican problem jer sam google-ao bas dosta i nesto nijesam nasao nikakvo adekvatno rjesenje.
Fabricki ROM 4.4.2, 16gb + 32gb sandisk class 10 u njega. Baterija 36h drzi ponekad i vise uz dosta koristenja.
Hvala unaprijed!
 
Ljudi, kako da rijesim pogresno prikazivanje baterije? Ne mogu svaki put kad ga skinem sa punjaca da restartujem tel, a ovako mi prikazuje samo ekran + 2 stvari.
 
Ljudi, kako da rijesim pogresno prikazivanje baterije? Ne mogu svaki put kad ga skinem sa punjaca da restartujem tel, a ovako mi prikazuje samo ekran + 2 stvari.
Skini aplikaciju Battery Calibration. Prva koja ti se pojavi kada kucas u search na Google Play Store. Dalje prati uputstva koja su data u programu... [emoji4] Meni je tako pobrljavilo sve posle instalacije AGNi kernela. Resio sam na ovaj nacin...
 
Za bateriju mozes da odradis *#0228# trik, ides quickstart, pa stavis na punjac fon i punis do stotke, onda skines sa punjaca i odradis ponovo sifru pa quickstart, procenat ce ti pasti, ti onda ponovo na punjac i ponovo stotka, pa ukrug sve dok ne prestane sa padom procenta posle quickstarta
 
Nisam to znao, evo instalirao sam ovu aplikaciju sinoc i napunio do 100. Pritisnuo Calibrate i sad cekam do 1% da dodje pa opet na punjac do kraja...Ako ne uspije probacu tu metodu.
 
Sredice se sigurno cim odradis jedno kompletno punjenje...
 
Nista mi ovo nije pomoglo, odradio prvo punjenje do 100%,pa resetovao kalibraciju, praznio do 1% i nazad do 100% jutros.

Skinem sa punjaca opet pokazuje 3 stvari
 
Instalirao Diamond v3(tek sad vidim v3.1) u 21h,od tad ne ispustam tel.iz ruku.
Prvi utisak fantastican
 
Sad citam temu na xda za Diamond ROM. Ne deluje lose...Ima li nekih bagova?
 
Sto se vizuelnog tice ubedljivo najlepsi od svih tw based,baterija dosta solidna u rangu Phantom roma e sad ima malo veci lag od dialera pa do nekih podesavanja nema OTA pa cu kasnije da probam v3.1 za koji tvrde da je u potpunosti ispravljen od bagova lockscreen mi je pravio problem tj.jedanput sam morao restart e sad ja sam instalirao bez brisanja direktno preko dr.ketana i nisam imao problem s podizanjem ali verovatno komplikuje generalno rad
 
65e4a7a4c85131e2932c9a65ce800df2.jpg
40a67e40a4bf40fa5e720ae57e0656fc.jpg
547cb1e2f44268e3c92de5c614dff1cb.jpg
be134e3dda5342626c810dfa78a314f0.jpg
c9f19f985a8ae4ec443b38b043a1eb43.jpg
ee784daaa21a3471ff9cfa304b39f3e6.jpg
 
E sad je vec mrtva trka Diamond v3.1 i DN4...
Diamond v3.1 je stabilniji mnogo,vizuelno nema mnogo promena ali DN4 je ... ma oba su novo iskustvo a la Note4 u N7100,i bas sam neodlucan Ditto ce ostati do jutra:)
Ali i Diamond ima svojih atributa,bas mrtva trka-po meni
 
Na koji vizuelni deo konkretno mislis?
 
Dajte predlog za anti finger foliju, izludjeh od otisaka u zadnje vrijeme.
Ebay, ali sta god..
 
Vec sam ti davao jednom prilikom predlog za foliju...Uzmi Buff Ultimate Screen Protector i neces pogresiti...
 
Folija je dobra, ali je tempered glass protector mnogo bolji, bar meni. Imao sam Buff par meseci, sad imam glass i oduševljen sam.
 
Da da...Ima sad i tempered glass da se nabavi za smesne pare. Ja sam stavio Buff foliju pre par meseci i jos uvek nema nikakva ostecenja pa je zato jos uvek ne menjam. Gotovo da sam zaboravio kada sam je stavio. Prilicno sam zadovoljan. Otisci prstiju se primete tek posle veoma dugog koriscenja. Gotovo zaboravim kada sam obrisao ekran...

I meni ce sledeci izbor biti tempered glass protector jer je cena mizerno veca od Buff folije...

[emoji41]
 
Znam da jesi, na ebay ga tada nisam nasao i eto prodje me volja. Medjutim danas me uhvatio zivac i eto zasto sam opet pitao....

Sta tempered glass prot. radi bolje od folije?
 
Glass je čvrsto, kaljeno staklo sa lepo svedenim ivicama prema površini ekrana, odlično stoji na telefonu iako je debelo 0,3 mm i štiti ne samo od otisaka i grebanja već i od lomljenja ekrana. Buff je malo meka, elastična na dodir, posebno ako puno koristiš s pen (ne klizi tako lepo po foliji kao po staklu).
 
Nazad
Vrh Dno