Šta je novo?

Huawei G300

Eh taman sam se ponadao za neki biznis :D

Pa moze i SGS1 da se nadje za te pare 160-170 eura...
 
bolji je nexus s od sgs1, ako ništa drugo ima zvanični ics

nego, ovaj havajac, juče sam ga gledao, deluje stvarno kvalitetno i lepo. super je telefončić, samo mu je cena malo jaka, jer u paketu košta kao skate, a na oglasu izađe skuplji 40-50 evra
 
Pa zato što je skate igračkica za g300, koji em ima jači procesor, em izgleda daleko atraktivnije, em je daleko kvalitetnije izrade od skate-a...
 
neka je, ja cu skate da uzmem za 6000, a g300 bi me izasao 19000 a to je 3x skuplje, sto ne vredi ni u ludilu, jer kazem za malo vise moz uzeti nexus s.

to kakve je ko izrade nema nikakve veze kad ga uvuces u gumenu zastitu i zalepis mat foliju. graficka im je ista, procesor je na g300 bolji, ali sta ne moze skate nece moci ni g300, tako da mu dodje na isto. ekran je veci na skate i to mi je bitno, a isto tako su mi bitni hardverski rasteri ispod ekrana da ih ne stisnem slucajno.

okreni obrni svako bira sta mu vise odgovara. ja da kupujem zakljucan telefon na drljavi vip necu.
 
Glupavi su ovi iz vipa za medalju pa da ga daju otkljucanog uzelo bi ga troduplo ljudi. Mislim sta reci ljudi imaju reklamu koja glasi "Sa Vip stekom nema vise stekanja" ALOOO
 
Kao i sve u Srbiji...nekome ne odgovara Huawei na trzistu,zbog konkurencije.Huawei u8650 je fantomski nestao iz ponude mts-a,a uskoro ce sigurno i g300.Jedino sto se prvi moze naci na nekoliko mesta u prodaji,dok je na g300 spustena sapa.A zanimljivo da ih retko prodaje u oglasima.Telefoni su sasvim ok,izuzetnog kvaliteta i sto je najvaznije mnogo jeftiniji od konkurenata koji nude isto za mnogo vece pare.Prakticno sada u ponudi samo oni paketi zvezda i partizan i tablet,one stare krseve sto su delili i to je sve od Huaweija stoima kod nas.
 
Juce sam dobio fon i prvi utisci su vise nego dobri.Zanima me gde imaju futrole za ovaj fon?Ja sam prevrnuo skoro sve oglase ali ih nisam video.
 
Ja sam video na K*Prodajem neka obicna, ali naglasena za G300! Pogledaj tamo pa vidi dal ti odgovara!
 
Hvala video sam da to je ona klasicna arte na izvlacenje vise univerzalna...mislio sam na silikon.Ali valjda ce ih neko vec imati narednih dana.
 
Jel ga uzeo neko ovih dana, u Nišu ga nema ni u jednom poslovnici, a kad ih pitam dal će da bude oni mrmljaju nešto.
 
Telefon izgleda ekstra i super je po svemu, nije ni cudo sto ga nema u slobodnoj prodaji propali bi mnogi "jaci" tj skuplji. A ovo sto se u vipu javlja nestasica nije ni cudo uzimaju ga ljudi masivno, nece biti cudno ako vip poveca cenu.
 
ma to preko paketa.... devojka ce sebi galaxy s3 vrv, a ja cu njen skate za 6000.

inace nov skate se vec sada moze naci za 90e, a ovaj g300 nema sanse za ispod 120, plus 30 dekodiranje, izadje na 150, a to je 60 evra skuplje od skate-a... da je bolji bolji je, al nije 60e bolji... moje neko misljenje. inace kad se ljudi opamete i pocnu da ih prodaju simfree za 100e nece biti bolje kupovine. samo se plasim da to ne bude kada se pojavi neki novi best buy....
 
Preko paketa se cene ne mogu gledati jer idu od 1 do xx hiljada din. a ljudima odgovaraju razliciti...
Nego, kako bre 30€ otkljucavanje?! Jel' to neka domaca preko-veze-u-Vip-u varijanta ili kupovina kodova online? Ako je prvo, onda OK (mada je *****no), ako je drugo - pa krastavac, ima na ebay-u za 8-9$, sto dati 4x vise?!
 
ne znam ja to za kupovinu kodova na ebay. prvo ne mogu da kupim sa ebay, drugo ne znam kako to funkcioniše. vrv bi se i snašao, ali većina nosi telefon u servis da otključa, a tamo traže podosta...
 
Ja sam uzeo G300 sa oglasa posto mi nije odgovaralo da prelazim na VIP, Odneo sam u servis da dekodiraju rekli su mi 1200 rsd. Da treba da se ceka 3 dana, i posle 3 dana rekli su da ne moze da se dekodira da ostane jos 1 dan da probaju. Tako da cu preko Ebay
evo na Modaco forumu kazu da dobijaju kodove vrlo brzo popodne daju IMEI ujutru im stigne kod za £ 5.19 to je 733 rsd. Tako da cu nekog da iscimam za e-bay. A evo link dole ka forumu sa modaco foruma.

http://www.modaco.com/topic/355135-for-anyone-who-unlocked-there-huawei/
 
Mislim da ovde u Nisu ima servis koji otkljucava G300 i ne bi trebalo da je skupo.
 
Poslednja izmena:
Danas idem da uzmem ovaj telefon, ako ga bude bilo na stanju...Ako moze neko da mi kaze kako da ga istestiram za taj ekran sto nekad nema dobar odziv...Imama huawei u 8500 gde ekran nema neki odziv, pa nemam osecaj...Jel bi trebao da "leti" ili mu treba vremena da odradi neki zadatak...?
 
Verovatno dzabe ides, bukvalno ih nigde nema, stize druga tura pocetkom jula.
 
Ok je ekran, ništa spektakularno. Oni tasteri ispod ekrana treba da se pritiskaju malko iznad ikonice, a za odziv samo treba malo navikavanja. Za šaltanje levo desno itd je dovoljno da ga ovlaš dodirneš, dok za pritiskanje ikonica treba da ga bodneš celom jagodicom.

Nemaš razloga da se plašiš ekrana, probaš ga u radnji malo i zaključiš da li ti odgovara ili ne. Ja sam upoređivao one v, lg l7 i skate i ovaj mi je po odzivu bio odmah iza one v, čak možda bolji i od l7, (subjektivno govoreći, neko će reći drugačije verovatno). Nije na nivou SII i ekrana sa najačih modela, ali nije ni neupotrebljiv, sasvim solidan kad se malko navikneš.

Sve u svemu, koliko para toliko muzike, a s ovim fonom ima da se nasviraš za sve pare. Isprva sam hteo one v, ali nije ga bilo na lageru, pa sam uzeo ovaj za mene i ženku i nisam se pokajao tih 4000 din koliko sam platio svaki u mojoj tarifi.
Dok bi me one v izašao 13000 din, ali mislim da nije za toliko i bolji od g300, tako da svakako potvrđujem da je huawei g300 s pravom svrstavan u best baj... Dobiješ solidan telefon, koji nije ni po čemu savršen, ali sve sem fensi igrica može da izgura bez većih problema, a plus ti i ne bude mnogo žao ako ti ispadne i izgrebe se malo, jer nisi pukao neke strašne pare za njega.

Za nezahtevne korisnike koji bi da cepaju android prava stvar.
 
stigle su hard shell futrole za ovaj fon crne boje cena je 550din pa ako nekog zanima neka pusti poruku na privat da ne reklamiram ovde jer je verovatno zabranjeno.
hvala
 
Само га нема нигде :( Малопре ишао мој отац до Випа, да затражи пренос броја из Теленора, па је тражио овај тел али је, као што су неки написали, тренутно несташица... Очекују га ускоро
 
stigle su hard shell futrole za ovaj fon crne boje cena je 550din pa ako nekog zanima neka pusti poruku na privat da ne reklamiram ovde jer je verovatno zabranjeno.
hvala

Ako može informacija gde ima i neke slike/link kako izgleda, bio bih ti veoma zahvalan...
 
Ja koristim Huawei G300 par dana i poprilicno sam poizitvno iznenadjen celokupnim uredjajem za tu cenu. Pratio sam temu, i utiske ostalih vlasnika, i vec sam se navikao na tastere, a i uspesno, i vlro povoljno sam ga odkljucao i sad je sim free :) . A pojavljuju se i neke kineske verzije ICS-a. Tako da se nadam kao sto su rekli da ce oficijalni ICS izaci tokom leta.
 
Poslednja izmena:
Kako i gde si ga otkljucao?
 
Nazad
Vrh Dno