Šta je novo?

Huawei G300

Igrah se malo juce,slicno kao i vecina vas 3-4-5 puta treba da stisnem back/home dugme. Mozda je stvar navike da pritiskam nezno pri dnu (lol al je ovo zvucalo). Ume malo da iritira.
Nego,ima li neki kuvani ICS?
 
home/back tastere pritiskam max 2 puta i to jednom u 5 koriscenja, jednostavno jer sam izvalio tacno mesto gde lepo radi, tik iznad ikone. Prema tome, uopste se ne zalim na osetljivost tih tastera, po meni rade normalno. :D
 
Ljudi ako uzmem telefon preko oglasa, posto je vip locked hoce vredeti prepaid kartica ili samo postpaid vipove kartice mogu?
 
Може и припејд.
 
Mogao bih i ja da potrazim neku mat foliju a niko ne pomenu futrole, gde bih u Srbiji mogao da nadjem neku da je bas za g300?
Mislim na one silikonske "gaće". Da zastitim plastiku.

Fotke koje pravi jesu slabije a ekran ima manje življe boje nego sto sam imao na vejvu, to mi je ostalo kao jedine "mane". Opet, za ove pare bruka povoljno :)
 
Ne znam o cemu vi pricate, meni su fotke dosta ciste, ja zadovoljan. Opet poredim sa Nokia-om 5800 (ko o cemu baba o ustipcima). Ocigledno nemam visoke standarde (which is good).
 
Kamera je sasvim ok. Pogotvo su dobre makro slike, kao i slike u mraku (solidan blic).
Doduse stock aplikacija za kameru nije najbolja, ali recimo sa camera360 slike dobijaju malo na ostrini koliko mi se cini. ;)
Evo par slicica u prilogu.
 

Prilozi

  • C360_2012-06-03-11-00-44.jpg
    C360_2012-06-03-11-00-44.jpg
    992 KB · Pregleda: 221
  • C360_2012-06-05-10-27-24_org.jpg
    C360_2012-06-05-10-27-24_org.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 221
  • C360_2012-06-05-10-28-33_org.jpg
    C360_2012-06-05-10-28-33_org.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 215
  • C360_2012-06-06-13-05-17_org.jpg
    C360_2012-06-06-13-05-17_org.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 221
  • IMG_20120531_130042.jpg
    IMG_20120531_130042.jpg
    976.2 KB · Pregleda: 193
ovaj telefon da se pusti kod nas u slobodnu prodaju otkljucan naravno za jedno recimo 130e,bili bi redovi kao za hleb 90tih.
 
+1 za camera 360. Uzeo telefon pre nedelju dana i otputovao na neki poslovni put i juče se vratio. Fotkao sam s njim kao lud za to vreme i super sam zadovoljan. Canon a620 nisam ni izvadio iz ranca.

Wi Fi mreže je vatao super lako, gmail i skajp su mi zaboli možda par puta, ali sam posao s njim opušteno odradio tamo, laptop takođe nisam vadio iz torbe.

Telefon je za ove pare zaista bruka, samo da se našteluje android valjano i da padne neki cyanogen ics ili sl. Kažu da će do zime i zvaničan ICS update...

Ja sam mu roknuo go launcher i ostalu bratiju iz familije, plus sjiaset igrica i aplikacija i sve šljaka korektno. Stavio sam mu i poweramp, ali nisam nešto zadovoljan. Mnogo tanak zvuk i fali basova, nije baš za muziku po meni. Koristio sennheiser hd280 pro sluške.

Sve u svemu, nije sve savršeno glatko, ali nije ni 16 puta lošije od višejezgaraca koji su deset puta skuplji...

Sve ove mane koje fon poseduje maltene su beznačajne za pare za koje može da se uzme, a u ruci izgleda kao da držite neki htc i sl od 300 - 400 jura.

I ja isto jurim neku dobru masku za njega. Ako neko nađe nešto, nek javi ovde.
 
Pa jel' toliko tesko/komplikovano otkljucati G300?

Nije ali zasto u ovoj zemlji uvek treba nesto doplacivati? Zelim g300 lep mi je ekstra je telefon zelim da u njega stavim mts karticu a ne glupi vip.OK uzecu ga od vipa na pretplatu, placacu redovno racune a sta njih zabole koju cu ja karticu koristiti u telefonu. Najlakse je otici i dati 20-30e za otkljucavanje i onda ako se telefonu nesto desi a HOCE nemam garanciju i onda daj opet dodatne pare za popravku.
 
Nije ali zasto u ovoj zemlji uvek treba nesto doplacivati? Zelim g300 lep mi je ekstra je telefon zelim da u njega stavim mts karticu a ne glupi vip.OK uzecu ga od vipa na pretplatu, placacu redovno racune a sta njih zabole koju cu ja karticu koristiti u telefonu. Najlakse je otici i dati 20-30e za otkljucavanje i onda ako se telefonu nesto desi a HOCE nemam garanciju i onda daj opet dodatne pare za popravku.
Ako se telefonu nesto desi (valjda mislis na kvar) - ako je nesto sitno/nebitno - nece niko ni gledati da li je otkljucan ili ne. Ako je ozbiljno - nece ni moci da provale da li je otkljucan ili ne...
 
Poslednja izmena:
@bia, ti zelis g300, uzmi i kupi ga u prodavnici i svi zadovoljni, zar ne? Ne mozes operatere kriviti sto zakljucavaju telefone... Daju ti za dinar i ti bi jos otkljucan...
 
Pa poenta je da ovaj telefon nema u prodavnici da se kupi, samo preko vipa za sada...
 
da, ali ako platiš telefon 140 evra i daš 30 evra za otključavanje, za te pare imaš galaxy nexus, hello!

stvarno bezveze to što ga samo oni imaju i to ih sve zaključavaju... meni nikako nije jasno kako neko ne uveze sim free telefone?
 
Daj meni jedno 3 Galaxy Nexusa onda...
 
@ed_hunter
Za te pare Galaxy Nexus? Pratim i ja Djilketa u tom slucaju...

Gnex je nov, sa oglasa, oko 330€ uz malo srece. Dakle, ako si hteo da napises "Za te pare imas POLA Galaxy Nexus-a" onda ok... :D
 
Pozdrav!Ja sam upravo kupio preko oglasa za 120e sutra mi stize ali imam postpejd vip tako da mi odgovara sto ima garanciju 2 god a i cena je ok.Jos samo da uredjaj bude ok a nadam se da hoce :)
 
E to vec mozda... :) Dobar je i Nexus S, njega je ICS zahvatio, tako da...
 
Nazad
Vrh Dno