Šta je novo?

Huawei G300

Ja imam ovu prvu i hoću da uzmem ovu drugu. Ova prva štiti telefon sa svih strana, ali prekriva i dugmiće, što je dobro, jer ih štiti od prašine itd, ali teže se nabadaju dugmići, pa me to već užasno nervira. Ova druga je kopija nikkina, ako se ne varam. Ja pikiram tako nešto, ali ću uzeti i neku futrolicu na izvlačenje, onu kao "kožnu" što povučeš samo onu vrpcu i on "proviri"... pa kad mi se fon mulja po džepu da ne razmišljam...

Maj tu sents, prva bolje štiti fon i ne kliza se u ruci, ali nervira što se teže nabada power i volume tasteri, pogotovo oni.

Inače, nekoliko puta mi se telefon upalio sam u džepu, pošto koristim no lock.

Ja ću uzeti nešto ovako http://www.kupujemprodajem.com/Nillkin-futrola-braon-za-Huawei-G300-fo-2430402-oglas.htm?filter_id=12452074,

jer kontam da ću lakše da nabadam volume dugmiće s njim i da se neće pritiskati sami od sebe u džepu, jer će biti u malom udubljenju u odnosu na prvu varijantu, gde su dugmići prekriveni, pa se verovatno lakše zakače u džepu, ali užasan je osećaj pod prstima kad pokušavaš da provališ koji je volume down, a koji up.

A možda uzmem i ovo, za dodatni protekšn in da poket... http://www.kupujemprodajem.com/ARTE-Futrola-na-izvlacenje-Huawei-G300-2442971-oglas.htm?filter_id=12452074
 
Poslednja izmena:
Da, super je Ivan, ja sam uzeo crnu i sivu. Sve je super odrađeno, ali mogli su bolje da reše predeo koji prekriva volume dugmiće, da možeš pod prstima da osetiš gde su i da ih lepo pritisneš, ovako je to praktično nemoguće, a i nervira me osećaj pod prstima, nekako je previše grub, kao da drljam turpiju prstom. Razmišljao sam da isečem taj deo, ali neću da se smaram, već ću da uzmem onu nikkin, pa ću videti koja mi bolje leži.

Ni ja nemam problema sa tasterima, samo ih pritiskam malo iznad ikonice i nema greške.

Joj, jedva čekam taj zvanični ICS, sve me nešto zent da rutujem fon i mećem neki custom rom, bojim se da ako mu se nešto desi, da neću moći da vratim sve u fabričko stanje kako bih mogao bez problema da ostvarim garanciju...

Voleo bih da me neko ubedi da je to opušteno moguće i relativno bezbedno, onda bih se bacio na modaco samo tako...
 
Poslednja izmena:
Pa znas sta... Uvek postoji rizik, a ali ko ne reskira, taj ne profitira... Ako pratiš lepo kako je napisano ne mozes nista sje.bati
 
Imam problem sa adobe flash player-om u Operi Mobile. Na nekom sajtu ima video klip i kad kliknem na njega samo mi izadje iz Opere. Takođe kada kliknem na settings u flash player-u i kada mi otvori u Operi njihov sajt, takođe mi samo izađe iz Opere. U Dolphin Hd browser-u radi bez problema. Zna li neko rešenje?
 
@Kobayashi Maru...sve ti je dosta bezbedno ja sam pre 2 dana brickovao ubio fon i opet ga vratio kao nov je iz Vipa.Instalirao sam bio ICS i hteo da vratim na GB i nisam odaradio ono sto se tice imei i ubijem ga samo izlazio Huawei logo i uzmem citac kartica ubacim ponovo ICS prodje instalacija i onda ga vratim po uputstvu na GB i sad je kao i pre...tako da mozes slobodno igrati se nista nije toliko opasno a unroot se odradi na jedan klik tako da garancija onda vazi :)
 
Pa znas sta... Uvek postoji rizik, a ali ko ne reskira, taj ne profitira... Ako pratiš lepo kako je napisano ne mozes nista sje.bati

Pa dobro, da mi rikne baterija u sred posla ili tako nešto, mada se to radi na punu bateriju svakako. Super.

@Kobayashi Maru...sve ti je dosta bezbedno ja sam pre 2 dana brickovao ubio fon i opet ga vratio kao nov je iz Vipa.Instalirao sam bio ICS i hteo da vratim na GB i nisam odaradio ono sto se tice imei i ubijem ga samo izlazio Huawei logo i uzmem citac kartica ubacim ponovo ICS prodje instalacija i onda ga vratim po uputstvu na GB i sad je kao i pre...tako da mozes slobodno igrati se nista nije toliko opasno a unroot se odradi na jedan klik tako da garancija onda vazi :)

Znači može da se sve vrati u fabričko stanje? Do yaya, idemo polako na modaco po obrazovanje...:D
 
Da li postoji negde u opcijama da se podesi da u toku razgovora pokazuje vreme trajanja poziva, a ne samo po okončanju?
 
Ovo ce fino da vrti ics.
 
Koja bi bila OK anti-glare folija za G300? Jedino što mi se na ovom telefonu ne svidja je non-stop musav i glibav ekran.
 
ja bezuspešno pokušavam da nađem antiglare foliju za g300. ni jedna radnja u gradu ih nema, ni jedan oglas da nađem... ma ni normalnu foliju, a kamo li anti glare ne mogu da nađem... hoću i da kupim veću, za laptop, pa da seckam, ali ni toga više nigde nema... ako neko ima ideju gde mogu da se kupe antiglare folije, nek mi pošalje pm...
 
ja bezuspešno pokušavam da nađem antiglare foliju za g300. ni jedna radnja u gradu ih nema, ni jedan oglas da nađem... ma ni normalnu foliju, a kamo li anti glare ne mogu da nađem... hoću i da kupim veću, za laptop, pa da seckam, ali ni toga više nigde nema... ako neko ima ideju gde mogu da se kupe antiglare folije, nek mi pošalje pm...

Neces ni naci bar ne u skorije vreme, uzmi za neki veci telefon pa iskroji lepo i gotovo
 
ako već treba da krojim, onda ću da iskrojim od folije za laptop, pa da mi ostane za svašta drugo... tako sam i do sada radio, ali sam potrošio, i to je bila običnoa folija, sad bih da nađem neku anti glare.
 
ja imam baš ovu futrolicu sa ovog linka i jako sam zadovoljan... samo što je moja siva... a screen protector foliju nigde da nađem...
 
A je l' toliko teško da pročitaš par strana unazad? Kačeni su linkovi više puta.
 
da, uzeo sam od čoveka na kupujem prodajem, i jako je korektan lik.

a ovaj sa ovim nillkin futrolama je malo bezobrazan, pogledaj cenu? 1100 din? ma daj...
 
Primetio sam da aparat ima problem ponekad da se ukaci na mrezu automatski. Jednom sam poludeo, morao sam nesto hitno da pozovem iz kola na sred ulice i vidim nema mreze uopste! Znam da sam prosao kroz jedan deo grada za koji znam da je sigurno crna rupa (nema signala uopste), tako da pretpostavljam da od tog trenutka nisam imao mrezu. Isto tako kad se restartuje aparat u 50% slucajeva nece da se automatski konektuje na mrezu, moram manuelno.

Ne znam da li to ima veze sa VIPom, androidom ili aparatom, ali znam da je vrlo iritirajuce.
 
Poslednja izmena:
Koliko sam ja shvatio problem previ 3g signal. Kad štikliram u opcijama da koristi samo 2g mrežu sve radi perfektno. Čim se prabacim na 2g/3g telefon počinje da brljavi ako 3g signal nije dovoljno jak, pa non stop prebacuje i onda se često desi da ostanem bez mreže. Na CM7 romu na ZTE raceru sam mogao da forsiram samo 2g ili samo 3g mrežu, što je odlično. Valjda na zvaničnim romovima Google ne dozvoljava tu opciju, koja im je to fora ne znam ali je potpuno retardirana. Moguće da će oficijelni ICS rešiti problem, ne znam. Ja uglavnom forsiram 2g.
 
Da li ovaj telefon mogu da koristim kao hotspot? Tethering..
 
Da, upravo sam shvatio, hvala. Nisam znao da je to vezano za OS, a ne za telefon. Negde sam procitao da je neko rekao da ne moze, a ujutro idem da kupim ovo cudovistance, pa mi je vazno.
Koje su mu mane?
Sve radi savrseno (ekran je odlican i dobra je osetljivost, ni govora o nepreciznosti donjih tastera...), pa me zanima u cemu je kvaka. OK, vidim da je i procesor stariji (A5, cini mi se).
Sve nesto ne mogu da verujem. :)
 
Nazad
Vrh Dno