Šta je novo?

Aplikacije za Android tablete

Ok. Ovde sam dosao da bi naucio nesto novo, da bi pokusao da promenin ono sto ne znam, i da promenim ona znanja za koja sam mislio da su ispravna, tako sto cu reci nesto sto mislim i onaj koji zna da to nije ispravno da kaze i da mi objasni jer sve sto znam o ovoj temi sam procitao negde na netu ili neko sitno samostalno pokusavanje da se urade neke stvari.
Nisam dosao ovde da me ismeva par 40-godisnjaka kojima je to i dalje zanimljivo, mislio sam da su ovde ljudi normlani i da ce mi ukazati gde gresim a ne ismevati me kao da smo i dalje u osnovnoj skoli. Jadno...

Toliko od mene na ovom forumu. Hvala.

Eto ja imam 40 pa te nisam ismevao.:) Ali imas na svakom forumu "jake ispred tastature." Tu se leci svaki kompleks.Tastatura je cudo.Jung bi bio odusevljen :) . Jer jbt. geekovi su ,maltretirani od osnovne skole.Ovde je njihov moment.Ne dobijaju sljage.:) :) :)
NEGO da sevratim ma temu. SMART office nije nista posebno a vidim da ga dosta preporucujete.Moja preporuka je Kingsoftoffice.Takodje preporucujem HD widgets.
 
prvo ga instališeš, pa resetuješ telefon u recovery i napraviš bekap svega (jako bitno, meni je instalacija pukla 2 puta). Onda podigneš sistem i pokreneš Chainfire 3D aplikaciju i izabereš instalaciju driver-a. Nakon restarta, driver bi trebao da je instalisan.

Onda ti trebaju plugin-ovi. Možeš da ih pronađeš u XDA Developers thread-u za Chainfire 3D. Prebaci ih na telefon u npr. Download direktorijum na SD card. Kad si prebacio, otvoriš aplikaciju i instališeš plugin-ove. Nakon što ih program pronađe, moraš da ih izabereš jedan po jedan i izabereš install plugin.

Nakon toga, ako hoćeš da koristiš aplikaciju koja je napisana za neki specifičan GPU, otvoriš Chainfire 3D, otvoriš default OpenGL settings i izabereš odgovarajući plugin za aplikaciju koju hoćeš da pokreneš (najčešći slučaj je da hoćeš da pokreneš Tegra igru a imaš Adreno ili PowerVX GPU; onda treba da izabereš nVidia plugin).

Plaćena verzija Chainfire-a ima mogućnost podešavanja plugin profila na nivou aplikacije i predstavljanja uređaja na marketu sa drugim GPU-om (omogućava instalaciju TegraZone igara).


hvala :) to za pluginove mi nije bilo jasno jer sam ja instalirao samo jedan :/ hvala :)
 
Nazad
Vrh Dno