Šta je novo?

Aplikacije za Android tablete

Gizmo

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
05.02.2008
Poruke
7,318
Poena
570
Ajde malo da pokrenemo i ovu priču i da pokušamo da grupišemo aplikacije koje su optimizovane za tablete. Google i dalje odbija da na Play Store ubaci posebnu sekciju za tablete, tako da iako one mogu da se nađu kucanjem reči "tablet" u search, bolje ovde da imamo listu aplikacija koje lično koristite.

Posle nekog vremena kada skupimo dobar broj aplikacija u temi, zatražićemo od moderatora da edituje prvi post, kako bi ih sortirali po kategorijama. Do tada, dajte predloge koje su to aplikacije koje koristite na tabletima, a da nisu razvučene preko ekrana.

Ja ću predložiti samo par na početku, a vi nastavite sa predlozima.

Google Currents

Pulse News

File Manager HD

SwiftKey Tablet X
 
Po meni
Go launcher HD
Imdb

Postoji Tablet Market aplikacija pa ima svasta nesto da se nadje
 
To je nikad gora aplikacija, pola stvari odatle nije za tablete.
 
Vidjao sam slicne teme, ali su sve prestale da se osvezavaju.

Edit:

Jel se to samo meni ne prikazuje potpis sa tapatalka, posto vidim da nekome stoji normalno.
 
Poslednja izmena:
Na beti tt potpis radi, na final verziji jok jer je na ovom forumu iskljucena opcija..
 
Poslednja izmena:
Aha, postovao sam sa Tapatalk HD. Nisu trebali da isključuju, kako ćemo sad u svakom postu da se hvalimo koji model imamo :d
 
Da li neko moze da predlozi neki dobar Luncher, huce sam nabavio novi Prestigio 5097.
 
Apex. Slični su, ali Apex mi je favorit.

Ko metak je brz.
 
Ja danas uzeh 5097 i pošto mi je ovo prvi tablet u životu da li bi mogli da mi preporučite neki dobar eBook reader pošto ću ga za to najviše koristiti...
 
meni je ok i onaj fabricki :)
mene interesuju neki widgeti koji lepo izgledaju i po mogucstvu emulatori nekih konzola
 
Smart office i moj favorit ReplyGo za pdf

Od lauchera ja sam projatno iznenadjen sa spb shell 3d....nije za mob ali je za tablet savrsen
 
Hvala na preporukama instalirao sam sve osim RepliGo (zato što se plaća :) ) pa ću da vidim koji mi više odgovara...
 
Ajmo ljudi... Ne bi bilo lose da svako stavi jedno desetak aplikacija koje su MUST HAVE! :)
 
Bench forum
Benchmark
Adobe flash
Skype
Pulse
B92
Blic
Pravoslavni kalendar
AppInstaller
App 2SD free
Android sisten info
Documents to go
LiveScore
Instagram

Ovo ja imam na mom tabletu i u potrazi sam za jos....dajte predloge
 
Evo nekih mojih predloga:
Dropbox
Photoshop Express
Stanje na putevima
aTorrent
uTorrent Remote
IMDb

Primetio sam da ima baš dosta ovih App2SD aplikacija i sve su dobro ocenjene. Da li ima neke razlike ili je svejedno koju ću da instaliram?
 
Probajte Photoshop touch, skoro kao na racunaru.
 
Da bacim i ja neki moj predlog:

1. Go Launcher
2. Go Weather (moze i beautiful widget)
3. Tapatalk 2
4. B92 (Blic ko sta vise voli, ili oba kao ja)
5.Dropbox
6. Smart Office
7. Angry Birds :)
8. Voodoo control
9. Viputnik
10. Skype
11. Barcode Scanner
12. Airdroid
13 Razno :d
 
Koji je najbolji browser? Mozda I najbitnija stavka u koriscenju interneta.
 
Moj izbor:

Evernote za beleske, cuva sve na serveru i sinhronizuje sa svim uredjajima na kojima imate instairan program, podrzava Anroid, Windows, iOs...
Aldiko je moj izbor za citanje knjiga.
 
Koji je najbolji browser? Mozda I najbitnija stavka u koriscenju interneta.

To je licna preferenca, koji kome odgovara :)
Ja licno najvise volim operu mobile :)
Imamo osecaj da je opera najbrza bar na mom tabletu, dosta zavisi i koji uredjaj koristis, elem ja glasam za operu, mada svi browser bencmark kazu da je chrome beta ubedljivo najbolji....
Dosta kvalitetni su i mozzila firefox i dolphin hd.

A inace moj izbor za must have su:
B92
Opera mobile
Blic
ESfile explorer
Color Note
QuicPic
Dropbox
Antivirus
TeamViewer
Skype
LiveScore
Facebook
MxPlayer
Winamp
 
Koji Antivirus koristiš i da li generalno usporavaju OS?
 
A da li neko koristi programe za ustedu batwrije? Koliko su efikasni?
 
Koji Antivirus koristiš i da li generalno usporavaju OS?

Koristim AVG.
Koristim ga i na mom smarttelefonu.
Nisam primetio da mi usporava rad ni jednog ni drugog uredjaja, veliki sam pobornik antivirusa jer veruj mi kakve stvari kruze netom, opusteno moze da se pokupi viruscic sa svakog ****nog sajta, a android se cudno ponasa prema virusima nije kao windows jednostavno skloniti ih, tako da bolje spreciti nego leciti :)
Posto ja sam namestio na real time check up neces verovati koliko puta mi je sprecio trojanca i tako neke sitne gluposti na telefonu...
 
Evo instalirao sam AVG, baš me zanima da li ću naleteti na neki virus... :)
 
Nazad
Vrh Dno