Šta je novo?

Svež Windows 7 Ultimate x86, koji video kodeci?

Ne mora. x64 kodeci su samo za 64-bitne plejere i programe. Ako koristi 32-bitne, trebaju mu 32-bitni kodeci bez obzira što je Windows 64-bitni.
 
Ne mora. x64 kodeci su samo za 64-bitne plejere i programe. Ako koristi 32-bitne, trebaju mu 32-bitni kodeci bez obzira što je Windows 64-bitni.

Pa dobro, svejedno, ali nije loše da se nađe jer se polako počinju pojavljivati i 64 bitni plejeri. VLC Player ima test verziju u 64-bita, već.
 
MPC-HC i Potplayer imaju odavno 64-bitne verzije, ali one nemaju nikakve prednosti u odnosu na 32-bitne, štaviše, mana im je što uz njih ne može da se koristi madVR koji je 32-bitan.
 
VLC koristi svoje kodeke, ako i vecina dobrih playera. COdec packs su za WMP generalno, koji je i dalje 32-bit.
krastavac, kosta, ne vredi da se mucis, ljudi ne vide korist od 64bit appova :D
 
Vi ste krenuli u off-topic. Može li više odgovora na moje pitanje, a menje o 32-bit Vs. 64-bit aplikacijama!? :)

Hvala.
 
K-lite codec pack i mpc-hc. Izguglaj uputstvo na netu šta da čekiraš pri instalaciji da bi subtitleworkshop radio bez problema. Mislim da ga ima na titlovi.com
 
Da, ffdshow je odličan, ja ga koristim godinama i nikad mi se nije desilo da nije mogao da dekodira neki video fajl, i ja ga toplo preporučujem.

Od plejera, VLC 2.01 i MPC-HC, drugi ti nikada neće trebati.
 
Ma kakvi kodeci na sedmici??!? :wc:
Ne treba apsolutno ništa stavljati osim VLC plejera i vozi...sve vrste video audio fajlova će da rade bez problema..
 
Ja instaliram K-lite codec pack + KMPayer.

Meni Subtitle Workshop neće da lepo radi.
 
Mislim da pored KM plejera ne treba ništa dodatno. Ja nisam naišao na fajl koji KM plejer nije mogao da pusti
 
Nazad
Vrh Dno