Šta je novo?

Bench rostilj :)

Kakvu Benchmark majicu želite?


  • Ukupno glasača
    135

Peca

Administrator
Administrator
Učlanjen(a)
27.06.2000
Poruke
2,112
Poena
725
Mislim da bi bio red da se konacno svi zajedno okupimo u povecem broju na druzenju uz rostilj u Kosutnjaku. Ide nam lepo vreme, da se odabere neki termin u maju i da se malo druzimo, upoznamo jedni druge...

Ova ideja je x puta zamisljena, ali je sve ostalo samo na razmisljanjima - ovde je dobar deo ljudi veoma dugo zajedno, mnogo vas se medjusobno poznaje ali verujem da bi svako voleo da upozna i one koji vam brisu postove :D (obezbedjenje ce biti angazovano :)

Verujem da ima dosta vas koji su za, ostaje nam samo da razradimo ideju kako to da izgleda...koliko nam cega treba, ko ce sta...

Sta za meso, za pice, koliko nam rostilja za pecenje treba, da se neko ozvucenje donese, da se druzimo ceo dan...

Raspolozenje za druzenje, da - ne?


Benchmark rostilj 2014:

Diskusija krece od poruke #347


Link za upisivanje zainteresovanih
 
Poslednja izmena od urednika:
Fina zamisao, trebalo bi na startu poceti pricu oko datuma. Pretpostavljam da je to tezi dio posla pa zato od toga da se krene ...
 
Ideja 10/10 , u dobru volju i realizaciju ne sumnjam ^^
 
Sta da radimo mi nindze vegetarijanci :)
Sifra za prepoznavanje neka bude "F1" :d

Ideja je odlicna i znam da ce biti dobro prihvacena(razlozi za to se mogu procitati u prvom postu)... da li ste razmisljali o nekoj maloj, bas maloj, ono kao mini prezentaciji(licno bih voleo da pipnem,cacnem i cujem po koju o Huawei-u P1)?

P.S. `Oce biti zuti sok sto prsce u nos :)
 
Kao neko ko je novu godinu (2011/2012) slavio na Kosutnjaku uz rostilj kuvano vino...podrzavam akciju. :)
Samo na kosu su klupice pecurkice razbacane a 20+ ljudi ne moze da visi oko jedne
 
Sta da radimo mi nindze vegetarijanci :)
Sifra za prepoznavanje neka bude "F1" :d

Ideja je odlicna i znam da ce biti dobro prihvacena(razlozi za to se mogu procitati u prvom postu)... da li ste razmisljali o nekoj maloj, bas maloj, ono kao mini prezentaciji(licno bih voleo da pipnem,cacnem i cujem po koju o Huawei-u P1)?

P.S. `Oce biti zuti sok sto prsce u nos :)

Pa grilovano povrce, kako sta? :D

Ako bude veceg interesovanja za druzenje, mozemo malo i neke vendore koji su prijatelji kuce da cacnemo da donesu neke specijalitete ako je moguce
 
Ja bih vam savetovao samo da pazljivo procenjujete potrebnu kolicinu mesa.
Znam da je na jednom drugom forumu kruzila prica kako uvek ostane pola.
 
Da, zaista je ideja i više nego dobra. Šteta što ja nemam mogućnosti da dođem, a zaista bih rado došao. Da se svi zajedno malo družimo i ako treba pomalo napijemo. :)

Datum, pa valjalo bi to biti u maju, ali posle izbora. Tamo negde 12. maj, na primer.


Inače, Peco, valja razmisliti i o vegetarijanskoj hrani, siguran sam da mnogi ne jedu svinjsko meso i uopšte se zdravije hrane nego večina ljudi. Ja sam prvi koji veoma pazi na ono šta jedem, npr. ne jedem nikad svinjsko meso niti masna mesa, a najviše volim povrće i voće da jedem.


To kažem da ne bude nezadovoljnih forumaša, valja svakom ugoditi, zar ne ?
 
Ja iskljucivo jedem pacetinu...
Ljudi to je rostilj ne vegeterijanski piknik, konferencija o zdravoj hrani...
Ps: nindzama vegetarijancima pecem pljeskavice od soje :)
 
Poslednja izmena:
Vegetarijanci ce biti odvojeni u poseban geto i oznacicemo ih zelenom bojom :D
 
Waj jes nou
Odredite datum i dajte negde da se potpisu ljudi koji dolaze. :p
 
Predlazem 19-ti maj
 
Evo, ja se dobrovoljno prijavljujem za jednog od rukovaoca viljuškom, verujem da će kuvara biti znatno manje od degustatora :D

Što se mene tiče, datum je ok...
 
Vegetarijanci ce biti odvojeni u poseban geto i oznacicemo ih zelenom bojom :D

Haha, e dobar si. :)

Pa eto, iako ja nemam mogućnosti da dođem na druženje, predložio sam taj neki 12.maj. A zaista je šteta, možda nekad kad budem bio u Srbiji u poseti a u isto vreme se desi da ponovo bude zakazano druženje, e onda ću doći.

P.S. Datum nije bitan, bitno je da ljudi dođu.
 
Mislim da je datum ok, samo vi na vreme objavite koliko para to kosta ili sta treba doneti.
Ljudi da li ce neko organizovati prevoz iz NS?
 
Mislim da je datum ok, samo vi na vreme objavite koliko para to kosta ili sta treba doneti.
Ljudi da li ce neko organizovati prevoz iz NS?

Imate beovoz tj. YU-RAIL :d.

Nadam se da ću moći da dođem, pitam se kakva će katastrofa da nas zadesi posle 6.og(nije 6.6.6 ali još malo i bliži se)
 
Svako da povede devojku ili sestru da ne pomisle da je neko gey okupljanje :butt: . :d
Cisto da udarim (jutarnji) hejt zbog uroka :) .
 
Evo još jedan thumb up! Napraviću slobodnu subotu zbog ovoga :)

@Monk Psycho
Imaš prevoz ako si voljan da ideš sa nama (DAS ide najverovatnije). :D
Hoćeš da vidiš i sa Bishop-om kakva je situacija sa njim?

South Banat Bench gang :p

EDIT: Ako ne bude dovoljno mesa možemo da pređemo na vegetarijance ;) JK
 
Heh odlicna ideja samo sto sam pristao na rostilj na jednom drugom forumu koji je dogovoren pre samo 24h na istom mestu u isto vreme, znaci 19. maj/Kosutnjak i moram da ih ispostujem. Ali u svakom slucaju mozda svratim na neko pivo, bicu u komsiluku :)
 
Poslednja izmena:
Tamo sam, 19.05. odgovara. Ako ide neko iz NSa vozom nek se slobodno javi na PP :)
 
Simpatično, taman pomislim da mogu da preskočim neko ždranje kad se pojavi ova vest:p
Koliko je učešće, kakav je plan na tom polju?
 
peco, stavi ovo kao sticky u sve sobe za pocetak kako bi svi videli ;) ...ne otvaraju svi bench clubing!


i druga stvar: jel postoji neki online Google-like-Calc ali da bude otvoren, bez registracije? :)

bilo bi najlakse u tabelu popisati imene potencijalnih gostiju a sami gosti bi mogli da updejtuju svoj status dolaska/nedolaska

tako bi imali pregled u realtime-u :D i najlakse bi se videlo koliko cega treba kupiti...
 
Hocemo li da nosimo tagove sa nickovima i avatarima? :)

Sta ako neko ne odgovara svom avataru? Evo, recimo, ja nosim sociva ceo zivot, a ne naocari. :zgran:
 
Hocemo li da nosimo tagove sa nickovima i avatarima? :)

Sta ako neko ne odgovara svom avataru? Evo, recimo, ja nosim sociva ceo zivot, a ne naocari. :zgran:

Hahaha, šta ja sa radim onda...:D
A, verovatno ima mnogo gorih slučajeva od mene
 
Nazad
Vrh Dno