Šta je novo?

Bench rostilj :)

Kakvu Benchmark majicu želite?


  • Ukupno glasača
    135
ja glasam za sicevacku klisuru! poznato mi mesto jos iz osnovne skole, a nikad nisam bio...
 
Izgleda da niste ''popravili'' malog srafcigerka na duze staze, eno ga kupuje neispravne graficke, verovatno da ih popravi pa deli za dz po oglasima ;)
 
Pa kada bi se tako popravljali bolesni ljudi ludnice i bolnice ne bi postojale :)
Druga stvar sto u srbiji nece niko da preuzme odgovornost.
 
Pa i nije da nismo uspeli - do sad je valjao neispravne hardove. [emoji14]
 
Al zato pesme koje snima su savrsenstvo :d
 
Kakav spot?? Dajte link :)

Gledao sam za voz: karta je oko 1700din povratna, brzim vozom. Taj detalj nisam proverio kad sam gledao voz...
 
vozovi nisu losa ideja, ali pogledajte, jedan auto prima 5 ljudi ako je za nuzdu, inace 4 komforno. ako se svako ucipi po malo mozemo da se iskombinujemo da svi dodjemo kolima, sumnjam da ce vise od 15 ljudi doci sa severa, to je 3 automobila. plus ce nam automobili biti mnogo korisniji da svi dodjemo na samo mesto okupljanja koje je van nisa, da ne pominjem korist oko kupovine kojecega i transporta hrane i pica na lokaciju. prosli put je popijeno 35 piva onako iz zezanja, sad racunajte da ce otici i vise.

da se razumemo, ja se vozim sa marxom, makar na krov :d
 
Poslednja izmena:
I mi se vozimo sa marxistom, makar u gepeku :D
 
I da ne zaboravim: ono pivo Howgarden :) sto smo pili ed i ja nije 170 vec 220 din! Tako da je sasvim moguce da je racun bio realan ako se uzme koliko smo piva sabili :d
 
Hehehe, Mali Milojica ce malo da se usekne ...nemam zube a nokte sam tolko kratko iseko da ce, ako vec oce da cupa, morati malo da se sagne ;)
 
cekaj me kod kolima.

za kola:
+ jeftinije
+ brze
+ nismo vezani za vreme dolaska/polaska

za voz:
+ svi mozemo da pijemo koliko hocemo (mozemo :D)
+ bolje zezanje u vozu


Ja bih radije kolima ali isto tako prvi ne bih vozio jer znam da cu piti.

Ako ni ostali ne bi vozili onda idemo vozom :)
 
Ljudi ako cete vozom onda mora da se nadje neko mesto dostupno gradskim prevozom ili slicno. Skoro sva ona gorepominjana mesta su solidno udaljena i nisu preterano dostupna sem kolima...
 
Ајде редом ... воз путује 4-5 сати а не знам колико се поштују редови вожње и колико су чести и дуги застоји из разних разлога. Возом нисам путовао много година па сам испао из приче, више не идем до Трће или Истре па да ми воз одговара.

Не знам колико ће домаћина да се јави, ја могу да пробам да нађем неки превоз (тј да сипам можда бензин у ауто али није баш сигуран док не оправим патос) или да нађем још некога али то може да значи 2-3 туре да се све и сви превезу а то значи да онда домаћини неће да пију. ;) Што не поведете рецимо жене или девојке које умеју да возе и забраните им да пију? ;) Једино да се оде на Бубањ до кога иде градски превоз мада и остале клисуре имају неку приградску линију али ... то није то. Замишљам гомилу са кесама са месом и салатом и гајбама пића по градском превозу. ;) Хм, а неко би онда носио и роштиљ и прибор (ја то немам) ... баш све као за путовање возом. :)

Јел гледао неко прогнозу за 15. август?

Untitled-2.png
 
Ma kolima bre.
Ja cu voziti i picu do malo iza rucka a onda se strejtujem. Mislim da i drugi mogu tako jer verujem da cemo ostati dovoljno dugo da za povratak budemo cisti. Vremenska prognoza nam ne znaci nista bitno - ako budu padale sekire onda necemo ici na rostilj nego u neki podrum ma pice i eto.
 
Bench roštilj u Nišu :)

Тај део је решен а сада би могао да се јави још неко одавде ко хоће да буде присутан па да изаберемо неко место а и договоримо мало детаље.

Можда би било добро да се отвори посебна тема јер је могуће да не прате ову ако је до сада било уобичајено да се то ради негде на северу па није одговарало.
 
Evo mogu da predložim jedno mesto za roštilj - potkapina kod Jelašničke klisure.

Ima stolova i klupa za sedenje. Ima česme i vode za pranje ruku (ne znam da li je za piće). Na metar od stolova protiče reka Studena. Ima par prodavnica u neposrednoj blizini, u slučaju da nam nešto zatreba.

Udaljenost od centra Niša - ~15km
Koordinate - 43 16.597 N 22 4.091 E

Jelascaronnika%20klisura.jpg


Slike mesta
01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
uuuuu... bruka! :) :)

me like it!
 
Vauuuuuu ...ni frizider nam ne treba ako rečicin kum nije bio pijan ...ZA!
 
Nazad
Vrh Dno