Šta je novo?

HTC ONE S

Molim pomoć za update. Sve je stock, ali kaže there are no update, a imam 4.0.3 i sense 4.0.Probao sam factory reset, i ništa. C2 je model (1.7 GHz)

Gde si ga kupio, znas li koji je cid?
Ako nista nisi cackao sa bootloaderom, budi strpljiv, ili ga flesuj...
 
Pazario u oglasima. Biću strpljiv, ali koliko?
Ne znam šta je cid :(
 
Pazario u oglasima. Biću strpljiv, ali koliko?
Ne znam šta je cid :(

Long story, ako te interesuje da kopas o tome, ima dosta na netu, elem, taj cid ti odredjuje kada dobijas update...
Imas program na playstore get cid, pa pokusaj da ga iskopas, ako uspes, ostavi ga ovde, pa cu proveriti sta je sa tvojim update-om...
 
[CID is:]:[HTC_032] ako treba ceo log, okačiću, mada ne znam kako da ga kopiram :(
Aj ako ti nije cimanje pomozi, olupaću 3 dana dok sve ne provalim.


Edit: Počeo sam SAD.
 
Poslednja izmena:
Pomalo čudna situacija. Malopre, slušajno poslovni partner izvadi isti telefon, kupljen u vipu, pogledam procesor, 1.7GHz, telefon ima android 4.0.4 i dense 4.1. Kaže upade mu je prijavio još pre mesec dana. Pogledam CID, isti kao moj ???
Ima li neko objašnjenje. Da, ja sam u Telenoru.
 
Kod mene je takodje [CID is:]:[HTC_032]. nije sa mreze, kupljen u ct-u, ali i dalje nema update-a na 4.0.4... bzvz...
 
Na HoX-u nije bilo bitno sa koje je mreže, bitan je bio cid, ovo što sto napisao zaista nema logike...
 
Kod mene je takodje [CID is:]:[HTC_032]. nije sa mreze, kupljen u ct-u, ali i dalje nema update-a na 4.0.4... bzvz...

Pazi, ni moj nije sa mreže, i nema apdejta. Možda je u tome neka fora. Možda ima još nešto pored CID-a?

Koliko dugo koristiš telefon. možda treba da prođe neko vreme ...
 
Poslednja izmena:
Ako je bio officijalni upadate na 4.0.4 a nisi dobio OTA posle isteka 45 dana...idi do neke HTC poslovnice i reklamiraj
 
Bio je sigurno, ja sam pre 5 dana aktivirao telefon. Moguće da je prošao.

Koliko uopšte traje OTA?

Aj neka neko napiše kada je primio OTA.
 
Jel preporucujete neki custum rom a da radi bolje od najnovijeg oficijalnog, jel izasao stable cm 9/10 ili ....dajte predloge ako postoji neki bolj :D
hvala
 
Pa koristim ga neki 10 dana, mada mi nije logicno da treba da prodje neko odredjeno vreme... Stvarno mi nisu jasni ovi iz htc-a, ali dobro, sacekacemo jos malo... @nvelja javi kada dobijes update, cisto da uporedimo...
 
A zašto ga ne povežeš na htc sync i vidi da ti on to odradi, kada ti je bitan stock rom?
 
A zašto ga ne povežeš na htc sync i vidi da ti on to odradi, kada ti je bitan stock rom?

Nije da mi je bitno da bude baš stock, ali iskustvo sa prethodnim telefonom (Motorola defy) je da jedino na stock romu sve radi.
Moguće je da se to sada promenilo, ipak je ovo bilo davno...
 
Ako instaliram

RUU_VILLEC2_U_ICS_40_S_HTC_Europe_2.15.401.100_Radio_16.21.20.02U_16.09.20.11_M2_release_286571_signed.exe

biće isto kao da sam primio OTA.

Da li sam u pravu?

I da li neko može da potvrdi verziju softvera, da li je isti broj kao u linku.
 
Par dana kako je krenuo JB a niko da napise utiske,kad ga mozemo ocekivati mi sa S3 verzijom
 
Ja jos uvek nisam dobio update, uzeh u Telenoru pre par dana telefon. I naravno posle kupovine telefona sam procitao ceo topic :D I meni je S3 verzija, ali iskreno meni telefon savrseno radi tako da uzivajte i kupite (obogaljeni) One S.
 
Ni kod mene nema update-a na 4.0.4. Telenorov sim-free telefon, ubačena mt:s kartica. Ubiše me one tri tačkice na Go Launcheru :)
 
Pozdrav!Od nedavno imam ovaj fon Z560e i veoma sam zadovoljan.Sad me zanima ako bih hteo da instaliram offical JB 4.1.1 skinuo sam fajl sa neta i preimenovao ga u update.zip i kopiram ga na memorijsku karticu,i kad hocu da
ga instaliram udjem u stock recovery i idem na install zip update i ispise neku gresku i fon se ponovo startuje,inace sam preverio CID i imam 032 tako da mogu da vrsim nadogradnju samo me to zeza...da li neko zna sta bi moglo biti?
 
Nazad
Vrh Dno