Šta je novo?

HTC ONE S

Capture.png


Koliko je ovo tacno...
Moguce je da su dobili na stanju nove One S

ma gde je tacno...nemaju oni pojma sta imaju :)
 
Poslednja izmena:
Ako je problem samo u toj jednoj aplikaciji onda sa njom nešto ne valja, probaj ponovo da je skineš.
 
Nije samo u toj jednoj aplikaciji problem, isto mi se desava kada proveravam stanje na racunu, izadje mi onaj prozorcic ali slova presecena na pola, kao i na ovoj tastaturi kada hocu da pozovem nekog, pola nule se ne vidi.
 
Kako mogu da iskljucim internet skor, zbog odlaska rominga? Hvala
 
Settings pa mobile network prekidac na off ili preko widgeta.
Mozes i samo data roaming da iskljucis preko prekidaca u settings\mobile network.
 
imao sam priliku da drzim u rukama One S(S4) iz VIP-a i C2 izvednu od kolege sa posla(S3), moram priznati da je S4 daleko responsivniji i na prvi pogled dosta brzi od sporijeg mu brata, sa malim tjunovima CPU settingsa na manju voltazu/frekvenciju dobija 2 dana umerenog koriscenja telefona sto je za svaku pohvalu, ja planiram prvom prilikom da promenim S2 za One S :)
 
Znaci i za normalnog korisnika ce biti primetna razlika izmedju S3 i S4 procesora ? :/ dobro je sto se nisam zaleteo da uzmem one s onda
 
Mogu da ti preporučim ovako nešto:
1 [640x480].JPG 2 [640x480].JPG

Ova koju sam uzeo konkretno je odličnog kvaliteta. Čvrsto obuhvata telefon, nema lufta. Ali možda najbolje od svega je osećaj sigurnosti u ruci. Jer sa strane ima ovu hrapavu površinu i kada uhvatiš telefon, nema šanse da isklizne iz ruke. Najvažnije od svega je da sada mogu da nosim telefon u bilo kojoj odeći bez brige da će zakačiti nešto.
 
Jel cena od 360 do 400 eura normalna cena za ovaj telefon, s obzirom da je lelekomu u slobodnoj prodaji 700 eura?
Sad sam se bas nalozio da ga uzmem, mada ga merkam od kako se pojavio, ali sam zbog cene odustao. Konkretno u Logic sam pitao i kosta 360eura, kad sam pitao za procesor prodavac me pita koji mi procesor treba, ja kazem S4, on kaze taj imamo. Nisam proveravao, ne znam sta tacno treba da gledam a i jos par dana ga necu pazariti.
Koja se boja ljusti, crna ili siva i koja je "fabricka" boja?
Koliko je 0.3MP dobro za video skype pozive, SGII ima 1.3MP pa se i tu premisljam?
 
Poslednja izmena:
Ako je takt procesora na 1.5GHz onda je S4 ako je na 1.7GHz onda je S3. Kazu da je mala razlika u all day use ali ja bih pre isao na S4 kojih kod nas ima bas malo,retkost su. Sto se tice video poziva, zavrsice ti posao ta 0.3mp nemas frke
 
Znaci slika onog ko bi mene gledao je zadovoljavajuca, usustini tu je bitna rezolucija videa a ne megapikseli?
 
kad treba da se pojavi, kolika ce biti cena?
 
Znam onoliko koliko piše na ovom linku, tj ne znam skoro ništa :)
 
Ljudi, konkretno jeli One S dobra kupovina jer da vam pravo kazem duboko sam se razocarao u HTC ..
Imao sam HD2 i Sensation i sa obadva sam imao probleme. I novcano sam prsnuo puno para na ta govna tako da ne zelim opet da se opecem ..

Ja vas molim da mi kazete smijem li uzet One S ili da idem na pouzdaniji telefon Galaxy Sll .. ?
 
Jedini problem za koji ja znam je da se crni model ljustiO, to je sve.
Ja sam uzeo onaj svetliji sa plavim detaljima i odusevljen sam. Mnogo bolji telefon od G II, nemam nikakvih problema za sada.
Telefon je savrseno uradjen, detalji su neverovatni i oseti se kvalitet kad se uzme u ruku.
Plus audio reprodukcija je najbolja sto jedan telefon moze da ponudi, a telefon je preglasan sa slusalicama. Zvucnik je malo slabiji ali nista strasno.
A Sensation je i mene zezao.
 
Poslednja izmena:
Jedini problem za koji ja znam je da se crni model ljustiO, to je sve.
Ja sam uzeo onaj svetliji sa plavim detaljima i odusevljen sam. Mnogo bolji telefon od G II, nemam nikakvih problema za sada.
Telefon je savrseno uradjen, detalji su neverovatni i oseti se kvalitet kad se uzme u ruku.
Plus audio reprodukcija je najbolja sto jedan telefon moze da ponudi, a telefon je preglasan sa slusalicama. Zvucnik je malo slabiji ali nista strasno.
A Sensation je i mene zezao.
gde si uzeo telefon, meni je jutros riknuo Desire. Treba ga kupim novi a ovaj telefon merkam vec dugo dugo.
Najvise me brine to guljenje, hocu crni jer je od grugacijeg materijala nego plavi model.
 
Da osvezim temu, imaju li crni modeli i dalje problema sa bojom ili je to ispravljeno?

Brat hoce da uzme, i nasao sam sa S4 SoC-om ali me zanima sta je sa bojom....
 
Strasni HTC opet zbunjuje ljude svojim postavkama sistema, ali avaj, sve im je oprosteno zbog premium build-a.

naime, sestrin One S ima obavestenje o update-u. ja licno sam joj otkljucao bootloader i stavio CWM touch recovery, i sada kada trazi update, update nece da se pokrene sa update.zip sve dok je bootloader otkljucan, a recovery nije stock.

I ja reko, ajde majke mu ga, da vratim sve na fabricko: zakljucam bootloader, i stavim stock recovery, sa proerenim MD5 checksum-om (mora da jeste fabricki), flesujem sve preko OneS ultra tool od nekog lika sa XDA (isti djavo kao adb komande samo sa one click opcijom koja pali pojedinacni adb prozor/komandu) i - nece.

bootaloder je zakljucan, ali stock recovery odma odlazi u onaj crveni trougao, sto nikako ne bi smelo da se desava, jer sam sve ispravno uradio.

znam da je sigurna varijanta da flashujem RUU, i to odma 4.0.4 sistem pa da se ni ne zaebavam sa update-om, ali bih da izbegnem jer i sami znate kakvi su RUU i HTC, i kako nesto moe da krene po zlu. pa da pitam da li je neko dosao u situaciju da mora da vraca bootloader i recovery na stock, da bi dobio 4.0.4 update. Ja sam apsolutno siguran da sam sve tacno uradio, ovo mi je hiljadita promena boot ili recovery sistema pogotovo na HTC telefonima, zaista neam blage zasto nece.
 
Jesi siguran da nece samo zbog recovery-a i bootloadera? Na Nexusu cini mi se mora i radio da bude stock....
 
Tako je napisano na htcdev sajtu - moras da zakljucas bootloader i da pokrenes update.zip iz stock recovery-ja. to su uslovi da se pokrene 4.0.4 update, i sve je kako treba, ali nece. recovery je izgleda nekako signed, ili sta vec, jer kada preko ADB-a pokrenem "adb reboot recovery" on ide pravac na crveni trougao. mislio sam da je problem sto je signed za pojedinacne uredjaje, ali drugima je radilo, meni nece. moguce da su oni vratili stock sa svojih licnih backup-a.

ne gine mi RUU, mislim znam da ce proci bez muke, al to je nesto sto najvise mrzim da radim jer sam imao iskustvo sa Desire-om, koji je onda morao biti odbrikovan JTAG-om, mojim prvim licnim :)

bas bezveze sto tako rade, ZTE je poceo da koristi CWM kao stock (svaka cast za priznanje zajednicama koji rade za dzabe) a Huawei i SE su unbrickable uredjaji preko Suite programa. HTC koji je prvi podrzao zajednce (Cyanogenmod) bi mogao da se otvori za malo jednostavniji sistem flash-ovanja, bezveze prave nauku od toga.
 
Molim pomoć za update. Sve je stock, ali kaže there are no update, a imam 4.0.3 i sense 4.0.Probao sam factory reset, i ništa. C2 je model (1.7 GHz)
 
Nazad
Vrh Dno