Šta je novo?

HTC ONE S

Da, Telenor beli, Vip plavi(crni) a za Telekom ne znam...
 
U Srbiji i u regionu, One S dolazi iskljucivo sa S3.
 
Koliko god Nexus bio lep, One S je mnogo lepši i ima mnogo bolji kvalitet izrade.
 
Nemojte zaboraviti ni one koji uredjaj nisu videli ni na puškomet a znaju da se ljušti ili koči i to iz "prve ruke" .
 
Malopre ga video u Saturnu u Dresdenu - pise Prozessor 1.5 GHz, pa pretpostavljam da se radi o S4 varijanti! Inace, pronjakao ga, radi super, bas je sve namunjeno iako je Sense naravno tu...

Cena: 449€. Sa povracajem poreza izadje oko 380. I dalje, mnogo...

P.S. Ne volim Amolede, ali mi se ovaj nekako vise svideo cak i od onog na S3 Galaksiji. I to, da situacija bude bolja - sa vrlo niskim osveteljenjem, tipa 25%.
 
Poslednja izmena:
380e za novi ONE S? Oo
Ja bi to uzeo bez ikakvog razmisljanja!!! :)

Kad se vracas iz nemacke? :)
 
25og avgusta. Mozda padne do tad.. :p
 
Hajde ako neko ima telefon da mi kaže koliki mu je RAM i interna memorija. Kupio sam verziju sa S3 1.7GHz i telefon prijavljuje ukupan RAM 784MB a SD card 10166 MB. To nije ono što piše u specifikacijama. Čak sam instalirao i Android system info koji kaže istu stvar. Kakvo je stanje kod ostalih?
 
Hajde ako neko ima telefon da mi kaže koliki mu je RAM i interna memorija. Kupio sam verziju sa S3 1.7GHz i telefon prijavljuje ukupan RAM 784MB a SD card 10166 MB. To nije ono što piše u specifikacijama. Čak sam instalirao i Android system info koji kaže istu stvar. Kakvo je stanje kod ostalih?

784mb ti prijavljuje zato što je tih 216mb rezervisano za operativni sistem.
Isto važi i za sd card, mada to je nešto baš malo.

Ja na nexusu imam oko 690ram i 13,5 sd card.
 
Hvala. Ok, znači to je rezervisano i ne može nikako da se vidi kao total memory? Da znam da ne brinem još i oko toga.

P.S.
Mada prvi dan mi se javio onaj čuveno treperenje ekrana koje se pojavljuje na HTC-u i posle restarta ga više nisam video već 3 dana.
Za sada je ok, samo što je za kucanje poruka smrt, pogotovo što sam do sada koristio klasičnu tastaturu. Mnogo bi mi značilo ako bi mogla da se omogući klasična numerička tastatura jer je na punoj tastaturi premali prostor za komforno kucanje.
Može li to?
 
Poslednja izmena:
Ne može nikako.
A za sd card, verovatno sense zauzima puno prostora, ali stvarno je to puno.
 
zagrejao sam se za one S...u VIP-u Smart1100 + net 3gb cca19000 doplate, sto mislim da je ok..iscitao sam ovu temu, citao na xda, pa da pitam postojece vlasnike S3 varijante, koliko shvatam, kod nas nema sanse da se uzme S4:

podrska xda zajednice za S3 je vrlo tanka?
da li se moze odraditi S-off i root?
da li je izasao i jedan nezvanicni fw za S3 i koliki je to minus /plus/, tj. kakav je oficijelni ROM?
koliko vidim za S4 moze i sim unlock, jel neko probao sa S3?
okaceni su fajlovi na xda sa kojima se omogucava da se snima sa vecim bit-ratama 20Mbps i 40Mbps, da li nesto od toga radi na S3, bar 20Mbps?

pozzz
 
Poslednja izmena:
Kupio sam ja nego ne znam sta da ti odgovorim. Vise se ne zezam telefonima, ovo mi je za net i gledanje serija kad sam na putu. Mislim nije los telefon, nisam ga uzeo za bencmarke i igrice. Jeste steta sto trenutno nema bolje varijante ali mene je kostao 26 000 u Vipu sto nije mnogo a i paket je povoljan sa popustom. Tako da sam napravio dobar kompromis. A sad sto nije malo bolji procesor, necu propasti zbog toga.
 
1024mb rama = 784mb operativnog i 216mb grafickog. ne zbunjujte se bzv =)
 
po recima coveka iz htc-a (pricao sa njim pre neki dan) trebalo bi da stignu s4 u sledecim isporukama kod operatera...
 
Ne bi me cudilo da su specifikaciju prepisali sa nekog sajta, pa je zato kao s4 verzija.
 
U mts-u pise da je S4..
 
Da, i to bas pise 1.5 GHz Krait procesor, ali svakako ne bih uzeo dok ne procitam svojim ocima na njegovom ekranu da je Krait.

I ako jeste, svaka cast za mt:s. Mislim, cene za One S kod njih su megabezobrazne, ali bar ce se u oglasima pojaviti i koji njihov S4 One S.
 
Evo ja da potvrdim, u mts-u je S3, tj. S560e model.
Ja otisao da kupim, ali kad sam video da pise na kutiji S560 odustao sam (iako na izlozenom modelu pise KRAIT 1.5),
sad se dvoumim da li da uzmen ONE X.
 
Evo kako izgleda telefon posle nepunih mesec dana. Nošen je u džepu od farmerki, dakle ova oštećenja krhke glazure telefona su nastala usled dodira sa malo tvrđim platnom. Ni jedna farba se ne može skinuti na ovaj način, jednostavno kvalitet presvlake je nula.
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    424.8 KB · Pregleda: 304
Nazad
Vrh Dno