Šta je novo?

HTC ONE S

Hoću da kupim ovaj telefon, pa mi recite par stvari vi koji ste ga imali ili imate:

1. Vidim po forumima da ljudi imaju "Touch (Home) Button (Helicoptering)" problem, ako je mreza slaba, tj. na 1-2 crtice, i da jos dosta problema postoje kada se nadjete na mestu gde je slab prijem signala.....?

2. Koliko traje baterija sa S3, a koliko na S4 procesorom, bez igranja igrica, filmova i sl, standarno koriscenje, razgovori + ponekad web.
2a. Koliko je komplikovano da se zameni baterija na ovom telefonu, posto pretpostavljam da ce posle god. dana mozda oslabiti, pa ako pozelim da je menjam sta onda?

3. Dajte neki savet oko kupovine ovog telefona i da li preporucujete neki drugi model u ovom cenovnom ragu?

thx
 
Evo ga stigao i kod mene

Prvo su sebe kritikovali i odmah pustili update Jelly Bean ...

Inace vrh telefon ;)
 

Prilozi

  • IMG_0025.jpg
    IMG_0025.jpg
    700 KB · Pregleda: 170
Sad kad skinemo a ono pola stvari ne radi :D
Osecam da i dalje nema procenat baterje da se turi kao opcija ...
Cek kako se ovo updejtuje ?
skinulo se ja idem na install now i on me stavlja u recovery ?
Shta da radim :|
 
Poslednja izmena:
Evo sad sam i unrootovao i opet nece da se pokrene instalacija, o5 u recovery :|
 
Ne da srce bateriju nego cu da vrnem na 4.0.4.
Umesto update da poboljsa, on pogorsha.
 
preporucujem factory reset i ponovo instaliraj aplikacije i radice ti bolje, provereno... i treba neko vreme dok sve "legne" na svoje mesto
 
Hardwersi reset ili moze iz settings ?
Sa baterijom na 100% factory reset ili je sve 1 ?
 
Poslednja izmena:
Najnoviji 3p sa 4.1.1 je da se zamene zvucnici iz cista mira a vracaju se resetovanjem fona ali se vrati jako brzo na isto :|
Carski.
 
Vi koji ste instalirali, sa li neko ima S3 verziju? Kod mene ne izbaca ništa, na MTS u sam...
 
Verovatno neka aplikacija koju si instalirao,ako se secas sta si sve instalirao neposredno pre nego sto je to pocelo da se desava,ERASE THEM ALL :)
 
Ne bih rekao da je sa mreže, kupio sam sim free nov iz Vipa... Ti si dobio OTA JB update preko mts-a ?
 
Da OTA, ali moj je iz CT-a, ili tako nesto...nije od provajdera. To ti u principu zavisi valjda od CID-a...ako se pojavio za tvoj, dobicesh, ako ne, chekaj :(
 
Da li neko može da mi objasni šta je to cidnum ili cid i gde mogu da nadjem tu informaciju u vezi svog telefona?
 
Ni hard reset ni nishta....
cim stavim na jb 4.1.1 bilo luxdroid bilo trickdroid 5 bilo OTA, krene to sa zvucnicima da iscimava.
Sad sam na ICS 4.0.4 trickdroid 4 i cekam neki fix ili novi rom.
Deshava se cim krenem da snimim video u 720p, pustim on zvuk prebaci sa speakerphona na in ear i tako ostane.Resetujem, radi normalno do 30min i onda o5 isto (bez snimanja i cackanja sam od sebe krene)
CID_032
htc one s s3
 
Kako se ponasa baterija posle update?
 
Ja sam proverio, cid mi je HTC_032, na mts u sam, S3 čip i ništa od jb updata...
 
Posle prelaska na JB 4.1.1 skoro sve ok radi osim Google Now: nakon factory settings reseta, ona prva verzija Google search kao pokrene Google Now, tj. učita pola one slike header-a i odmah zatim se izgubi i pojavi se search bar u gornjem delu. Kada se Google search apdejtuje na poslednju dostupnu verziju nema uopšte onog header-a, odmah se u gornjem delu pojavi search bar i to je sve... Ni u toj starijoj ni u ovoj najnovijoj verziji kad kliknem na settings nema Google Now, ima samo Voice, Phone search i Privacy & accounts. Na Galaxy Nexus-u Google Now bez obzira na verziju uvek učita header sliku i u podešavanjima pored navedenih opcija ima i podešavanja za Google Now. Jedino što mi pada na pamet kao problem je podešavanje jezika: Telefon je sim free ali kupljen u Vipu i ne može se odabrati English (US) već samo English (neka zemlja is okruženja). Probao sam razne English opcije ali Google Now nikako ne radi. Ja mislim da je problem u tom podešavanju. Jel radi nekom Google Now kako treba?
 
Nazad
Vrh Dno