Šta je novo?

Google tablet - Nexus 7

Sa orginalnim punjacem, dal ima kernel ulogu kakvu? Cini mi se da je na stock-u prije punio, sad sam na m-kernelu.. Ne znam, nekako mi se dugo puni,koristim ga godinu dana!
 
Poslednja izmena:
Zapravo bi trebalo da je obrnuto. Što baterija više propada trebala bi brže da se i puni i prazni. Možda se tek sad razradila ili je punjač oslabio.

Može biti i da je neki od updatea promenio algoritam punjena.
 
Poslednjih par nedelja kad prikaze da imam jos 15% baterije uredjaj se iskljuci posle 3-4 minuta totalno prazan. Inace nisam primetio da nesto krace traje baterija nego samo kao da nije kalibracija dobra. Ima jos neko slican problem?
 
Jesam na drugim uređajima kada baterija izgubi kapacitet. Dešava se kada se uređaj predugo drži u gornjoj polovini napunjenosti baterije.
 
Naravno da može, imaš na YT uputstvo vrlo je prosto.
 
I vrlo lako može biti lošija nego ta što ti je sada u tabletu.
 
Pokajah se sto sam menjao Samsung Galaxy Tab za ovo cudo,na stranu specifikacije.U skorije vreme bateriji treba citava vecnkst da se napuni, za 6 sati napunio se 80%.... Takodje ako ga nakacim na punjac i tako koristim baterija opet lagano ide na dole, jedino kada se koristi za surf stoji na istom nivou:( A garancija istekla.
 
To se dešava na originalnom punjaču?
 
^ U prevodu, punjač ti je loš. Zameni punjač i uživaj u tabletu. :)
 
Originalni,nov punjac. Skoro je bio na reklamaciji zbog probilim zvucnika,posto je kabl punjaca bio ostecen uzeo sam odmah i nov punjac i usb kabl. Probao i sa starim,ista prica. Ne znam koliko je merodovan ona Battery monitor vidget aplikacija?
 
Koja je realna vrijednost nexus-a 2012, koristen godinu dana sa opremom, da ne bi stavio sad nekakvu veliku ili obrnuto cijenu!?
 
Prodavani su za manje od 100e.
 
Oko 100tke je ok. Ja bih za savršen dao i 110-120.
 
A jel se moze negde naci displej za nexus 7 2012? Imam kuci stoji vec godinu dana sa slomljenim displejem a nemogu naci gde da ga zamenim za neku razumnu cenu .
 
Doktor Mobil traži 75 evra za zamenu screen assembley-ja. Ima ih da se kupe na stranim sajtovima, ali po komentarima izgleda da je zamena često neuspešna.
 
Stigao update i za 3g. Da li moze pomoc, zbog hotspot-a otkljucao sam ili rutova (kako god se zvalo) . Sad kad instaliram update i resetuje se Nexus i ulazi u neki meni gde ima raznih opcija. Koja je procedura instaliranja kod otkljucanih tableta?
 
Kad skinem i resetujem tablet ode u Team Win Recovery Project (v. 2.7.1.0)

Kako vidim razlog je što nije našao update.zip i izbaci mi menu.
Imate neki savet predlog kako da instaliram Android 5 ?
 
Kakva je baterija na Lollipop-u ? Razmisljam da update ujem ako nije neka drasticna razlika u odnosu na 4.4.4
 
Nazad
Vrh Dno