Šta je novo?

LG Optimus 4X HD P880

uzeo sam ovaj tel, ako nekog nesto zanima neka pita. Telefon je odlican
 
stigao iz Dubai-ja, placen 380. ekran je odlican, brightness na 40% tako mi odgovara ne znam sta znaci da li je slab.. nije. normalno je. zvuk pri razgovoru je dobar sagovornika odlicno cujem,mene takodje odlicno cuju, zvucnik spolja nije nesto, glasan i jasan ali nema dubine koje ima recimo s3.. fluidan,brz, 3 update je dobio,trenutno je na verziji v10f, veoma dobra izrada, nista ne kleca ne skripi i sl. stice se utisak da je nemoguce ogrebati ga ni sa strane ni na ledja.. takva je tekstura plastike, ekran ima zastitu gorilla glass, ne prlja se toliko, veoma lako se cisti. Baterija sa maximalnim koriscenjem jedan ceo kompletan dan, pri normalnom koriscenju verovatno vise.. ja sam se bas trudio ne ispustajuci ga iz ruke da probam da ispraznim bateriju u toku dana i nisam uspeo, uvek je baterija izdrzala dok ne legnem da spavam

Kamera odlicna nema sta, ali uporedjujuci sa S3 nisam uspeo da provalim koja je bolja, gotovo identicno na kompu, na samom telefonu ima razlike u bojama sto je rezultat razlicitih ekrana .. generalno telefon je dobar

sa zvuk u slusalicama ne znam nisam probao, nemam druge sluske osim njegove fabricke
 
Pa mislio sam da li je osvetljenje slabo na oko 50% posto sam na YT testovima primetio da mnogi stavljaju na 100% da bi ekran zaista dosao do izrazaja. Hvala puno.
 
nije slabo. kada stavim na 100% onda svetli ko baterijska lampa, to je premnogo.. kazem meni je na 40% da bude idealno
 
Danas sam malo ovo čačkao.
Ako ga gledam anfas, lep je. Čim malo zagledam sa strane ili od pozadi, užas.
Ekran je dobar, možda i bolji nego na mom nexusu, tačno se vidi full rgb raspored piksela. Nije mi bio telefon pored, pa da uporedim.
Skin mi je mnogo ružan i šaren. :D
 
Jel update resio onaj problem sa fokusom u toku snimanja.I koliko se greje?Jel ima nekih mana vrednih pomena?
 
Zar niko nema ovaj tel il su svi robovi samsunga i htc-a ;)
 
Jel update resio onaj problem sa fokusom u toku snimanja.I koliko se greje?Jel ima nekih mana vrednih pomena?

Update, August 8: We updated the LG Optimus 4X HD with a new software and re-focusing is much less common now. It's actually on the verge of being slow to act as it takes a couple of seconds after a major change in the scene. Regardless, this update really improves the video camera performance on the 4X HD..

http://www.gsmarena.com/quad_core_shootout-review-790.php
 
Mene zanima da li je mp3 baš toliko katastrofalan. Ja imam GSPlus i veoma mnogo ga koristim za slušanje muzike i audio knjiga.
 
Kao novi korisnik ovog telefona mogu potvrditi katastrofalan audio out.
 
Da se dopunim i nije toliko strasan al sa boljim slusalicama. Ove njegove su kriminal. Probao sam ih sa beats-om i malo zaostaje za sgs3. Inace tel je extra bar prvi utisak,izrada je dve klase iznad samsunga. Al zato baterija mi nesto cudna. Cujemo se za koji dan kad sve lepo ispitam. Tel je 380e nov sa 2g garancije i mislim da je best buy. Koga sta zanima nek pita
 
Poslednja izmena:
Probaj sa nekim kvalitetnijim slušalicama, ne sa beats.
 
Za prosecnog slusaoca dovoljno ne verujem da bi se dobilo bolji rezultat al voleo bi cuti i uporediti razliku. Al nemam priliku...
 
Nisam ja mislio skuplje, već samo bolje. ;)
Ako neki ortak ima zenh. do 100e, biće 5x bolji od beats.
 
Čekajte, ljudi - da li su mu sluške loše ili je audio čip loš? Ili mu je plejer loš? Trenutno imam Galaxy S Plus i obične Sonijeve sluške i solidno sam zadovoljan reprodukcijom mp3-a. Ako je iole sličan zvuk na ovom LG-u, meni puna kapa.
 
Sluske njegove su katastrofa al na nekim boljim osetna razlika. Malo mu hvali jacine ali i ne dinamike. Za prosecnog slusaoca vise nego odlicno. Kad uporedim sgs3 i njega losiji je za 20%
 
Evo sad sam odradio root intalirao sitnih gluposti i mogu reci da obecava. Kamera mu je ocaj zivi da ne poverujes. Blic jako neprecizan i jako cudan. Naviko sam na samsung logiku koju su profi odradili. Fokus se vrsi odabirom jacine svetlosti koju kasnije ispucava dok lg uvek max pa slike blizih objekata drece od blica. Odradio sam onaj camera mod al isto. Jedino je video solidan. Sve u svemu minus sto se mene tice
 
Hunder, da li pratish shta zajednica radi sa ovim telefonom mozda? Ima li ikakvih izgleda da ce biti podrshke u buducnosti?
 
Bas je losa podrska sa te strane ima tek ono osnovno. Root deodex al u principu to je to od JB ni traga
 
Vidim da je u jednoj radnji 40000 sto je o.k cena za nov i ako daju dve godine garancije sa fiskalnim racunom.
Ali vidim da neki koji ga imaju kazu da mu kamera ocajna,u tom slucaju je ovo puno para.
 
Ja sam moj prodao odmah cim sam mogao. Jako lose uradjen softwerski,kamera je blagi uzas. Tegra igrice se jedva vuku. Doduse ne bas svake ne znam da li je do mog modela ali rade jako lose. Zvuk je takodje ispod proseka. Sve u svemu ne vredi tih para sto se mene tice
 
Koga interesuje postavljen je pre par dana CM 10.1 Rom za O4X.
Link
Trenutno ne radi:
29/01/2013: Bluetooth not really working
29/01/2013: External SD is accessible only as root

Ima sitnih bug-ova ali ce ih verovatno brzo ukloniti. Ja cu sacekati da izbaci il v3 il v4 i fleshovanje pochinje :)
Bootloader jos uvek nije otkljucan, ali ce LG sa sledecim update-im i to uciniti.
Woohoo! :)
 
Pozdrav. Evo kupih i ja 4xhd i moram reći da sam za ovih 5 dana korišćenja zadovoljan. Ekran je odličan, izrada takođe.
Po meni trenutni best-buy u quad-core kategoriji.:)
 
beloblato, planiram da uzmem ovaj telefon (dvoumio sam se između njega i l9 kojeg mogu da uzmem za "male pare"), pa mi reci koliko je dobar wi-fi i gps, pošto koristim bežični net a i programe za treninge. I naravno kvalitet muzike bez slušalica. Hvala
 
Trebalo bi u ponedeljak da uzmem ovaj telefon i dosta sam se informisao o njemu na netu. Kvalitet i jačina zvuka sa spikerfona mu i nije nešto, neki bi rekli užas, al' ko još tako sluša muziku?!? Ako ti je slušanje muzike na prvom mestu uzmi neku Xperiu.

Suština ovog, odnosno ovolikog telefona, sa ovako jakim procesorom su office/organizer, tj poslovne aplikacije, ili eventualno 3D igre i video reprodukcija. Ako ti treba smartfon kao saputnik u džogingu, vožnji bicikla ili tako nešto uzmi Xperia Go.
 
Nazad
Vrh Dno