Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Dajte neke inside informacije da li ima telefona, da li uopšte da se cimam po poslovnicama Vipa ili Telenora :)
 
To vise nije optimizam, to je bezobrazluk. Ti stavis 650e i jos napises fixno. Znam da ce ovo da vidi i da se javi u temi da me napadne, al me boli uvo mnogo. Samo sam realan, kao sto i tvoj stav potvrdjuje. Mozda hteo 550 da stavi pa omasio taster :laugh:

@SpeedW- ahahah cirkus xD ovde vise ljudi cekali da vide nego da kupe x)

Bice da je omasio blizu su brojevi jedan drugom :) pola od njih ce da se biju u glavu sto nisu dali jeftinije. Mada ima i pametnijih i realnijih 520 e je po meni vise nego dobra cena. Hox je oko 450 e ovaj taman toliko skuplji i bolji. Cenim da ce u neko doba biti jako blizu cene koja ce biti u moju korist.
 
Ja cekam novu godinu...

Em ce biti jeftiniji, em ce biti ispeglani ROMovi i kerneli, em ce do tada the great Vertumus :D srediti temu, tako da nema zurbe, a do tada ima da sljaka S2 :)
 
Dajte neke inside informacije da li ima telefona, da li uopšte da se cimam po poslovnicama Vipa ili Telenora :)

Bio ja juče u Vip-oj poslovnici u Požeškoj. Imali su samo jedan komad koje je bio izložen. Cura koja radi kaže da su svi dobili po komad i kao biće ih više sledeće nedelje, kao tek su ga juče pustili u promet.
 
Reče mi ortak da ne primaju American Express kartice u Telenoru, da li je moguće... Kakva je situacija sa Vipom, da li oni primaju Amex?
 
Covece prvi si odleteo do vipa da uzmes aparat i ne rece nam, posto imas malte ne najvise iskustva i respecta sto se android platforme tice : vredi li taj aparat te novce?
ok svi znamo kako i za koje se ga ti dobio ali sa druge strane da li opravdava tu cenu u odnosu na konkurenciju i eventualno prethodni model S2?

S2 se prodaje malte ne za 300-350e u odlicnom stanju sa opremom bla bla bla, a sada imamo situaciju od 520-650e za S3.. jel vredi to te pare :d
Znas kako, ja sam SII uzeo za kesh kad se pojavio i pljusnuo sam 510€, tako da cena od 520 - 550 € je ok, preko toga jok

Reče mi ortak da ne primaju American Express kartice u Telenoru, da li je moguće... Kakva je situacija sa Vipom, da li oni primaju Amex?
Vidim ja da se mi vidjamo sutra :)
 
Smor bre. Gledam možda iz Amerike da uzmem, ortak mi dolazi odande za deset dana. Tamo je 550 evra...
 
Гизмо, чекам одговор од друга. Немој бре из Америке, далеко је. Стрпи се мало;)
 
Sve su kombinacije u opticaju, što se mene tiče :) . Isto ortak radio u Telenoru, dao mi broj njegovog kolege da zovem da mi rezerviše S3, ali opet me hebe ovaj Amex, tamo imam onu foru na rate...
 
Poslednja izmena:
Info iz telenora: 1000 komada je juče prodato u celoj Srbiji preko Telenora.
 
Bila sam juce u Uscu da pogledam galaxy s3. Koliko sam imala vremena da ga procackam, i nisam nesto posebno odusevljena. Prvo deluje mi krhko, krhkije i od galaxy s2. Drugo, on jeste brz, ali u tolikoj meri da odskace po ceni u odnosu na konkurenciju je preterivanje. Ovo je samo prvi utisak, a vreme ce pokazati da li telefon opravdava ovoliku cenu. :)
 
Sivi model se pojavio samo jednom na youtubu i to pod sumnjivim okolnostima. Od tada nisam čuo ništa vezano za njega, a pogotovo ne od samsunga, tako da mislim da od toga nema ništa.

Mada možda i grešim :)

U pravu si, evo na oficijalnom sajtu stoji Pebble Blue:

http://www.samsung.com/global/galaxys3/gallery.html

Cini mi se samo da su one strafte sklonjene, ne skroz sada se vide minimalno, evo prve slike:

samsung-i9300-galaxy-s-iii-ofic.jpg
 
ja samo sto nisam otishao po beli, pa nek ide sve u k*** .... i kapiram da ce se na belom manje videti ogrebotine...

Sta bi za Note? x)

I tesko da ce na belom manje da se vide ogrebotine, mozda u pocetku, ali cim udje u njih prljavstina ima da pocrne fino. Ovako nesto http://i451.photobucket.com/albums/qq233/Ice9812/IMG_0011.jpg

@hunder- HOX odavno nije 450, cim izasao kod operatera je imao da se uzme za ispod 450, a sad cak bilo i za 370e da se uzme. 400 bez problema.
 
Pogledajte ovo:



Ovo je Pebble Blue isti kao i Vertumus-ov.

Dok ovo definitivne ne izgleda kao Pebble Blue i ako na kutiji koliko vidim pise Pebble Blue:

:trust:
 
Poslednja izmena:
Maska menja boju u zavisnosti od svetla, tako da nisam siguran, pogotovo što je na ova dva klipa skroz drugačije osvetljenje.
 
Ne dijeli se dzaba pa da budu redovi... :D U Srbiji nema mozda 1000injak ljudi da kupuje najskuplje telefone cim se pojavi :D
 
Ovo je pebble blue :) . Svetlo ima uticaja. Vi se vezujete za onu promo fotku, a kao da ne znate da se kod njih koristi veoma jako svetlo i ispadne skroz druga boja. Pobogu, moj S205 na promo fotki izgleda ljubičast, a zapravo izgleda onako crno-braonkast na normalnom svetlu.

edit:

E pa Kinez si :)
 
Poslednja izmena:
Dobro onda da ne verujem svojim ocima, verujem vama.
Meni definitivno ono sto ste vi postavljali ovde ne lici na telefon sa zadnjeg snimka, nema ni sara, nicega ali ok, mozda bolje vidite.
 
Poslednja izmena:
Moguće je da je to metallic blue, ko zna... Ne mogu ni ja da procenim, ovaj izgleda više sivkast, na vertovim fotkama se vidi plava nijansa.
 
@gizmo
Ja sam uzeo telefon danas u telenoru preko puta etf-a.
Imali su 7 komada na stanju.
Ne primaju amex. Realno, ne treba ti ako ćeš da uzimaš na rate. Gledao sam i vip i ako se dobro sećam, na sajtu im piše da postoji ta varijanta sa amexom. Ali džaba ako nemaju uređaje u radnji.

Nevezano za to, ja sam prešao sa dumbphone na sgs3 i imam utisak kao da sam izašao iz kamenog doba. Doduše, žena ima službeni sgs2 pa sam malo koristio i taj ali ovo je preporod. :)
 
Nazad
Vrh Dno