Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Onda je odlučeno, odoh do Telenora. Dodao sam računicu gore, ko ima slične zahteve.

Jesi rekao da ne pricas mnogo ali si pomenuo crvenu mesecno pa da ti predlozim :

Jeste mts zlo od kog sam i ja pobegao :d ali su im paketi danas solidni.

Ako ne uzmes telefon dobijas 50% popust na oretplatu na sve mesecne racune, uzmes mixnet l :D, 600 min, 1500sms i 1,5Gb- ne uzmes fon i mesecni racun ce umesto 1947 din mesecno za taj prebogat paket placas samo 973,5 din :D a telefon uzmes za nedelju-dve ovde u oglasima [sa 2 god garancije], mozda bude bas primerak iz mts-a po povoljnoj ceni, uzet za dinar :D

Kapiras sta hocu da ti kazem, imao bi, za tvoje uslove praktivno neogranicen paket koji bi placao smesnih 1000 din mesecno a telefon bi dobio po nizoj ili istoj ceni nego da si potpisao dvogodisnji ugovor od oko 1800-2000din kod bilo kog operatera. Na taj nacin mesecno stedis po skoro 1000 din sledeca 24 meseca ili ovako- u telenoru bi uz prenesi i surfuj imao racun od 1100 din mesecno a telefon kosta 65000 din, u oglasima ces ga kupiti uskoro za 45000 din i placati isti racun, dakle 150-200e moras da ustedis na nacin koji sam ti predlozio ;) Da ne pricam sto prenesi i surfuj 150 i mixnet l ne mogu da se porede.
 
Poslednja izmena:
Upravo tako. Mts ne da je ubedljivo naj naj najpovoljniji nego paketi kod drugih operatera izgledaju smesno. U tlnoru za 16.5din VISE dobijes 4x MANJE minuta, 3x manje poruka, i 3x manje neta (dzabe ti neogranicen net kad jedva radi sinhronizacija).

I ne znam o kakvom trpljenju pricate kad nikakav problem nikada nisam imao na mtsu sto se tice signala ili slicno. Posto vidim da se ljudi cude kad pomenem 2g, onda nema sta da se razmislja o bilo kom drugom provajderu (al za mene je ipak nedopustiv 2G problem).
 
Problem nastaje samo kad je loš (čitaj strašno loš) signal od provajdera u stanu, tj kući.. Jerbo nju ne možeš izmestit, a ne moš da se ne nerviraš kad čuješ svako 3će slovo svake 4te reči..
 
Kakav 2G problem?

Ovo sto sam rekao Gizmu :D inace mozda i ja uradim. Skoro kad sam bio u nekoj mtb voznji jedini ja nisam imao mrezu [telenor] a ovi sa mts skoro svuda, nema sta, mislim da mts ima najbolju pokrivenost a i ovi paketi su odlicni, posebno ako ne uzmes fon i prepolovis pretplatu.

Bio na sam mts postpejdu 4 godine i opljackali su me ali tada nisu imali ove mixnet pakete. Toliko sam bio besan da sam hteo da ih tuzim ali sam znao da nemam tu sta da trazim, lepo sam presao na telenor ali iako ne kradu kao mts i racuni su mi normalni [ako prebacim do 200din znam zasto] ali telenor stvarno daje smesan broj minuta u paketima..

Posto vidim da svi kukate na Telesmor da je bzvz, mogu li da znam zasto? Ima najbolje pakete trenutno, pa bih voleo da me ubedite da ne idem tamo

Na koga ti mislis? :d telenor ili telekom.. pominjes najbolje pakete- to je mts ali kad naopises telesmor onda kao da si mislio na telenor ali oni nemaju najbolje pakete :d
 
Poslednja izmena:
Telekonj je najpovoljniji i znamo svi njihove mane. Taj 2G problem je odraz mtsove povrsnosti, a tako je i u svim segmentima i u uslugama.
Telesmor, najbolja mreza (brendirana!) a skandalozno skupi paketi. Ko ima para go for it.
Vip, neka sredina, mreza im dobro radi i paketi su vrlo dobri. Ali ide na zivce njihova borba za korisnike. Kao stari korisnik moras da molis da ti odobre iste uslove kao za novi broj. Namazano.

Uzeti mrezu koja ima najbolji signal na licnim ustaljenim dnevnim rutama, kuca, skola, posao, devojka..
 
Poslednja izmena:
U vip-u je dobra kombinacija smart 1100 plus 3gb neta, to mu dodje 2490 rsd mesecno (i manje ako ima onaj popust od 10000), a fon je 30999. Po meni jako dobra kombinacija za one koji koriste pozive i net. Kod mene bi to bilo oko 1000 min. 100 poruka i 3 gb, sto mu dodje poprilicno povoljno, pogotovo ako daju i taj rodjendanski popust. Ispada da mesecno placas oko 2200, a telefon uzmes za 265€, sto je po meni prilicno kul.
Ko bi rekao da ce i za moju kombinaciju Vip biti najpovoljniji.
Djurkash ipak si bio u pravu :beer:
 
Jedno pitanje ako neko zna - ja već imam ugovor u Vip-u za tablet - da li može da se uzme i ugovor za telefon uporedo sa tim? Ako ne može onda sam osuđen na Telenor. Ovi koji su pričali da znaju cene za sva tri operatera dajte cenu za 325 paket kod Vip-a, postajem nestrpljiv sa kupovinom :)

edit:

Ovaj Prenesi i Surfuj 500 mi je savršen pošto ne pričam puno, obično zovu mene, ima dovoljno poruka i neograničen internet i to za hiljadarku mesečno. Pitam se da li ima bolja ponuda na Vip-u, a mogao bih i malo da promenim malo mrežu, a opet, Telenor je bolji provajder, hmmm šta raditi.

mozes da uzmes i ugovor za telefon,ja imam i vip postpaid na kome sam u tom trenutku uzeo arc s a imam i vip internet postpaid na kome sam uzeo transformera,sibaj i uzimaj trojku i neka je sa srecom,i izbrisi poruke iz inbox-a :)
 
U vip-u je dobra kombinacija smart 1100 plus 3gb neta, to mu dodje 2490 rsd mesecno (i manje ako ima onaj popust od 10000), a fon je 30999. Po meni jako dobra kombinacija za one koji koriste pozive i net. Kod mene bi to bilo oko 1000 min. 100 poruka i 3 gb, sto mu dodje poprilicno povoljno, pogotovo ako daju i taj rodjendanski popust. Ispada da mesecno placas oko 2200, a telefon uzmes za 265€, sto je po meni prilicno kul.
Ko bi rekao da ce i za moju kombinaciju Vip biti najpovoljniji.
Djurkash ipak si bio u pravu :beer:

Matori ovo uopste nije lose. Bravo. Jedino je sr*nje sto nemaju plavi, sad zam ih zvao
 
Koja je svrha kupiti ovakav tel uz minimalan paket.U čemu je caka?
Samo je bitno da ga posedujete,da ga nosate kao modni detalj ili ...?
Uzmes neki osrednji paket i nema stiskanja
Telenorov PIS1000 bio bi idealan da ima barem 400-450min (preterali su sa SMS-om) ali može da prođe
 
Poslednja izmena:
Jaoj kako mi komplikujete stvar, pogotovo hsv sa ovom suludom kombinacijom :) . Problem je u tome što ne bih hteo da dajem u kešu, uzeo bih preko American Express kartice na 6 meseci, tako da oglasi otpadaju. Telekom mi zaista ne izgleda kao mreža od poverenja, a da se zaglavim dve godine kod njih - neka hvala.

Na kraju mi ostaje Vip, kod koga već plaćam ugovor na kevu do decembra za SGS (iskoristiće se to, neće da propada) ili Telenor, kod koga mi se mnogo sviđa ovaj Prenesi i Surfuj 500 paket. Vip znam kakva je mreža, nisam imao problema sa njom, ali opet mi se čini da je Telenor bolji.

Opet za Vip, jel se ja računam kao novi korisnik mobilnog paketa da bih ostvario onaj popust, pošto imam ugovor za tablet ili mora da bude baš baš nov korisnik?

@br@nco

Ko priča o minimalnim paketima? Svako će uzeti na paket koji mu odgovara. Meni ne treba 1000 minuta i 1000 poruka, kada ne potrošim ni ovih 325 što imam na Vipu sad. Ne mora svako da priča po ceo dan i šalje poruke.
 
Poslednja izmena:
Ako hoces novi broj ili mnp onda uopste nema problema.
Imaju problem ovi sto produzavaju pa moraju da mole i kume :)
 
Poslednja izmena:
Suluda kombinacija ili ne, ja cu mozda da je odradim :D Pazarim Galaxy Nexus, One S, SGS II, Huawei p1s za kes ili na neke rate ako iskombinujem a mesecni racun 980 din i imam 600 min, 1500sms i 1,5Gb :d Telekom krade ali da ih vidim koliko su mocni da me pokradu u ovom paketu :smoke:
Tj vise deru kada predjes malo paket a do toga je u mom slucaju dolazilo jer nisam mogao da proverim stanje od 1-10. i od 20-30. u mesecu pa su tada krali ko ludi :d Ali izgleda vise nije tako, jedan ortak je na postpejdu, mixnet s ja mislim i kaze da su sada ok a inace su i njega ranije drali..

@dusanpsc
Sad gledam ovo je IDEALAN COMBO! Svaka cast!!!

Smart 1100 mesecno RSD 1.490 + 3GB RSD 1.000 = 2.490 mesecno i tel te kosta RSD 30.900. ODLICNO!!! Ako si jos novi korisnik 25% popusta, ne moz' bolje

A koliko dugo traje ovaj popust? 2 meseca? :D Koliko kosta ovaj dodatni paket od 1Gb? 500 din :D
 
Poslednja izmena:
A koliko dugo traje ovaj popust? 2 meseca? :D Koliko kosta ovaj dodatni paket od 1Gb? 500 din :D
1GB je 500 rsd a 3GB je 1.000

25% popusta na aktivaciju ili pretplatu?
25% na pretplatu, ne na telefon

VIP wins definitvno. Ja sam bezao od tih smartova jer su nepovoljni u odnosu na njihove postpaid pakete. Ali sa ovim dodatkom za net, odlicni su

EDIT: Aj jos samo PLAVI da dobiju, pa da pazarimo :)
 
Poslednja izmena:
Auuu pa jel to mts nema full multitasking? :d Mada ja retko kada gasim 3G, kada idem negde u prirodu gde mi treba svaka trunka :d signala prebacim na 2G i ne koristim net :) Mada treba ih lincovati, *****an trip.
 
Ovaj Prenesi i Surfuj 500 mi je savršen pošto ne pričam puno, obično zovu mene, ima dovoljno poruka i neograničen internet i to za hiljadarku mesečno.


http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/Tarifni-paketi/Prenesi-paketi/Prenesi-i-Surfuj/ je napisao(la):
PRENESI I SURFUJ 150 ima 150MB,PRENESI I SURFUJ 500 500MB , PRENESI I SURFUJ 1000 1GB, PRENESI I SURFUJ 2000 2GB, PRENESI I SURFUJ 3000 3GB internet saobraćaja po maksimalnoj brzini pristupa

Internet saobraćaj po maksimalnoj brzini prenosa važi samo za tekući mesec i ne prenosi se u naredne mesece. Ako potrošiš sav saobraćaj po maksimalnoj brzini prenosa, do kraja meseca internetu pristupaš brzinom do 64/32 kbps, bez dodatne naplate.

Ne znam da li si video ovo u vezi tog paketa, jeste neograničen internet, ali..
 
Internet dodatak je moguće uzeti isključivo uz Samsung Galaxy SIII u tarifi Smart 4400 I Postpaid 2000 uz ugovorne obaveze od 24 meseca Mesečna pretplata za Internet dodatak od 5GB je 1500 rsd. Fiksni penal u slučaju raskida Ugovora 31.000 din.



VIP SIII sitnim slovima...

Izgleda da su zaboravili negde da stave zvezdicu? Po ovome to se odnosi samo na 5GB paket.
 
Poslednja izmena:
Ниси лепо видео. Интернет додатак 5гб иде само уз највећи пакет.


edit:

Стварно пише, али не знам зашто су ставили цене за остале пакете...
 
Poslednja izmena:
Kao da prete forume pa se preracunavaju :)

Nego da li taj popust od 25% ide zbirno i na smart i internet dodatak ili samo na smart tarifu a internet dodatak je fiksan.

Jer ako je na celokupnu ponudu ispada da je mesecna pretplata 1868 dinara a telefon 30999 sto je najbolja ponuda! Mada nesto sumnjam da je 1115 + 1000
 
5gb dodatak ide samo uz najveci paket. Ostali idu po zelji.
 
Ja sad zvao, meni lik kaze da moze samo uz najveci paket, da je greska sa tabelom i da ce je skinuti sa sajta da ne pravi zabunu.
Ne zna se ko koga zajebava, a bas sam se nalozio na tu kombinaciju :screwy:
 
Nazad
Vrh Dno