Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Nisam mogao da pricam, pa sam ih odlozio za sutra. Pitao sam da mi posalju na mail, ili ako ima neki link - ali operaterka je htela samo usmeno da komuniciramo. :p

Primila se na akcenat velikog vezira :D garant gleda Sulejmana :p
 
u centru NS samsungovci predstavljaju neku aplikaciju... kaze fina teta sa pulta da ce S3 sutra biti predstavljen za Srbiju u Uscu, sto znaci prodaja pocinje sutra.
 
I mene su zvali, 48000 uz mox net l, 30000 uz xl.. cao, zdravo, dobar mi je one x :D
 
Iskreno, nisu tako strasne cene, tj. takve sam i ocekivao. Recimo, SII je na Mix Net L 30k, sto je oko 260€, a SIII je 48k, sto je oko 415€. Korektno, ko je ocekivao manje, ne poznaje nase operatere. Za one koji i imaju takve pakete tj. planiraju da ih uzmu, cena je ok, jer nece biti jeftinije preko oglasa. Mislim, nece skoro.
 
Cene u Mts-u

attachment.php
 

Prilozi

  • Mts - Galaxy s3 cena.JPG
    Mts - Galaxy s3 cena.JPG
    30.1 KB · Pregleda: 481
Poslednja izmena:
Nisam ni ja, verovatno jos nisu izbacili tu tarifu. Verovatno je neogranicen net ili dosta puta vise gb u paketu. ;)
 
Poslednja izmena:
Au jbt pa ako je ovako onda je fon jeftiniji od hox-a, samo ne znam jel moguce i u mts-u da se smanjuje paket posle 6 meseci?
 
mislis da uzmes fon i vecu tarifu i kasnije smanjis tarifu? Zar to moze uopste, igdje?
 
Naravno da mozhe, samo treba dobro da se plati :D mozhe u VIP-u ja sam tako uzeo hox
 
Kako ovo moze biti isplativije od 50% popusta na pretplatu na 2 godine (ionako morate na 2 godine ako se uzima telefon), a telefon u oglasima?
 
Naravno da mozhe, samo treba dobro da se plati :D mozhe u VIP-u ja sam tako uzeo hox

колико си платио? Како ти рачунају?
У теленору исто може, али се плаћа разлика између пакета. Не знам тачно шта и како.
 
колико си платио? Како ти рачунају?
У теленору исто може, али се плаћа разлика између пакета. Не знам тачно шта и како.

Uzeo sam onaj smart 4400 i dao sam im odma 25 soma i taj cu paket da furam 6 meseci i posle ima dajem josh 14 soma da smanjim paket na smart 550, al ovaj paket nema shanse da potroshim zato fixni necu ni da koristim :D
 
Poslednja izmena:
U vipu je 60K u najjeftinijoj tarifi...kao sto sam i mislio, vip je dao nize cene...
 
Ниси ваљда очекивао супротно?
 
Ne kontam onda kako je jeftiniji od mts-a, kad je note u vip-u 46k uz paket od 3k mesecno, a ovamo S3 imas za 30k uz mix net xl.
Djurkash ili je tvoja matematika losa, ili ja pogresno gledam :)
 
Poslednja izmena:
Dodaj na to da kad si na mts-u i na 2g ti radi net, da neces biti dostupan :)
 
Ok, onda i da gledamo to sto kad uzimas preko vip-a ti nisi vlasnik telefona vec korisnik (vlasnik je vip), sve dok ti se ne zavrsi ugovorna obaveza ;)
 
Nisam očekivao ovako visoku cenu.Ako za moj VIP 325 paket,cena bude preko 47k,definitivno uzimam neki drugi telefon. Vreme mi je da zamenim SGS,tako da ću sačekati još meseca dana pa donosim odluku. Možda čak uzmem HTC One S ako se pojavi u ponudi.

Ok, onda i da gledamo to sto kad uzimas preko vip-a ti nisi vlasnik telefona vec korisnik (vlasnik je vip), sve dok ti se ne zavrsi ugovorna obaveza ;)

Netačno...
 
Poslednja izmena:
Ne kontam onda kako je jeftiniji od mts-a, kad je note u vip-u 46k uz paket od 3k mesecno, a ovamo S3 imas za 30k uz mix net xl.
Djurkash ili je tvoja matematika losa, ili ja pogresno gledam :)

Moja matematika je da racunam TCO i on je jeftiniji u slucaju vipa jer placas u slucaju postpaid 60 tarife 590 eura (kurs 117), dok je najjeftinija varijnta u mts-u mix net L gde je TCO 810 eur.

Svako ima svoju racunicu, kome trebaju ti minuti, on ih ne racuna, meni ne trebaju i uvek gledam totalni trosak...
 
Citam ove cene kod nasih operatera, pa ovo je bruka i sramota i nadam se da ce uskoro da redukuju i obaraju cene. Cena S3 u namackoj je oko 580e u slobodnoj prodaji sim free i 2god garancije, sto je sasvim realna cena za evropsko trziste, dok ovi nasi maltene traze uz ugovor toliko. Korigovace oni cene, mozda narod ume da bude nestrpljiv, ali nece vecito da budemo budale.
 
@Anderson
Izvinjavam se ako je netacno, priznajem nisam proverio informaciju, a procitao sam to ovde u jednoj od tema kad je masa plakala zbog ponistenih garancija :)
@Djurkas
Ondak ok, posto sam ja gledao za te jace pakete, posto takav koristim, a priznaces tu je znacajna razlika u korist mts-a
 
Poslednja izmena:
A sta mislite da ce vam neko tako dati na lepe oci telefon od 600€?

Pa moraju nesto i operateri da zarade valjda?

Kome se ne svidja, sacekace da se pojavi telefon u oglasima i to je to...
 
Ni meni nije jasno sta biste vi koji kukate na cenu, pa ako u vipu za 60K ili ti 512 eura dobijes SGS3 i 2 godine placas 377 din mesecno, gde ces bolju ponudu za top fon.
Ne radim za vip, ali se iz aviona vidi da su najskuplje telefone najpovoljniji kada su u pitanju najmanje tarife...I za razliku od mtsa ti omogucuju i da ga pazaris uz najmanje tarife, tj, ako ti samaa kartica nije potrebna...
 
Inace, veceras sam skoknuo do MTS-a u Cacku i vidim izlozeni S3, beli i plavi. I evo ja koji sam preziorao onu plastiku nenormalmo i dizajn, moram da priznam da telefon izgleda jako dobro uzivo. Samo, tek za jedno godinu dana kada mu cena bude 320e nov kao sto je s2 trenutno ce biti best buy. Radi fluidno, ali je isto tako sve ruzno i sljasti :D Tako da definitivno odustajem od prevelike doplate za taj telefon.

Dobio sam jednu zanimljivu informaciju, a to je: Uvodi se paket koji ce se placati izmedju 4-5k dinara. Imace 4k minuta + 40k minuta u mt:s-u :D Mislim da ce takodje imati 40k sms-ova. Ono najvaznije je da ce taj paket imati 40gb internet protoka :D
 
Nazad
Vrh Dno