Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Sad samo video cene uz pakete na mts-u...recimo za 1 din ide uz 4720din, 5900 mesecno i uz taj executive paket koji ce imati sve neograniceno i nece biti ispo 6000
Koliko sam video najjeftiniji mesecni paket je cca 1800-1900 din i uz njega je fon 51700.
Uzmite ove cene sa rezervom, mozda ce biti nekih malih korekcija za fizicja lica

Tako da se nimalo ne kajem sto sam uzeo one x, videcemo vip, ali mts bas klepa po usima...
 
Poslednja izmena:
Znaci moja dojava pada u vodu :d A meni nekako bila logicna ta info, znam koliko su korisnika izgubili u poslednje 2-3 godine i reko sad ce da ponude sgs III za 35000 din uz mixnet l :)
 
Ljudi, top telefon, ne znam sta ste ocekivali, a to da li nekoga interesuje sto gube korisnike, cisto sumnjam...

Od vipa ocekujem nesto nize cene...
 
Realno je da se nista nece menjati u odnosima operatera u Srbiji.
Preneto na S3 prodaju ocekujem da ce Tnor biti nesto skuplji od Vipa i Mtsa. Krajnja cena u skladu sa HOX.
 
Na slikama mi telefon nije izgledao nesto al uzivo mi izgleda extra. Za sada necu prelaziti sa SII ali do Nove ko zna
 
Pa ja rekoh da ce klepati, nista cudno :) lepo napisah gore 1 din. Mixnet XXXL :D
A na mts ne bi presao da mi plate, pogotovo zbog onog problema sa 2G-om i ukljucenim internetom...
 
Poslednja izmena:
Meni nije toliko losh izgled ne znam shta se vi tripujete
 
Ne znamo sta se ti tripujes, izgleda uzasno :D.
Ali da je odlican jeste :).

Kada li ce da stigne u lelenor da formiraju cenu, istekao mi je ugovor pre mesec dana. Mada ako bude kao sa predhodnim modelom jeftinije ce biti da se uzme preko oglasa nego sa 2 god ugovora :/
 
"Nije toliko loš" ne bi trebalo da ide uz premijum telefon. Treba da bude najbolji.
 
Koji krš od teme jbt. Lep je, nije lep, lep je, nije lep... Kao žene da diskutuju o novoj kolekciji tašni...
 
Evo i na twitu saopstenje:
Stigao je Samsung Galaxy SIII.Sutra u Ušću od 18h do19h prvih 50 kupaca ovog telefona dobija Visa karticu sa 10.000din.Požurite,čekamo vas:)
 
Jel zna neko za ovaj model ako je kupljen u Australiji da li moze da se odkljuca kod nas (ili ce moci)?
 
Ако изађе апликација за откључавање (као за sgs2) онда ће моћи да се откључа сваки.
 
sad me zovu iz Telekoma da mi nude S3. pozdravio sam ih do sutra.

Btw, čitao sam baš ovu temu :D
 
Jel sad rizik naruciti plavi S3,da ne dobijem onaj (ruzni) pebble blue,umesto metalic blue?
 
pa zar je bilo problema da se unlockuje S2? Mislio sam da je to standardna procedura (poslije nekog vremena)
 
Cackao sam sada beli S3,divan telefon,nije uopste gej ili ruzan kao sto sam mislio.Displej je primetno bolji nego onaj na s3.Odusevljen sam.Za par dana stize moj plavi :)
 
Nisam mogao da pricam, pa sam ih odlozio za sutra. Pitao sam da mi posalju na mail, ili ako ima neki link - ali operaterka je htela samo usmeno da komuniciramo. :p
 
Nazad
Vrh Dno