Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Moja logika je sledeca. Uvek sam imao sami vrh od telefona i imao sam skoro svaki koji je iole zasluzio paznju. U telefon ulazes samo jedanput ostalo samo doplacujes onoliko koliko treba i koliko si spreman da rentiras u nesto novo. Koristis,promenis izgubis 50-100e da bi uzeo nesto novo koje si izgustirao 3-4meseca i izadje te 20 tak evrica mesecno. Da vas ja pitam jel bi iznajmili ili rentirali u sgs lll 30 e mesecno? Pa toliko potrosite na gluposti a ovako bar imas neko zadovoljstvo. Ja tako gledam a i kad ostanem totalno svorc uvek mogu da dobijem svoje pare kad prodam telefon.

Nije malo 30€ mjesecno gubiti bespotrebno po mom misljenju, taman kao da samo telefoni postoje u zivotu mimo drugih gubitaka! A kad tako krenes neces se zaustaviti....smorice te svaki za 3 mjeseca! I ja sam ranije mijenjao cesto (preko oglasa) gubio sam love krastavac kao i sto se ocekivalo isto tako uz doplate, skontah na kraju *ebes to koji ce mi djavo, prelazi u bolest (opsesiju, pocinjes dosta razmisljati o tome, samo nesto pratis sta da uzmes/mijenjas.... sad ne pratim i nisam opsjednut time) A sad zadovoljstvo, ne znam sta bi ti rekao...ocigledno nisi osjetio drugih zadovoljstava :D
Izneses iz radnje telefon, odmah je polovan i vrijedi 50€ manje! Zao mi je da nekome prodam skoro nov ocuvan telefon skoro u pola cijene!
Mada boli me djoka, ne mogu uticati na druge niti mi je to cilj, vec iznosim svoje iskustvo i misljenje!
 
Moja logika je sledeca. Uvek sam imao sami vrh od telefona i imao sam skoro svaki koji je iole zasluzio paznju. U telefon ulazes samo jedanput ostalo samo doplacujes onoliko koliko treba i koliko si spreman da rentiras u nesto novo. Koristis,promenis izgubis 50-100e da bi uzeo nesto novo koje si izgustirao 3-4meseca i izadje te 20 tak evrica mesecno. Da vas ja pitam jel bi iznajmili ili rentirali u sgs lll 30 e mesecno? Pa toliko potrosite na gluposti a ovako bar imas neko zadovoljstvo. Ja tako gledam a i kad ostanem totalno svorc uvek mogu da dobijem svoje pare kad prodam telefon.

Brate koja logika.. :d :)
 
Gde sam rekao da se odnosi na nove telefone na koje gubis cim ga raspakujes. Radim sa tehnikom pa i sa telefonima pa uvek natrci neki novi primerak za male pare doplatis,svoj prodas i tako u krug. Jes da vremenom postanes bolestan aj krastavac svi mi imamo neku bolest :) . A i jos ne nadjoh telefon po mojoj meri.
 
A ovo za druga zadovoljstva.... :D i za to se nadje koja para. Bitna je samo dobra organizacija.
 
Pa sam si rekao.. neces nikad naci savrsen. :) Ja imam problem da se vezem za uredjaje, sto je daleko isplativiji problem od tvog ;)
 
krastavac dok mogu sebi da priustim ovo zezanje sto da ne. Jos uvek nemam na koga da trosim pare( osim zene trenutno) pa kad dodje makanjce njemu cu se posvetiti. Radim,dovoljno zaradjujem i volim tehniku. Planiram ovaj sgs lll da malo izgustiram pa ako se pokaze mozda ga i ostavim :D
 
krastavac dok mogu sebi da priustim ovo zezanje sto da ne. Jos uvek nemam na koga da trosim pare( osim zene trenutno) pa kad dodje makanjce njemu cu se posvetiti. Radim,dovoljno zaradjujem i volim tehniku. Planiram ovaj sgs lll da malo izgustiram pa ako se pokaze mozda ga i ostavim :D

Ja je ne volim toliko (mislim volim, ali ne zudim za stalnim promjenama uredjaja koji obavljaju istu funkciju sa neprimjetnim razlikama), a zavrsio elekrotehnicki fax koji ima velike veze sa tehnikom :D veca mi je draz "doktorirati" nesto nego uzimati drugo!

Pa sam si rekao.. neces nikad naci savrsen. Ja imam problem da se vezem za uredjaje, sto je daleko isplativiji problem od tvog

Đe me nađe brate....i ja isto, ono naucis na jedno, jos ako si zadovoljan i radi ko doxa, nekako ti draze nego novije, a jos pogotovo poducen losim iskustvom da sa bio manje zadovoljan sa "boljim" telefonima, a na kraju uz silne gubitke i vrtnju u krug spadnem na go k***c :D!
 
Poslednja izmena:
Ja je ne volim toliko (mislim volim, ali ne zudim za stalnim promjenama), a zavrsio elekrotehnicki fax koji ima velike veze sa tehnikom :D veca mi je draz "doktorirati" nesto nego uzimati drugo!

Ma "doktoriram" i ja zato i menjam :D . Kad mu nadjem sve mane aj cao. Nego da zavrsimo ovo odosmo u .....
Trenutno koji tel je ostavio bas dobar utisak je note al zbog velicine ode. Malo mi ga zao aj krastavac. Zato mislim da ce ovaj biti po mom ukusu. Kriterijum je ekran baterija i naravno kamera. Sad bas gledah neke snimke sa notea i sta coveku treba bolje.zakucan fps na 27-30 ostro dobar fokus. Ako sgs lll bude bolji a kazu da jeste malcice eto meni razloga da ga zadrzim. Videcemo. Do sledeceg javljanja sa sgs lll ne zalazim vise u ovu temu :)
 
Moja logika je sledeca. Uvek sam imao sami vrh od telefona i imao sam skoro svaki koji je iole zasluzio paznju. U telefon ulazes samo jedanput ostalo samo doplacujes onoliko koliko treba i koliko si spreman da rentiras u nesto novo. Koristis,promenis izgubis 50-100e da bi uzeo nesto novo koje si izgustirao 3-4meseca i izadje te 20 tak evrica mesecno. Da vas ja pitam jel bi iznajmili ili rentirali u sgs lll 30 e mesecno? Pa toliko potrosite na gluposti a ovako bar imas neko zadovoljstvo. Ja tako gledam a i kad ostanem totalno svorc uvek mogu da dobijem svoje pare kad prodam telefon.

Dosta je to kinte da se tek tako baci, a u svakom slucaju ne izlaze novi telefoni tako cesto pa da menjas po 3 ili 4 godisnje. U svakom slucaju sa tehnikom si uvek na gubitku, tako da ne razmisljam koliko cu da izgubim. Volim da imam dobar telefon, i da kupim nov, ali i da ga dugo koristim. HD2 sam koristio citave 2 godine, bio je 570e tada, a prodao ga za 160. Fin gubitak :d
Uopste nije bilo potrebe da promenim, ali me je sgNote sharmirao gigantskim ekranom, pa sam i njega kupio nov i furacu ga dosta dugo. Sve dok ne naidje nesto sto ce da me zaseni.
S III je odlican uredjaj, i ko god ima novac treba da ga kupi. Ti si jedan od njih, tako da go for it ;)
 
Znaci ti odlucio da ostajes vjeran Šljamsungu :D Meni Nexus djeluje kao povoljnija investicija i vjerovatno cu njega kupiti kad ovoga pregazi vrijeme a do tad ovaj pojeftini malo, racunajuci i buducnost nego ovaj SGS3, SGS2 i slicno! Vidjecemo odgovor Apple-a sa novim iPhone-om uksoro, mada mi se kod njih samo cijena ne svidja a to odlucuje najvise! :D Nije sve u hardware, software (nestabilan i bagovit, hardwareski zahtjevan, neoptimizovan) je ono sto nas fandroidase najvise *ebe! Google to na nexusu najbolje odradjuje! :D
 
Poslednja izmena:
Jel se pojavio neko sa manama na S3? Ljudi ga koriste 15tak dana vec...
 
Znaci ti odlucio da ostajes vjeran Šljamsungu :D Meni Nexus djeluje kao povoljnija investicija i vjerovatno cu njega kupiti kad ovoga pregazi vrijeme a do tad ovaj pojeftini malo, racunajuci i buducnost nego ovaj SGS3, SGS2 i slicno! Vidjecemo odgovor Apple-a sa novim iPhone-om uksoro, mada mi se kod njih samo cijena ne svidja a to odlucuje najvise! :D Nije sve u hardware, software (nestabilan i bagovit, hardwareski zahtjevan, neoptimizovan) je ono sto nas fandroidase najvise *ebe! Google to na nexusu najbolje odradjuje! :D

Slazem se Nexus je trenutno best buy za te pare.
 
Jel se pojavio neko sa manama na S3? Ljudi ga koriste 15tak dana vec...

Klasikica, najvise se kuka na ekran. Fleke, deformacija boja, pink tamo gde bi trebala biti bel. Onda MTP (Izbacili su USB mode), kada se radi transfer fajlova nemoguce je koristiti fon, neki imaju problem sa BT-om, neki sa Wifi ... ali jos uvek je to veoma rano i sve su ovo decje bolesti ....
 
Meni malo smeta i jeftin izgled. Htc mnogo bolje izgleda

Evo, pisem sa S3 iz Usca. Izgled nije jeftin, plastika iako sljastava kao i svaka glossy plastika je vrlo precizno secena, nekako cvrsta i sve je jako utegnuto. Nisam odusevljen izgledom, ali nemam ni velikih zamerki.

Inace, prikacio sam se ovde na neki WLAN, i ljudi... Browser je bolestan. Tacka.

Pustio Full HD klip sa YT, naravno leti i slika je lepa. I kad smo kod toga, ono najvaznije - ekran je SJAJAN. Dakle, onaj na SII mi se nije svidjao, prejake tj. prezasicene boje. Ovaj je stvarno extra... Nisam expert za sliku, ali da je dobra - jeste.

Moje misljenje za posedovaoce SII - vredi upgrade-a. Naravno, zavisice od cene...

Za koju mi ovde, u Telekomu nisu nista rekli,ali jesu nesto jos bolje - uvodi se neogranicen paket! :) Bice zanimljivo 15og...
 
Klasikica, najvise se kuka na ekran. Fleke, deformacija boja, pink tamo gde bi trebala biti bel. Onda MTP (Izbacili su USB mode), kada se radi transfer fajlova nemoguce je koristiti fon, neki imaju problem sa BT-om, neki sa Wifi ... ali jos uvek je to veoma rano i sve su ovo decje bolesti ....

pa jesu greske uglavnom softwerske ili je na**** ko ne skonta manu na licu mjesta?
Pa ovo je strasno! Ima da otvorim fabriku kvalitetnih telefona... makar u baknrot otisho :)

jel ima neki video?
 
Poslednja izmena:
Evo me sad u Telenoru na Uscu i cackam Note... :D Jbt, jes' da se smaram ali kao neko dete sam... :D

Dakle, bez ikakvog pokusaja izazivanja svadje ili necega, iako nekako strahopostovanje izaziva usled izgleda tj. velicine, Note posle 20ak minuta na S3 izgleda kao zezancija...

Malo je sporiji, svestan sam da su to milisekunde ali vidi se, nezgrapan, i nekako i za dve ruke je nezgodan, i sto je i najvaznije - prosto je utisak slabiji...

Dosta je zezanja, ako ne nadjem neki LG stand ili radnju, dosta je telefona za danas... :)
 
Au bolje izbrisi to sto si napisao :D
 
Neeeeeeee, proslo sat... :D
 
Evo me sad u Telenoru na Uscu i cackam Note... :D Jbt, jes' da se smaram ali kao neko dete sam... :D

Dakle, bez ikakvog pokusaja izazivanja svadje ili necega, iako nekako strahopostovanje izaziva usled izgleda tj. velicine, Note posle 20ak minuta na S3 izgleda kao zezancija...

Malo je sporiji, svestan sam da su to milisekunde ali vidi se, nezgrapan, i nekako i za dve ruke je nezgodan, i sto je i najvaznije - prosto je utisak slabiji...

Potpuno se slazem u svemu. Danas sam se igrao iii... Odusevljenja na pretek. A note sam stavio pored...:D
 
Zaista, tako nekako. Otkako sam namunjio svoj O2X, nijedan tel me nije preterano pozitivno iznenadio, ali i onaj prvi dodir, a i ovo opsirnije igranje danas sa SIII izazvase kod mene upravo to - odusevljenje.

@Djilke
Cisto da te podsetim, SIII je bolji od SII. :D :p
 
Da je isfensiraniji softwer, jeste. Da je wow ekran u odnosu na note - nije:

[YOUTUBE]ttFaHDhA5no[/YOUTUBE]

Obratite paznju na snimku na "zivost" i ubedljivost slike kad se telefoni stave jedan pored drugog. Ne znam kolko treba biti operisan od svega pa zbog fensi tranzicija ne provaliti koliko je slika na note-u ubedljivija. Takodje, obratite paznju na ikonicu sms aplikacije recimo i na noteu i na s3, kako je nekako na s3 "umrtvljeno". Takodje, odgledajte klip do kraja kad porede istu sliku. Sobzirom da su fonovi u shopovima vezani, cisto sumnjam da ste stavljali ekrane ovako jedne do drugih. No maliciozni geekodroidi jedva cekaju da bace prozivku na racun Bozinog note-a. Bozu bas zabole za lupetanje geekova, nego sto se pravi shum na forumu nepotrebno i nabijaju postovi glupostima.
 
Poslednja izmena:
Zaista, tako nekako. Otkako sam namunjio svoj O2X, nijedan tel me nije preterano pozitivno iznenadio, ali i onaj prvi dodir, a i ovo opsirnije igranje danas sa SIII izazvase kod mene upravo to - odusevljenje.

@Djilke
Cisto da te podsetim, SIII je bolji od SII. :D :p

Jel bolji ekran od tvog optimusa jer optimus 2x ima bash dobar ekran i super boje imao sam taj fon nekih mesec dana?
 
Bozo poceo si o sebi da pricas u trecem licu ?:D
Anyway, pih sto S3 nema ekran velicine notea. Koliko mi se svidja ta tacna to je neverovatno :).
 
Jel bolji ekran od tvog optimusa jer optimus 2x ima bash dobar ekran i super boje imao sam taj fon nekih mesec dana?

Pa znas kako - meni je i dalje bolji na O2X jer vise volim IPS ekrane, a nisam obozavalac AMOLED-a, ali moram da budem realan - 7 od 10 ljudi bi verovatno reklo da im je bolji na SIII, jer ljudi uglavnom uzivaju u "jacim" bojama, iako nisu najrealnije.
 
Nazad
Vrh Dno