Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

ma nesto sumnjam da ce model kao S3 biti toliko jeftiniji za mjesec al vidjecemo...
 
Ali je zato sa GS I idealno preci na GS III :D I onda sa GS III na GS V :d Treba preskakati malo, jedino ako ne ogranice apdejtove os-a.

Inace ne znam zasto se ljudi tripuju, ne mogu da sacekaju malo pa kupe HOX ili SGS III za neke epske sume, sacekajte 2-3 nedelje i bice ih po oglasima za sasvim ok cifru.

Pa mozda se ljudima ne svidjaju pomenuti telefoni? Meni licno SGS III ne moze da bude ruzniji, kao da je neko namerno ujebao dizajn...a HOX za sad ima nekih problema koje telefon koji toliko kosta ne bi smeo da ima...
 
Dzabe telefon kad jos nema igo za tu rezoluciju ko svet i bez da se budzi :D
 
E pa uvek ima nesto sto te tera da das malo vise kesa nego obicno.kad se normalizuju cene bice ovo pun pogodak. Ipak ekran i baterija vrede malo vise od tog gs ll . Po meni mana je samo 1 gb ram memorije. Jer kad se popale svi pozadinski programi osta on na 100 mb free memorije :) . A plastika ko plastika uzmes Al cover i imas metal u rukama :D


Pa android tako i funkcionise,drugacije koristi ram od windowsa.Da imas i vise od giga rama,opet ce iskoristiti skoro sve,jer je njemu cilj da iskoristi sto vise rama.
 
Ja mislim, da ce sto se cene tice, ovaj model biti best buy tek za Novu godinu :D
 
Bio sam danas do shoping centra usce i u poslovnici mts-a na drugom spratu imaju izlozena dva samsunga galaxy s3.Beli i crni.Upaljeni su i moze se testirati.To su za sada samo izlozeni primerci.Jos uvek ne znaju koja ce im biti cena uz neki paket.Inace da ne bude zabune 100 posto je samsung s3.Malo sam cackao fon onako na brzinu i obzirom da sam do skoro imao samsung i9000 galaxy s za mene s3 radi dosta brzo.
Inace ja sam do poslovnice mts-a otisao sa namerom da vidim uzivo note jer sam planirao njega da kupim i kako sada stvari stoje mislim da je prevelik za mene.Jednostavno ne mogu da ga koristim jednom rukom.Tako da sam za sada odustao od kupovine note-a.
Onda sam slucajno video dva komada galaxy s3 i poceo malo da ih cackam i dosao do zakljucka da bih pre mogao da se naviknem na s3 nego na note.Mislim na velicinu telefona.Na s3 mogu dohvatiti ceo ekran jednom rukom dok to nije slucaj sa note-om.Inace s3 uopste ne deluje kao neki preterano veliki telefon kad se drzi u ruci.Vise mi se svidja crni model nego beli.
Pa ako je neko raspolozen da ga vidi uzivo pravac usce poslovnica mts-a na drugom spratu.
 
Pa obzirom da nosim cvike meni izgleda kao da je crni ali nisam sto posto siguran.Posto je tamo u poslovnici jako svetlo on se presijava pa nisam siguran da li je crni ili teget.
 
teget je... poceli su da zovu za prvu turu...
 
Ne znam, samo sam dobio info da su poceli da zovu i da moze da se naruci za drugu turu...

cenu ne smem da kazem... tek od 15. sry...
 
a da....... inace te svi znaju kao akki-a i cenu znas samo ti u gradu pa ne smes da kazes jer ce ustanoviti odakle je procureo info ....
Znam i ja cenu kod sva tri operatora, ali ne smem da kazem, do 16og.
 
bravo za tebe :d
 
Ma i za te' isto ;)

ontopic: Danas je pusten i zvanicno prvi OTA update, koji je vec duze vreme na XDA.
 
Ako je Note bio 70 000 uz najmanji paket, onda ce s3 da bude oko 75000, cisto da bude malo jeftiniji nego u pcpracticu.
 
kratko sam je probao. bul arsenija carnojevica na n.beogradu nema brojeve pa racunam da ima dosta propusta.

Da nema brojeva al imas opciju sa krizanjem sporednih ulica i tako smanjis krug pretrage. Uglavnom radi i veoma dobro sluzi svrsi. Npr. Cg. manji gradovi su uradjeni sa sve okolnim selima i ucrtanim putevima na igo mozes samo da sanjas tako nesto. Nego da ne duljimo odosmo van teme :)
 
a da....... inace te svi znaju kao akki-a i cenu znas samo ti u gradu pa ne smes da kazes jer ce ustanoviti odakle je procureo info ....
Znam i ja cenu kod sva tri operatora, ali ne smem da kazem, do 16og.

Da, ali to je proverena informacija iz Londona, evo je ovde na linku:

Link

Inace, dal je iko video ovog usera pre nego li mu je dodeljen vip, i to ne znam na osnovu cega? Secam se i da je u ip temi imao puno bisera.
 
Imate u mts poslovnici u Decanskoju u prizemlju izlozen novi s3 u beloj i sivoj varijanti.

[YOUTUBE]lf7jcSgQkhc[/YOUTUBE]

Testirath novi fon i detaljno uporedjivah sa Note-om. Prvo, samo über geek kome su se vec kukovi rasirili ko kod zene od sedenja i kuckanja besmislenih postova, moze da besmisleno troluje kako je ono ne znam kako ruzan fon. Fon je u prirodi sleek, poslovan, odmeren i lepo dizajniran. Apsolutno nista ruzniji od hox-a ili od s2, cak zbog onog srebrnog okvira u sivoj varijanti mozda malo i atraktivniji. Osecaj u ruci - korektan, bolji nego s2. Brz otpriliko ko i s2, samo sa fensi tranzicijama. Manje vise sve poznato, hardversko home dugme je ipak home dugme i ne bi voleo da nikad to izbace, camera app se dize brzo, browser, sve je jako brzo. Ono sto po meni note i dalje ima bolje, to je ekran. Ekran na s3 u odnosu na note, osim sto je manji jelte, nema tu "zivost" boja, a boje uopste nisu realisticnije. Ne znam kako su to genijalci iz samsunga postigli, da i dalje imaju nerealne boje a "mrtviju" sliku? Takodje, tamne scene, su i dalje crnci u tunelu u odnosu na note. Bas podesavah i namestah, ako u mts-u naletite na ocean live wall - to sam ja stavljao ;). Nije to neka prevelika razlika, ko recimo s2 i note ali ipak postoji. Naravno, ekran s3 je "zivlji" 3x u odnosu na hox, ali u odnosu na note je malo "mrtviji".

Sve u svemu odlican fon, tanak, lep, jos sa onakvom kamerom i autonomijom - game over.
 
A jesi proverio mozda koji je rezim rada ekrana aktiviran? Ima ih nekoliko, mozda je neko ostavio na nekom prigusenom modu.. ili je tvoj note prosvetljen i presvet :D

Inace jeste game over, najbolji telefon trenutno, nema sta.
 
Ja imam SGS1. Ne vidim razlog za upgrade bilo na sgs2 ili sgs3, dok god ovaj gura sve sto mi treba, i definitivno ne uzimam nista vece od 4" makar nikad ne imao bolji telefon od ovoga. :) Ne isplati mi se mijenjati svako pola godine, izgubi se po 100-200 eura bezveze,a telefon ko kov. :cool:
 
Poslednja izmena:
Ne svake pola godine, ali na dve godine ima smisla. Nisam hteo da prelazim sa S1 na S2, ali ću zato svakako preći sa S1 na S3, razlika je i više nego primetna.
 
Ne svake pola godine, ali na dve godine ima smisla. Nisam hteo da prelazim sa S1 na S2, ali ću zato svakako preći sa S1 na S3, razlika je i više nego primetna.

Cini ti se. Ja to gledam sa druge strane a ne vremenski ( mijenjas li racunar svake 2 godine, laptop vec cetvrta godina sljaka extra nema potrrbe da se menja), tj. sta cu raditi na njemu a sto sad vec ne mogu i da li ce mi to biti ugodnije , brze , jednostavnije, na kraju ktajeva i isplatnije itd...
Da bi bila pristupacna cijena za mene, izaci ce i sgs5, jer ne bi dao 600e za telefon, gromovi da udaraju 200e plafon. :) kad bi ih mijenjao samo radi izgleda ilu sto me smori ne bih se zaustavljao i trpio velike gubitke finansijske. :)
 
Poslednja izmena:
Tu si potpuno u pravu.I ja sam do pre par dana koristio samsung s1 i nije mi se isplatilo da prelazim na s2.Ali sada kada se pojavio s3 sve vise razmisljam da uzmem njega.Naravno kad cena dodje u neku normalu od maksimalno 400- 450 eura.
Ne svake pola godine, ali na dve godine ima smisla. Nisam hteo da prelazim sa S1 na S2, ali ću zato svakako preći sa S1 na S3, razlika je i više nego primetna.
 
Moja logika je sledeca. Uvek sam imao sami vrh od telefona i imao sam skoro svaki koji je iole zasluzio paznju. U telefon ulazes samo jedanput ostalo samo doplacujes onoliko koliko treba i koliko si spreman da rentiras u nesto novo. Koristis,promenis izgubis 50-100e da bi uzeo nesto novo koje si izgustirao 3-4meseca i izadje te 20 tak evrica mesecno. Da vas ja pitam jel bi iznajmili ili rentirali u sgs lll 30 e mesecno? Pa toliko potrosite na gluposti a ovako bar imas neko zadovoljstvo. Ja tako gledam a i kad ostanem totalno svorc uvek mogu da dobijem svoje pare kad prodam telefon.
 
Paaa prelazak sa recimo s2 na s3 u ovom trenutku nije "doplata" jer prodas prvi i moras da doplatis ~350 jura za drugi.
Ali recimo sa jednom preskocenom generacijom ima vise smisla raditi upgrade.
 
Nazad
Vrh Dno