Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

A i ti ne znaš šta si gledao :p

Ako je bio kockast, onda nije S3.
 
Mislim da će petar pan bolje da odgovori, pošto je očito bio u prodavnici, a ja sam taj dan pogledao sto svakakvih telefona. Što se izgleda tiče, sećam se da je imao metalik okvir i ogromnu veličinu. Kao što rekoh, svi Galaxyji mi izgledaju vrlo slično.
 
Svašta... da neko ne zna šta je gledao... Ako nisi gledao beli telefon sa zakrivljenim ćoškovima koji izgleda ovako, onda nisi gledao S3, pošto čisto sumnjam da je plavi (više sivi) stigao kod nas.



Ne bi me čudilo da si ti zapravo gledao Note...
 

Prilozi

  • img_8186.jpg
    img_8186.jpg
    613.3 KB · Pregleda: 222
A možda je prodavac čuo da si Razbojnik, pa je namerno slagao. :d
 
Cim se udje u radnju,pravo ispred tebe je izlozen Note.Tako da predpostavljam da si se sa njim igrao,a on ima ogromnu velicinu :)
 
U sta se pretvara ova tema i komentari dodjemi da vise ne zavirim na bench. Ovde postoji par ljudi od kojih mozes cuti nesto korisno od ostalih...no coment. Covek ne zna ni sta je gledao a osuo po njemu negativne komentare. A takvih sve vise youtube zaludjenika koji se edukuju i prisvajaju tudja misljenja. Video sam od jednog decka koji je sedeo pored mene i nije mi se uopste svideo... Kao da citam komentare sa mobilnog sveta.
 
Prodavac je izjavio da je u pitanju GS 3. Ako je on zayebo mene, zayebo sam i ja vas. Ako je to slučaj, izvinjavam se što je poruka u pogrešnoj temi.
 
Poslednja izmena:
Pa valjda znas kako izgleda s3 majku mu, sta ima prodavac da za**** tebe pored toliko slika i videa s3-jke. Pravis budalu od sebe na forumu.
 
Um... zašto bih znao kako precizno telefon izgleda? Em je model nov, što će reći da gotovo niko ovde nije imao priliku da ga vidi uživo (koliko puta na slici nešto izgleda dovoljno različito od vidjenja uživo), em je prodavac rekao da je S 3, em me ne interesuju preterano skupi modeli. Ne obraćam pažnju toliko na njih, jer znam da nemam keša (zdravorazumski, ne matematički) da kupim pošto mi ne treba. Čitam testove jer volim da sam u toku, ali ne znači da sam intimno upoznat sa svakim. Ne vidim zašto pravim budalu od sebe, ovo je u najboljem slučaju hobi, a ne životna opsesija. Ako Samsung hoće da mu se ne brkaju modeli, neka se potrudi da se razlikuju dovoljno upadljivo jedan od drugog i neka njegovi predstavnici zaposle radnike koji zapravo znaju nešto o svom poslu.

Konkretni slučajevi: na brataničinom rodjendanu, bratov kum koji radi u Telenoru vadi HTC One X i Titan (trebaju mu poslovno), oba sa ugašenim ekranima. Na prvi mah nisam znao koji je koji, ali sam onda video windows dugme na Titanu, drugačije ne bih znao dok se ne upali ekran. Ili kad je drugarica zamolila da uslikam nešto i daje mi iPhone, a znam da ima nekog SE već 5 godina. Ispitavilo se da nije iPhone, nego iPod touch.

Da na tom Note nije pukao Settings kada sam hteo da ga otvorim, možda bih sam došao do informacije koji je zapravo model koji isprobavam.
 
Poslednja izmena:
^ mudro zbori covek
 
Auuuu decko pa ti se razumes u telefone ko pop u avijatiku. Kao sto rece skupi telefoni nisu tvoje polje tako da je najbolje ovde da ne zalazis. Ipak ovde treba ljudi da daju neki svoj sud iz licnog iskustva. Ima nas dovoljno koji imamo bar neko iskustvo pa mozemo da kritikujemo i poredimo telefone. Da ukazemo na njegove mane i prednosti. Ljudi poput tebe daju samo konfuzne podatke i zbunjuju ljude koji zele da kupe telefon.
 
Prvi put da sam otvorio ovu temu je bio kada sam napisao poruku o kojoj se diskutuje i to sam uradio upravo zbog ličnog iskustva o kojem sam pisao.

Izvinio sam se zbog greške koja je prenesena tudja, ne znam šta se ovde još traži od mene? Ako prodavac Samsung telefona ne zna koji je model, što bih kk ja trebalo da znam?

Bar se saznalo da je u pitanju Note, pa ko hoće njega, može da pročita kako se ponaša u potpuno nasumičnom slučaju.
 
Ajde ne napinjite coveka vise, zavrsena prica...

Nego, gledao sam par sgs3 vs sgs2 yt klipa i razlika u brzini u svakodnevnom koriscenju apsolutno nije vredna tih para. E sad, ekran i baterija su ti koji me teraju da istresem kesh kada mu cena dodje na neku normalu :)
Sta misle ostali sgs2 korisnici, jel se planira upgrade? :d
 
Ja sam planirao odmah da menjam cim se pojavi, uz pretpostavljenu cenu od 550 - 600. Medjutim, sada, ne znam. Verovatno ipak hocu, ali bas mi nije nesto bitno da bude odmah.
SGS2 mogu da prodam za 250(?) - doplatim 300 - 350. Nije to problem da mi je ovaj sada nesto wow, ali relano, nikakv spektakularan upgrade. Možda ne bih razmišljao da mi se S3 svidja vizuelno više. Znam da je to subjetkitvno i nije tema za raspravu, ali nekako mi je u odnosu na s2 manje poslovan, minimalisticki, vise kao igracka.. itd :)
 
Po mom misljenju, nije neki upgrade preci sa SGS2 na SGS3. Za sada se itekako ne isplati zbog prevelike doplate.
 
Ajde ne napinjite coveka vise, zavrsena prica...

Nego, gledao sam par sgs3 vs sgs2 yt klipa i razlika u brzini u svakodnevnom koriscenju apsolutno nije vredna tih para. E sad, ekran i baterija su ti koji me teraju da istresem kesh kada mu cena dodje na neku normalu :)
Sta misle ostali sgs2 korisnici, jel se planira upgrade? :d

E pa uvek ima nesto sto te tera da das malo vise kesa nego obicno.kad se normalizuju cene bice ovo pun pogodak. Ipak ekran i baterija vrede malo vise od tog gs ll . Po meni mana je samo 1 gb ram memorije. Jer kad se popale svi pozadinski programi osta on na 100 mb free memorije :) . A plastika ko plastika uzmes Al cover i imas metal u rukama :D
 
Na sgs2 vec imam poklopac baterije od aluminiuma.
Dobra stvar, super izgleda telefon sa njim + osecaj u ruci je ok ali ne mogu da hvatam gps dok ne skinem poklopac :d

Sve u svemu sigurno cu da sacekam jos dosta na s3 osim ako ne bude neka ultra povoljna cena u telenoru na prenesi 400 (sto sigurno nece :) )
 
I ja ću preći na S3, ali tek kad mu cena bude oko 450€.
I to samo zbog većeg ekrana i veće rezolucije.
U ostalim stvarima i ne vidim neku značajnu prednost u odnosu na S2, koji sa dobrim romom i dobrom temom i radi i izgleda fantastično.:)
 
Ajde ne napinjite coveka vise, zavrsena prica...

Nego, gledao sam par sgs3 vs sgs2 yt klipa i razlika u brzini u svakodnevnom koriscenju apsolutno nije vredna tih para. E sad, ekran i baterija su ti koji me teraju da istresem kesh kada mu cena dodje na neku normalu :)
Sta misle ostali sgs2 korisnici, jel se planira upgrade? :d

Ne. Tek 4-ka :) Ili ip5 :p
 
Ma za mesec dana bice za 450e samo da se pojavi kod operatera. I po toj ceni i ja prelazim na sgs lll. Prosao sam i hox i note i sgs ll sad sam na sensationu i probacu i to cudo :)
 
realno, jel vrijedi cekati mjesec-dva da mu spadne cijena na cifru koju bih svakako platio kod operatera uz paket? Jedina zajebancija je 6mj garancije kod random prodavca...
 
Po mom misljenju, nije neki upgrade preci sa SGS2 na SGS3. Za sada se itekako ne isplati zbog prevelike doplate.

Ali je zato sa GS I idealno preci na GS III :D I onda sa GS III na GS V :d Treba preskakati malo, jedino ako ne ogranice apdejtove os-a.

Inace ne znam zasto se ljudi tripuju, ne mogu da sacekaju malo pa kupe HOX ili SGS III za neke epske sume, sacekajte 2-3 nedelje i bice ih po oglasima za sasvim ok cifru.
 
nesto mi se ne daje 500e liku iz oglasa, radije cu dati vipu za 450 cim dodje i imam 2 god garancije.
 
Ma ne verujem da će se čekati mesec-dva dana da mu cena dođe na 450 evra. Evo već ih po netu ima i za 550 evra uz onu šatro šest meseci garanciju.
 
nesto mi se ne daje 500e liku iz oglasa, radije cu dati vipu za 450 cim dodje i imam 2 god garancije.

Nisam mislio na operatere nego da je ''liku'' iz oglasa bolje dati 100e manje, samo ako sacekas 2 nedelje ;)
 
Nazad
Vrh Dno