Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Jel postoji u Srbiji negde da se kupi dodatna oprema za sgs3. Kupio bi ovaj mhl hdmi i dodatnu bateriju. Zvah ove "ovlascene distributere" tuge moje. Pa oni ne znaju ni da je izasao novi galaxy a ne da daju neku korisnu informaciju.
 
Za mhl najbolje naruciti sa dealextreme jer izadje 8.5e da ti stigne na ruke, a ovde traze po 2500din. Jedino ako hoces original, onda pravac u radnju.

E da, jel neko cackao da vidi dal pop up video radi preko yt aplikacije? Odlican pop up program je Super Video, imate na marketu, cak i resize ima. Aj koga ne mrzi nek proba da pusti full hd snimak preko njega i onda da mi kaze da li lepo rade tranzicije, ili ima usporenja. Ne bi trebalo 4core cpu da zastuca
 
Kako nekvalitetan tel,strasno! Ovaj poklopac odzada mi je unisten.Sa strana se poceo da ljusti i ispod je ona tamna plava kao na slikama kada je predstavljen...Moram kupiti novi na ebay-u.
 
Za mhl najbolje naruciti sa dealextreme jer izadje 8.5e da ti stigne na ruke, a ovde traze po 2500din. Jedino ako hoces original, onda pravac u radnju. <br />
<br />
E da, jel neko cackao da vidi dal pop up video radi preko yt aplikacije? Odlican pop up program je Super Video, imate na marketu, cak i resize ima. Aj koga ne mrzi nek proba da pusti full hd snimak preko njega i onda da mi kaze da li lepo rade tranzicije, ili ima usporenja. Ne bi trebalo 4core cpu da zastuca

Jesi siguran da na de imaju mhl za s3? Nemoj da se zezneš drugačiji je od onog za s2.
 
Ne radi taj za note provereno. Jurim ovaj za s3 al ga niko nema i ne moze da se poruci. Toliko o podrsci!!!
 
Narode,kako stopirati ove smorovske reklame u nerutovanom s3,jel uspeo ko?
 
Folija i bamper ili silikon, i opuštencija, barem u početku kada vam je mnogo žao ako se telefon polupa. :)

Jeste ružnije, ali opuštencija nema cenu.

Tacno! Prodje te posle koji mjesec! zao ti izgrebati telefon na pocetku! :D I meni djeluje drama nekvalitetan! Hoce li vise Sljamsungu pasti na pamet da se malo potrude za kvalitet kucista...kao da su osudjeni na najjadniju plastiku! Barem okvir da stane nehrdjajuci celik i zadnji dio da urade kvalitetnije jer se haba, to je najosjetljivije i dalo bi mu cvrstinu! Al' dzaba oni svoju politiku vode...koja ih moze kostati trona...
 
Poslednja izmena:
Ja moj sgs1 nisam pazio nesto narocito nikad fitrolice i tako to evo sad sam uzeo u vipu onu providnu i jedva sam izdrzao jedan dan sa njom morao sam da je skinem.Kvari mi celokupan osecaj telefona.E sad poenta je a sgs1 nema nijednu znacajniju ogrebotinu na ledjima.Ima onih sitnih koje se vide pod svetlom i odredjenim uglom.Jedine oziljke koje ima su po okviru od pada iz ruku direktale na cist beton.Normalno nikad telefon ne nosim sa kljucevima i gledam na sta ga spustam i to je to.Tako da plastika iako deluje slabasno ne mora da znaci da jeste.Nadam se da je makar ista kao na sgs1 ako ne i bolja ali videcemo.
 
Bas pitah pre neku stranu da li neko ima iskustva sa ovim hard coverima, nesto mi ne ulivaju poverenje bas zbog tvrde plastike (da ne igrebe fon ako se cesce skida zadnja strana radi menjanja kartice ili baterije, ako neko ima dve).
Silicon cover izgleda mnogo neznije za ledja telefona :), ili se previse tripujem :). Kad vec pomenuh silicon cover, jos nije stigao u radnju u kojoj sam redovno kupovao, inace treba da im dodje sledece nedelje za 500din sto je smesno jeftino.
 
Hocu i ja sivi quicksand mada je ikacks sa foruma rekao da nabavlja par komada... Ako se vise isplati ovako grupno preko nekog sa ebaya ja sam za. Ajd da saberemo koliko ljudi bi bilo zainteresovano pa da vidimo cenu. A ko bi odradio narudzbinu uopste?
 
Hocu i ja sivi quicksand mada je ikacks sa foruma rekao da nabavlja par komada... Ako se vise isplati ovako grupno preko nekog sa ebaya ja sam za. Ajd da saberemo koliko ljudi bi bilo zainteresovano pa da vidimo cenu. A ko bi odradio narudzbinu uopste?

Ja bi 2,3...
 
Ja naručio i stiglo je nakon što je ortak krenuo za Srbiju, promašili za par sati... sad mora druga ortakinja da donese, koja dolazi za desetak dana. Vert ako i dalje hoćeš da znam, pošto vidim da merkaš druga rešenja, da rezervišem nekom drugom onda.
 
Nemam ni ja ako neko ima a narucuje nek se javi. Placam solarno unapred :) narucio bi ovaj famozni mhl hdmi
 
Meni nije jasno kako vi dogurate do 5h screen on .... Meni nema trika da sastavi toliko.
Screenshot_2012-06-29-06-33-27[1].png Screenshot_2012-06-29-06-33-35[1].png Screenshot_2012-06-29-06-33-44[1].png

Btw... druga slika je voice calls.
 
Ja moj sgs1 nisam pazio nesto narocito nikad fitrolice i tako to evo sad sam uzeo u vipu onu providnu i jedva sam izdrzao jedan dan sa njom morao sam da je skinem.Kvari mi celokupan osecaj telefona.E sad poenta je a sgs1 nema nijednu znacajniju ogrebotinu na ledjima.Ima onih sitnih koje se vide pod svetlom i odredjenim uglom.Jedine oziljke koje ima su po okviru od pada iz ruku direktale na cist beton.Normalno nikad telefon ne nosim sa kljucevima i gledam na sta ga spustam i to je to.Tako da plastika iako deluje slabasno ne mora da znaci da jeste.Nadam se da je makar ista kao na sgs1 ako ne i bolja ali videcemo.

Nije isti osjecaj ni *ebati sa i bez kondoma! Ono moze i bez ali moras paziti, dok si sa kondomom siguran! Znam ja kad sam kupovao te futrole, na slici savrsenstvo, uzivo s*anje najvece, a na telefonu Boze sacuvaj! Usinuto, uvrnuto, neprecizno, jadno i bedno! :D Misljenja sam ako kupujes nesto uzmi da valja (original) ili ne uzimaj! A gdje moze valjati futrola od po 5-10€ i folije od po 0.5 -1€ :d
 
Ok, onda sivi Rock cover ide prvom koji mi pošalje PM. Cena je 2k dinara, ništa više od onog koliko mene izađe sa shippingom, 52 evra me izašlo tri komada. Stiže za desetak dana.
 
Poslednja izmena:
Ok, onda sivi Rock cover ide prvom koji mi pošalje PM. Cena je 2k dinara, ništa više od onog koliko mene izađe sa shippingom, 52 evra me izašlo tri komada. Stiže za desetak dana.

Brate jesi ti vidio i probao ovo uzivo! Govorim ti iz iskustva! Kupio sam slicno posle 10 dana plasticna futrola slicna ovoj se pocela guliti, bila napukla na jednom mjestu pa je nastavilo da se lomi. Bacio sam je posle 20 dana! Silikonske su najbolje barem se nece guliti i lomiti i lagano se skida/stavlja :type:
 
Poslednja izmena:
^ Ovo je top kvalitet, nema brige. Pod uslovom da je original Rock.
 
Nazad
Vrh Dno