Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Ja sam od početka, više od godinu dana, na stock. Redovno sam radio OTP uplate.
Do pre dva-tri meseca, sve je bilo super i onda je počeo da usporava, laguje, da ne odreaguje na klik i sl.

Sada opet radi dovoljno brzo, pa razmišljam da li da menjam rom ili da ne diram sistem koji funkcioniše :)
 
Stavio sam Philz recovery, dajte sad preporuku za neki ROM. :)
Bitna mi je stabilnost i da je "čistiji" od stock ROM-a,
ne trebaju mi nikakve dodatne opcije.
 
Pa samo obriši bloat iz stocka i to je to
 
To ja mislim da nece da se desi samo sa custom rom-om ...
 
Pa sve što ti ne treba :)
Google+, hangouts, Google search... Ne znam napamet ni šta sve ima ni šta tebi ne treba. Skupi neki spisak ovde pa će ti neko već napisati šta je od toga safe za brisanje...
 
Skinuh razne google stvari, sad ostaju samsung. Šta odatle?
 
Da li neko koristi custom rom S5 Sensation ROM V7.0 i kako je zadovoljna i da li ima problem da nece da radi kamera?
 
Koristio sam Sensation 7.0 sa Boeflom nekih mesec dana i radio je ok bez ikakvih problema, mada je umeo da laguje s vremena na vreme. Sada koristim QS sa stock kernelom i mogu ti reci da je bolji od Sensatona , cistiji je i nije natrpan onim S5 izgledom.
 
Koristio sam Sensation 7.0 sa Boeflom nekih mesec dana i radio je ok bez ikakvih problema, mada je umeo da laguje s vremena na vreme. Sada koristim QS sa stock kernelom i mogu ti reci da je bolji od Sensatona , cistiji je i nije natrpan onim S5 izgledom.

Koji je to rom QS?
 
QS-i9300-KK verzija NI2.Ovaj rom je koriscen kao base za Sensation.
 
Je li moguce da se na rutovan S3 instalira zvanicni update?

Sestri sam, kad je kupila tel, flešnuo 4.3 i rutovao ga. Juce je sestric uzeo i nesto čačkao i fabricki ga resetovao. Čini mi se da je tel nudio neki update i da je on preko toga resetovao. Sve se pobrisalo i izgubio se root?
 
Je li moguce da se na rutovan S3 instalira zvanicni update?

Sestri sam, kad je kupila tel, flešnuo 4.3 i rutovao ga. Juce je sestric uzeo i nesto čačkao i fabricki ga resetovao. Čini mi se da je tel nudio neki update i da je on preko toga resetovao. Sve se pobrisalo i izgubio se root?

Ako ti se izgubio root moraces ponovo da ga root-ujes preko odina.
 
Ljudi,koji punjac mi preporucujete i gde da ga kupim... Original je crko odavno,i adapter i kabl... Od tada sam koristio 2 neka kineska no name,pune ocaj sporo, 2 samsungova (spojen kabl i adapter,znaci ne kao sto dolazi odvojen) i oni pune ocaj sporo iako pise da su 1A,uzeti na KP,verovatno vnugo kopije,iako izgledaju normalno... Jedini sa kojima radi odlicno su 2 alcatelova od 1A,ista... Te alcatelove ne mogu da nadjem nigde da kupim,kao da dolaze samo uz telefone...
 
Uhvati bilo ciji originalni na Limundo/KP

Juce je otisao HTC-ov punjac za 450 dinara, radi, originalan, na Limundu ..

Ja sam narucio ZeroLemon 7000mah. stize u cetvrtak :)
 
Zato rekoh HTC - Samsungovi punjaci su verovatno klonovi, HTC punjac nema klonove :) ako je onaj sto ga furaju vec godinama, od Desire-a pa do skoro, onda je original :)

Ja sve svoje telefone punim sa Nexus 4 punjacem, koji se pokazao drasticno brzi od svih ostalih. Kad sam prodavao nexus, zadrzao sam punjac zbog toga. Galaxy S3 sa 1800mah napuni za manje od 60 min ako ga ugasim pri punjenju
 
Ljudi jel koristi neko još neku aplikaciju za kameru osim stock kamere? Može neka preporuka?
 
Koji bjese program da dekodiram S3 ? Da ne trazim sad po forumu...
 
program se zove - platiserviseru.apk

Nekad moglo, vise ne moze. EFS particija sa podatcima o lock-u je trenutno za zajednicu sakrivena, i telefon mora da se otkljuca box-om ili oficijelnim kodom. Ja sam moj otkljucao na box, 10 evra.
 
Probao sam Nameless Lollipop build i obecava, ali ovo je daleko od upotrebljivosti. Moram priznati da L radi vrlo tecno i da je sve zaista super, sto sam nekako i ocekivao od S3. Nisam siguran da li ce se Samsung smilovati da izbaci L update za S3 ali ce zajednica svakako to da ucini.

Sa druge strane, imao sam katastrofalan leak baterije, skoro 10% na sat p sam pomislio daj e crkla baterija. Medjutim, nakon ponovnog fleshovanja Saletovog ROM-a, sve je cool - 3% na sat, nista ne stuca i ne koci, super radi. I ustedeo sam 50e :)
 
Nazad
Vrh Dno