Šta je novo?

Samsung I9300 Galaxy S III

Troše bateriju i skupi su. Ali ne vidim zašto premijum model kakav je s3 ne bi imao to. Možda da bi imali šta da predstave kao unapređenje za par godina :)

Unapredjenje za par godina? Pa modeli od pre 10 godina (SE i Nokia) su ih imali.
 
Od nokie: n82, 6220c, n8, pw808
SE:k800,k810, K850, C901, C905, Satio

Imao je i samsung pixon, i još neke low end telefone, a ovo ostalo i nije vredno pomena.
 
Poslednja izmena:
Da, znam da koristim, google, hvala. Ali dodao sam u svoj post, tako da to što si mi dao listu ništa ne znači, šta misliš da je ja nisam našao, nego da sam sve iz glave napisao.
 
Iskreno mene najvise nervira ova sljastece sjajna plastika! Posebno izgleda ruzno na beloj verziji, plavi ne izgleda toliko lose kada gledam telefone jedan pored drugog.
Ne mogu da shvatim zasto su se odlucili za ovakvu plastiku i dalje?

Da su stavili polikarbonat plastiku kao na 808 ili One X sve bi bilo mnogo bolje, ovako...
 
^^
Otkud ti znaš da ovo nije polikarbonat, samo je glossy, kao onaj koji nokija stavlja na bele lumije?

Stranice niču brže nego što stignem da pročitam, tako da ne znam da li je bilo:
The Samsung Galaxy S III: The First Smartphone Designed Entirely By Lawyers
http://goo.gl/ZiIsQ
 
4.8 incha? Previse.
Meni je i s2 preveliki, ovo vec ide ka Note-u sto mi se nimalo ne svidja. Note mi je ok kao kompromis izmedju telefona i tableta, ali s3 mi vec nema poente.
Ali to je samo moje misljenje :)
 
^^
Otkud ti znaš da ovo nije polikarbonat, samo je glossy, kao onaj koji nokija stavlja na bele lumije?

Stranice niču brže nego što stignem da pročitam, tako da ne znam da li je bilo:
The Samsung Galaxy S III: The First Smartphone Designed Entirely By Lawyers
http://goo.gl/ZiIsQ

Eto objasnjenja zasto je ruzan :D ,jos ce ispasti da je apple izmislio geometrijske oblike
 
Koliko sam čuo na jednom pregledu je lik rekao da je polikarbonat samo ima glossy finiš. E sada da li je to tačno nemam pojma.
 
I meni je ok dizajn samog telefona.

Veci je problem haotican i ruzan Touchwiz na njemu..
 
^^
Otkud ti znaš da ovo nije polikarbonat, samo je glossy, kao onaj koji nokija stavlja na bele lumije?

Stranice niču brže nego što stignem da pročitam, tako da ne znam da li je bilo:
The Samsung Galaxy S III: The First Smartphone Designed Entirely By Lawyers
http://goo.gl/ZiIsQ

Nadam se da si u pravu ali svejedno mi se ne svidja, prosto ne ide mi uz ovoliki telefon i ovakav oblik.
 
gsmarena_002.jpg

gsmarena_013.jpg

gsmarena_001.jpg


Sta mislite? Meni su isti.
 
Plastika slično izgleda kao na Xperia modelima, valjda nije i kvalitet isti.
 
Pojavio se u Holandiji za 599e. Skuplji je nego Note i S2 kad su se pojavili.
 
Stvarno se uvek zaprepastim kad Eplovci iz ugla IP4 kude ergonomiju bilo kog drugog telefona. Da su u pravu volan u kolima bi bio ćoškast.

Nije ni S2 cvećka, tj ja sam se tek usrećio kad sam namontirao bamper, a to isto važi i za IP4. Očekujem da će S3 u tom pogledu biti bolji od oba navedena.
 
@Forceptor Dal ti je poznat slucaj Samsung Wave (Bada) ? Toliko o Samsungu i o ljudima koji rade marketing za Samsung.

Prilikom izlaska Bada-e, ona je bila namenjena za ljude koji zele jak, kvalitetan i hardware-ski napredan telefon, da im nije toliko potrebno budzenje i iskoriscavanje potencijala kao kod primer android-a. Samsung je prvenstveno zamislio Badu kao i podlogu koja ce da se unapredjuje, da mozda nekada nesto izrodi iz nje... Prilikom pritiskanja konkurencije, Android, WM, IOS pa cak i Symbian, Samsung je odustao od daljeg razvoja. Prodati telefon koji je hardwerski jako napredan i dosta jaci uz mnogo nizu cenu nego kod konkurencije, to je mnogo vece ulaganje,a donosenje mnogo manje para. U isto vreme kada je izasao wave tada je krenuo i sgs1 koji je naravno bio vrhunac prodaje i tu je se sve promenilo u daljem razvoju. Da je Bada izasla uporedo kada i Symbian ili pre nekih 5 godina, mozda bi danas nesto i bilo, ali ovako ne isplati se ulagati u nju. Svaka cast njima opet, ulozili su mnogo para u dva projekta, android je prosao, bada je preskupa za konkurisanje u moru drugih sistema. Danas imas dosta korisnika koji nisu poput nas "zahtevnih", pa im Wave lezi mnogo bolje nego neki android, covek zeli kvalitetnu izradu, veliku brzinu, dobru kameru, kvalitatan zvuk i osnovne mogucnosti telefona da zove i salje poruke, sto bi se on smarao sa androidom. Ipak je i tu Samsung pametno odradio, uvek su bili poznati po tome "ulazemo u ono sto donosi novac". :D
 
Iskreno mene najvise nervira ova sljastece sjajna plastika! Posebno izgleda ruzno na beloj verziji, plavi ne izgleda toliko lose kada gledam telefone jedan pored drugog.
Ne mogu da shvatim zasto su se odlucili za ovakvu plastiku i dalje?

Da su stavili polikarbonat plastiku kao na 808 ili One X sve bi bilo mnogo bolje, ovako...

Jeste polikarbonat, samo ima drugačiju završnicu.
Mada to nema nikakve veze jer izgleda odvratno i sjajno.
 
Poslednja izmena:
Koja glupost ovaj pop up play, lol :)
 
Što ga više gledam, sve mi se više čini da će u potpisu uskoro biti "sent from sgs3" :D
 
Nazad
Vrh Dno