Šta je novo?

Doom 4

dok sam igrao igru hteo sam da vidim u konzoli da li ce proci jedna sifra, okucao sam je i prosla je. otkucao sam u konzoli "god" i ispostavilo se da je to sifra za neunistivost. posle mi nije dao da nastavim igru niti da udjem u mp pa sam morao da je obrisem posto nisam znao kako da je iskljucim. tako da znate nemojte da pokusavate to. da li neko mozda zna kako se iskljucuje sifra?
 
Verovatno je nesto tipa "god_off" ili slicno, ali pretpostavljam da se moze naci na netu :)
 
ljudi dajte pomagajte ne da mi da udjem u mp zbog sifre
 
Verovatno ti je igra u dev modu pa zato ne mozes. Koliko vidim po netu resenje je da obrises save ili odradis file verification u Steamu, mada nisam siguran da li to uopste radi.

btw, zanimljiva analiza doom marinca

 
Da li bi doom radio na hd 5830 1gb ?

Sent from my HM 1SW using Tapatalk
 
Posle par dana igranja, moram da kažem da sam postao zavisnik. Nije savršena igra ali je odlična :D Grafički fino upeglana, vidi se trag Crysis-a, baš lepa grafika.
Na mojoj mašini radi ok, i tu me podseća opet na Crysis, čak i kad je manji fps to se ne primećuje previše, ne secka.
Vide se razni uticaji, većinom dobri.
Priče ima manje nego u trojci ali opet je ima. Ko prati logove, ipak dobija zanimljivu priču, čak prilično logičnu.
Muzika odlično prati masakr, tu nema greške.

Akcija kada krene, nema zaustavljanja, još kad su ozbiljniji protivnici u velikom broju, pa to je sjajno :D
Treba je igrati na nekom višem nivou težine :D
 
Ljudi proradelo je sve je ok zaboravio sam da vam kazem ko oce mp da igramo neka me nadje na steam "voki"

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Uzeo sam igru za PS4 posto mi HTPC sada glumi laptop 8470p koji je operisan od "gejminga". Mogu samo reci da sam prijatno iznenadjen kako igra izlgeda i kako radi na PS4 :) :) :) Uzeo sam je u isto vreme kad i Uncharted 4 i mogu reci da sam vise vremena proveo igrajuci DOOM pritiskajuci R3 (Glory kill) :D Grafika je odlicna, frejmrejt brutalan i totalno je "relaxing" iskustvo napucavanje demona :)
 
Da prijavim da igra radi odlično na mojoj mašini sa R9 290 na stock. Fps se kreće od 60-120 zavisno kuda se prolazi sa padovima na 40FPS kod zahtevnih delova, pri tom sve je na max se sneki koje traze vise od 5GB memorije i igrad jede 3.2GB vrama. Za sad samo kampanja sa kojom sam oduševljen. 12h na Ultra Violence, pravo uživanje :)
 
Meni se cini da, kada mi je ukljucen MSI AB overlay, da igra nevidjeno secka. Da li jos neko ima sa tim probleme.
 
Ja nikakvih problema nemam igra radi odlicno.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Isto je upaljen Riva Tuner OSD koji baca podatke od HWInfo i sve super radi. Ljudi su javljali problem da secka igra ako se koristi shadow play.
 
Meni je SP ukljucen, ali on ne pravi probleme, samo AB overlay.
 
Ljudi,moze li ova igra na AMD X4 750K+6850 asus,8gb rama i na starijoj konfi Q6600+5830 gigabyte+4gb rama ?
 
Mislim da je 4gb premalo za ovu igru, ostalo je sve dovoljno.
 
Pitam,jerbo ovu masinicu gde je x4 750k i 6850,mazim i pazim a masina na kojoj je q6600 i stara gigashit 5830+OCZ Flexi na 1200mhz gazim svim zivim,pa bi na toj masini probao dum4.Jadno je to sto imam samo 4gb ram-a,al hbg,i live with that :)
 
Ako ces da je igras na masini sa 4gb rama obrati paznju na ovo

Memory Leaks:- Users can experience severe memory leaks with low RAM (less than 8GB). Most of the in game freezes can also be attributed to low available RAM. To fix it to some extent, try the next steps. Right click MyComputer > Properties > AdvancedSystemSettings > Advanced > Performance Settings > Advanced > Change Virtual Memory. Set page file for C drive to be anything high (say 5GB), then it may fix majority of the lag. ;)
 
FX 8370 + 270X, ima li šanse za 60FPS sa pristojnim podešavanjima?
 
1440p na GTX970 i i5-4690k, sve leti.
 
@Vorlon: Trebalo bi da bude ok, ja igram sa FX6300 + 270 + 8gb ram i iskreno sam zadovoljan performansama i izgledom igre :)
Ali sumnjam da ima 60 fps, pre mi deluje da je oko 40 mada se ne primećuje, ne secka.
 
Podešenja i par slika bez nekog velikog dešavanja, zna da padne fps ali ništa strašno.
Spojler upozorenje!!!

20160529152209_1.jpg20160529152216_1.jpg20160529152226_1.jpg20160529191743_1.jpg20160529192355_1.jpg
 
Monitor je 1680 x 1050.
Inače sam se zeznuo i instalirao na hdd i tu se svakako otegne učitavanje, kao da je manji i fps.
Posle sam prebacio na ssd i tu je druga priča :)
 
Poslednja izmena:
Radi Doom pristojno na nekom srednjem nivou hardvera dok god imas pristojan CPU. Neki 7850/70 to tera, u manjim rezolucijama naravno zbog VRAMa.
 
Nazad
Vrh Dno