Šta je novo?

Targo Telekom

Ponoviću pitanje, ima li neko da je počeo da koristi usluge Targo telekoma? Jure me da uvedem njihov net u firmu a baš i ne bih da budem ikome zamorče, da na meni testiraju, optimizuju i peglaju svoju mrežu...
 
Ponoviću pitanje, ima li neko da je počeo da koristi usluge Targo telekoma? Jure me da uvedem njihov net u firmu a baš i ne bih da budem ikome zamorče, da na meni testiraju, optimizuju i peglaju svoju mrežu...

Pa koliko se priča ovde po firmama su navodno pustili ali krajnjim korisnicima jos ne
 
Na NBG imaju najveći broj korisnika po kvadratnom km, zato i počinju odande.
 
Pa rece onaj Miljenko sa predhodne strane da ce da javi,al nema ga.
Ili je impresioniran pa ne stize ili razocaran pa ga sramota :)
...a najverovatnije je targo opet odlozio najavljeno.
 
Danas sam saznao da će za nekoliko dana biti zvanična promocija firme u Beogradu, a tamo bi trebalo da objave da počinju sa distribucijom kablovske televizije i interneta u Srbiji.

Odmah posle toga počeće priključci na mrežu u svim povezanim gradovima među kojima je i Stara Pazova. Osim stambenih zgrada trebalo bi i domaćinstva da imaju mogućnost priključenja, a samo nisam siguran da li će i to moći odmah, ili će pripremni radovi potrajati.
Inace, prekosutra krecu da sire kablove po zgradama u Staroj Pazovi.

Više informacija ću imati posle promocije.

Informacija iz St. Pazove.
 
Jesi li saznao onda kada će se ponuda pojaviti na sajtu?
 
Prepricao sam to sto mi je receno, da sam cuo nesto o tome postavio bih :)
 
Када ће већ једном да изађу са ценама и са списком тих канала које нуде??? :mad:
 
Sad mi reče žena da je danas pre podne na stepenicama srela "majstore targo telekoma koji nešto čačkaju i imaju neko koferče koje bipće" pitala ih kad očekuju puštanje usluge.Oni rekli da su samo monteri ali čuli su da će ka privatnim korisnicima biti za mesec dana :(

sent from klozetska solja by BVK
 
U mojoj zgradi (NBG) su postavili kablove pre jedno 10 dana ali usluge jos uvek nema.
Ja sam ih zvao jos pre 2 nedelje, i pitao koje su cene, a operaterka mi je rekla da ce cenovnik izaci "sredinom leta", za oko 2 nedelje.
2 nedelje su prosle, ali nema cenovnika niti informacija.

Ja cu najverovatnije uvesti Targo internet cim ga budu pustili u promet, pa cu vas obavestiti kako funkcionise.
Prvih mesec dana je besplatno i to je probni period, nakon cega klijent odlucuje da li ce uzeti internet ili ne, tako da me nista ne kosta da probam.
 
Ja da hocu da prodajem neku uslugu od vrata do vrata, sacekao bi da se ljudi vrate sa godisnjih odomora.
 
U mojoj zgradi u B70, bio neki mladic iz Targa da trazi potpise da bi mogli da urade instalaciju. Nemust, skrt na recima ispalo je kao da to radi samo zbog njih i da je to skoro pa obaveza stanara. Naravno, nije dobio dovoljan broj potpisa.
Kako su "potkupili" predsednika Kucnog saveta (daju mu besplatan prikljucak na internet i KTV koji nece morati uopste da placa xy godina), on je sutradan poslao svog sina da sakuplja potpise. Opet bez ikakvog obrazlozenja i objasnjavanja. Mutavo, lenjo bez osnovnih informacija.
Tuzno je ko sve radi za Targo, tuzno je da nisu ni flajere delili, tuzno je da nikakvu strategiju da objasne stanarima bar elemntarne stvari - da njih niko ne tera da uzimaju njihovu uslugu ali da ce time izbor biti veci i konkurencija ce stanarima omoguciti bolju uslugu bilo kog od operatera da koriste. Nista. Bedno je na ovakav nacin ulaziti u zgradu. Korumpiraj glavnog coveka, busi i probijaj samo da bi bio prisutan, a za korisnike nije bitno, za sada.
 
Kod mene je pre neki dan bio čovek koji je rekao da je iz radijus vektora i da pravi anketu. Pitanja su bila da li sam zadovoljan njihovom uslugom, da li je dolazio neko iz neke druge kablovske, šta su hteli i da li sam im potpisao saglasnost. Kad sam rekao da jesam, pitao me je zašto!
Na kraju mi je još tražio i broj telefona koji mu nisam dao, a sve je zapisivao na neki presavijen karo papir...
Sve u svemu, obišao me je zabrinuti komšija...
:banghead:
 
U mojoj zgradi u B70, bio neki mladic iz Targa da trazi potpise da bi mogli da urade instalaciju. Nemust, skrt na recima ispalo je kao da to radi samo zbog njih i da je to skoro pa obaveza stanara. Naravno, nije dobio dovoljan broj potpisa.
Kako su "potkupili" predsednika Kucnog saveta (daju mu besplatan prikljucak na internet i KTV koji nece morati uopste da placa xy godina), on je sutradan poslao svog sina da sakuplja potpise. Opet bez ikakvog obrazlozenja i objasnjavanja. Mutavo, lenjo bez osnovnih informacija.
Tuzno je ko sve radi za Targo, tuzno je da nisu ni flajere delili, tuzno je da nikakvu strategiju da objasne stanarima bar elemntarne stvari - da njih niko ne tera da uzimaju njihovu uslugu ali da ce time izbor biti veci i konkurencija ce stanarima omoguciti bolju uslugu bilo kog od operatera da koriste. Nista. Bedno je na ovakav nacin ulaziti u zgradu. Korumpiraj glavnog coveka, busi i probijaj samo da bi bio prisutan, a za korisnike nije bitno, za sada.

Pa zar za tebe kao korisnika nije mnogo bolje da ti udju u zgradu pa da imas taj izbor? Eh da mogu bar da korumpiraju coveka u mojoj zgradi, ali ja zivim u selu zvanom Vozdovac pa oni nece doci ovde jos ko zna koliko.
 
Pa zar za tebe kao korisnika nije mnogo bolje da ti udju u zgradu pa da imas taj izbor? Eh da mogu bar da korumpiraju coveka u mojoj zgradi, ali ja zivim u selu zvanom Vozdovac pa oni nece doci ovde jos ko zna koliko.

pa sad opet procitaj moj post, nigde ja nisam protiv dolaska targa kao konkurencije, naprotiv.
ali oni nijednim potezom do sada nisu niti najavili svoj dolazak niti su pokusali da objasne stanarima sta za njih to konkretno znaci. veliku vecinu stanara ne znaima to da sam istrazuje vec reaguje na ono sto mu se konkretno ponudi. u ovom slucaju, targo niti ne pokusava da objasni cemu oni uopste sluze i sta ce to doneti stanarima zgrade, njihov covek skuplja potpise trazeci da buse i nista vise.
nije problem u konkurnciji, problem je u jadnom pristupu samo da bi usli u zgradu.
tako je bar u slucaju moje zgrade.
 
Pa nije bas tako Banex. Kod mene je u sanduce stiglo nekoliko puta njihovo pismo/spam gde je sve lepo objasnjeno, i posebno su naglasili da onaj ko potpise pristanak da se uvedu kablovi nema obavezu da koristi njihove usluge.
 
@Silk,
super, negde objasnjavaju, a negde upadaju na "juris" pa ako prodje, prodje.
 
Pa rece onaj Miljenko sa predhodne strane da ce da javi,al nema ga.
Ili je impresioniran pa ne stize ili razocaran pa ga sramota :)
...a najverovatnije je targo opet odlozio najavljeno.

nisam stigao update uraditi,
nema ih jos uvijek...
sta me ima biti sramota...nisam ih ja hvalio niti slicno.
 
nisam stigao update uraditi,
nema ih jos uvijek...
sta me ima biti sramota...nisam ih ja hvalio niti slicno.

cekaj, jel su kod tebe u ulazu vec uradili vertikalu, ili su to najavli da rade ...ovo te pitam, zato sto su kod mene izbusli vertikalu i postavili sa sve kutijama jos u februaru i od tada nista :)
 
Operater : Ponuda se očekuje do kraja meseca. Neposredno nakon toga krećemo sa
individualnim priključenjima!
 
pazi sada nov zaplet - Telekom trazi dozvolu za postavljanje opreme i optike kod mene u zgradi :) :D
 
pa NBG, gde drugde :)
 
Nazad
Vrh Dno