»RSS Benchmark sajt

Strana 34 od 632 PrvaPrva ... 243031323334353637384484134534 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 496 do 510 od ukupno 9476

Tema: Targo Telekom

Newcomer
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        51
        [QUOTE=miro;2877912]
        Citat Citiram korisnika: Fibonaci00 Pogledaj poruku

Ti si sigurno nepismen.. Jeb** optiku ako je nadprovajder los. Gde im je taj cogent link, sajt im hostovan u USA..
        Ono sto sam ja cuo jeste da njihova centrala je u fazi testiranja sto najverovatnije i znaci da kad pocnu da koriste da ce i preci na svoj sajt sa hostovanja. Ono cime sam ja odusevljen a cuo sam od samih Targo predstavnika jeste da oni od Austrije do Djevdjelije imaju 2 kabla sa po 72 opticka kabla i da za sad koriste samo 1 vlakno i to sa nepunih 25% kapaciteta. Iskreno ne znam o cemu je rec kod tebe cenovnik pa cenovnik pa hostovanje pa hostovanje, ponavljas se ko papagaj. Tek su poceli a osecam da cemo sa njihove strane imati samo suprise po pitanju svega. Ja svoj ugovor sa radijusom nisam i necu produziti sacekacu Targo jos malo, u svakom slucaju ne mogu biti gori od svih dosadasnjih provajdera i bakarnih kablova.

Member Avatar korisnika goran064
        Na forumu od
        Apr 2006
        Poruka
        238
        Kazu i da ce biti wireless kablovski modem od opreme,nekog izraelskog proizvodjaca.

Member Avatar korisnika freestyler87
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        105
      4. Moja mašina
        • CPU: Core2Duo E6400
        • MoBo: ASUS P5B
        • VGA: Sapphire 5870 & Accelero Twin Turbo Pro
        • MON: Dell E228WFP 22"
        • HDD: Seagate ST3320620AS
        • OPT: Samsung SH-S223L
        • Case: Chieftech LCX-04, Thermaltake ToughPower 775W
        • SND: Sound Blaster X-Fi Extreme Music
        • INET: DSL
      5. Haha, malopre ulazi keva u sobu sa nekim papirom u ruci.
        Keva: Dobili smo u sanducetu..
        Ja: Nesto vezano za Targo od zabrinutog komsije?
        Keva:

Radijus Vektor trolovi i kod mene, ali kad i zena od 60+ godina provali da je u pitanju prevara, znas dokle je doslo.

Edit: rekao sam joj da pomene predsedniku kucnog saveta da je letak dobilo pola Novog Beograda, da zna covek za foru, a i da kaze drugima, ako budu postavljali pitanja.
        Menjao freestyler87 : 24.04.2012. u 08:21

Member
        Na forumu od
        Feb 2009
        Poruka
        52
        ja mislim da je velika greška targa što nisu izašli sa nekom konkretnom ponudom i cenovnikom. teško je tražiti pristanak od ljudi da se nešto uvodi pa makar i za džabe ako 99% njih ne zna šta je i misle da im tekuća kablovska ( kod mene bedni ptt kds) to sve nudi. lako ćemo mi na ovom forumu dati pristanak ali ljudi koji uglavnom gledaju 5 domaćih tv kanala ili koriste internet za mailove ili slično teško da će biti animirani na ovaj način da je to potrebno. kada bi stavili tv ponudu i usporedili sa , recimo, ponudom ptt ksa-a, koji u odnosu na, npr. sbb nema jedno 10-15 solidnih kanala u osnovnoj ponudi za malu razliku u ceni ili kada bi stavili u prostim brojevima neki paket interneta k0liko će koštati u odnosu na najbrži ptt kds-a koji je 6mb i košta 2100 din onda bi možda i bilo veće interesovanje ljudi. sa ovako uopštenim najavama koje nisu razumljive velikoj većini ljudi mislim da greše- treba nešto konkretno ponuditi ljudima da bi se otarasili lopovskih firmi kao ptt kds, radijus vektor i slični

Member Avatar korisnika isnogood
        Na forumu od
        Jul 2003
        Poruka
        1.787
      8. Moja mašina
        • CPU: AMD x4 840
        • MoBo: Asus M5A97
        • RAM: 2x 4gb ddr3 1600
        • VGA: 7850 2Gb
        • MON: 2x DELL P2414H
        • HDD: SSD Samsun 830 + samsung 850 evo
        • Case: Chieftec LBX - CFT-750CS
        • INET: Kablovska
      9. Slazhem se potpuno sa izjavom, ALI da daju ponudu par meseci pre kretanja u rad dali bi mnogo prostora konkurenciji da se "pripremi" tj da da bolje ponude.
        Dark Angel: Ja licno preferiram Zalmanove coolere i sama pomisao da su mi u kucistu daju subjektivno neki lep osecaj Bane87: Kada su ventilatori na LOW, vlada apsolutna tisina.

Member Avatar korisnika DariusIII
        Na forumu od
        Dec 2006
        Poruka
        2.765
      11. Moja mašina
        • CPU: AMD FX-6100 Black Edition + Raijintek Themis
        • MoBo: MSI 870S-C45 (FX)
        • RAM: 16GB DDR3 1600 MHz Corsair
        • VGA: PowerColor Radeon 7770
        • MON: Asus VW221S 22"
        • HDD: Kingston HyperX 3K 120GB SSD, 3x500GB WD + 1x 2TB WD
        • OPT: Lite-On iHAS122
        • Case: Bitfenix Merc Alpha + LCPower LC6650GP3 v2.3 650W
        • SND: Creative X-Fi XtremeMusic
        • LAP: Acer Aspire 5530G
        • Ostalo: ZBOARD Gaming Keyboard + A4Tech X-750BF, MGE Nova 1100VA UPS HTC Desire HD
      12. Meni taj vaš "zabrinuti komšija" više liči na neku političku stranku nego na konkurenciju. Akcenat se stavlja na "SLOVENCI", udara se na najniže porive i našu blisku prošlost. Mada ne isključujem mogućnost da je u sprezi sa nekim od ugroženih ISP-jeva.
        "Freedom is the right of all sentient beings"
        http://www.supernews.com/?i=ZxPX4dWeiDg=

Member
        Na forumu od
        Oct 2005
        Poruka
        1.785
        Oni da znaju sta ce imati u ponudi od tv kanala verovatno bi napisali. Verovatno jos pregovaraju. Plus sto nece ovo krenuti skoro. Verovatno krajem leta najranije.

Member Avatar korisnika vatrogasac53
        Na forumu od
        Jun 2008
        Poruka
        357
      15. Moja mašina
        • CPU: AMD i2600k
        • MoBo: Asus P8Z68-V GEN3
        • RAM: Mushkin 12GB
        • VGA: At Saphirei 7950
        • MON: samsung 940BW
        • HDD: 360gb Samsung Spinpoint F4+SSD Pyro 128GB
        • OPT: Samsung DVDRW,NEC DVD citac
        • Case: CM Haf 912+
        • SND: Creative sound blaster
        • Ostalo: za mojim stolom sve je pod kontrolom)
      16. Kada sam ih zvao pre par dana rekli su pocetkom leta, tako da ne bih bas prolongirao za kraj.

Member Avatar korisnika Angelos
        Na forumu od
        Nov 2006
        Poruka
        628
      18. Moja mašina
        • CPU: Q9650,Cooler Master V8
        • MoBo: Asus Rampage Extreme
        • RAM: 4x2Gb Kingston HyperX DDR3 1600
        • VGA: XFX 285 GTX
        • MON: HP LP2475w, Sync Master 205 Bw
        • HDD: 2xWD Raptor 150Gb,2x1TB WD Green
        • OPT: Pioneer DVR-116DBK
        • Case: COOLER MASTER Real Power M 850
        • SND: ASUS Xonar D2X/XDT,Logitech X530
        • Ostalo: Antec Twelve Hundred APC RS1500 LCD Linksys WAG54G2@TS TP Link TL-SG1024 Desctop Switch WD TV Live H
      19. Polako, sve u svoje vreme.
        Ja sam sa ZR puta oko 2003 gadjao gridom link na 15 km do C Krsta. 256k je u to vreme bio oko 4k dinara.
        ADSL nije bilo, a drali su nas pilicarski ISP tipa KBC. SBB je mao povoljniji net. Sad ce i ta optika, kod TS DSL (kad se sete), padace cene.
        Nece vise opstajati firme kojima support ne radi vikendom, ispadaju pojacala itd...

Newcomer
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        2
        Ono sto ja pouzdano znam je da ce se trenutno raditi samo NBG. U nekom daljem planu je Zemun, Stara Pazova i eventualno prelazak preko reke ka Beogradu.
        Nikakvo daljinsko ocitavanje potrosnje ovoga ili onoga se nece raditi. Kad budem imao neke detaljnije informacije o cenama(info) postavicu ovde.

Newcomer
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        2
        Moj cale je predsednik u jednom ulazu u Bloku 19a. Dobio je ponudu od Targo (kesh), odbio ih je ladno - vojno lice.
        Nisam htela ranije da se javljam po ovoj temi, ali sada vidim da se ovo desva svuda i ziva istina. Para vrti gde burgija nece.

http://www.4shared.com/photo/q5a0Ieg...-page-001.html

A jos pogledajte i ovo. Mislim gde ima dima ima i vatre.

http://www.4shared.com/photo/6MEIuTHa/DSC_0257.html
        Menjao maki990 : 24.04.2012. u 19:01

Member
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        1.005
        A odakle pravo predsedniku da sam bez konsultacije sa stanarima odbije nešto? Ja sam u bloku 19a i planiram da ovih dana sa svojim predsednikom proverim da li ga je nego pitao.

Newcomer
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        77
        Kako mi je ovo prvi post, prvo pozdrav svima na forumu
        Kod mene u 61. bloku smo prvo u februaru dobili flajer od telefon-kabla. U kraju su kopani mikro-rovovi, mada ne znam tacno koja firma i za ciji racun je to izvodila. Medjutim pre nedelju dana ljudi iz targo-telekoma su skupljali potpise po zgradi za instalaciju opreme. Rekli su mi od prilike da je ptt ili telekom (zaboravih tacno) tuzio telefon-kabl zato sto su ovi iz TK koristili nelegalno njihovu infrastrukturu te da od TK nema nista... No to nije mnogo ni bitno, da li je TK ili TT meni je sve jedno, cena i kvalitet usluga ce u svakom slucaju morati da bude povoljnija od drugih kako bi ljudi presli sa postojecih kablovskih/ADSL provajdera na njih.
        Ono zbog cega se najvise javljam je pismo tzv. "Zabrinutog komsije" i ja sam ga dobio i to identicno. Izgleda da nije u pitanju neki suludi pojedinac koji veruje da Lukavi stoji iza optike i Slovenaca a da to sve kontrolise Vatikan i NATO. Ocigledno se flajeri "Zabrinutog komsije" salju sistematski po celom Nbgd-u. Bas me zanima ko stoji iza toga? **** te koja smo mi zemlja, kad se borba provajdera telekomunikacionih usluga svodi na pljuvanje konkurencije ksenofobicnim flajerima. Da stvar bude gora ima dosta ljudi koji ce "zabrinutog komsu" shvatiti ozbiljno, UZAS!

Member Avatar korisnika goran064
        Na forumu od
        Apr 2006
        Poruka
        238
        Citat Citiram korisnika: maki990 Pogledaj poruku
        Moj cale je predsednik u jednom ulazu u Bloku 19a. Dobio je ponudu od Targo (kesh), odbio ih je ladno - vojno lice.
        Nisam htela ranije da se javljam po ovoj temi, ali sada vidim da se ovo desva svuda i ziva istina. Para vrti gde burgija nece.

A jos pogledajte i ovo. Mislim gde ima dima ima i vatre.

http://www.4shared.com/photo/6MEIuTHa/DSC_0257.html
        Ako ovu kompezacionu ponudu smatras mitom,gresis.Dovoljno je javna i o njoj je trebalo da se izjasni skupstina i to posle intervjua sa stanarima.
        Ako su pare nudjene caletu licno,onda...nije neka kinta da se bruka.
        Sto se tice spiska sumnjivih,to je problem na vecim nivoima nesto sumnjam da ce sad da vade ove kablove.

Newcomer
        Na forumu od
        Apr 2012
        Poruka
        51
        [QUOTE=maki990;2878621]Moj cale je predsednik u jednom ulazu u Bloku 19a. Dobio je ponudu od Targo (kesh), odbio ih je ladno - vojno lice.

Mala ili si ti ili tvoj cale veliki duduci ti prosudi sama . Googluj i vidi sta znaci penetracija. To sto je tvoj cale vojno lice glat odbio govori jos gore i o njemu i o tebi. Dakle da krenem iz pocetka penetracija jeste u poslovno svetu ::Мера у износу од продаје или усвајања неког производа или услуге у односу на укупан теоријски тржиште за тај производ или услугу.Износ од продаје или усвајање може бити појединац или компаније продају индустрија док теоријска тржиште може бити укупна популација или процена од укупног броја потенцијалних потрошача за производ.
        Sta to znaci to znaci da su oni hteli njemu da plate podvlacim DA PLATE da uradi odredjeni posao u svom bloku ili ti zgradi.Znaci on je trebao da tera vodu na njihovu vodenicu i da bude placen. Ali posto je on to glat odbio jer on je vojnolice tj bog i batina u svom ulazu niko nema prava na rec sem njega jer je vojno lice tj. diktator. A o tebi i ovom kacenju ponude koju je on dobio da uradi za njih netreba komentarisati. Samo se razmisljam sta ce biti kad ljudi koji budu hteli optiku za sebe budu dosli do saznanja da je tvoj otac glat kako ti kaze odbio. Znas sta ce bit ona stara nicija sveca nije gorela vecno pa nece ni tvom ocu pogotovu na mestu predsednika ulaza. Verujem da u tvom ulazu ima jos mladih. Obavesti taticu vojno lice da ce ga posetiti! A ti se mala pokri usima mogla si otici na dobar odmor. COVEK JE TREBAO DA URADI POSAO I DA BUDE BOGOVSKI PLACEN ALI IMA LUDU CERKU KOJA JE TO OKACILA NA SAJTU PISI PROPALO. Stanari ce ga tek sad lincovati sto je odlucio u njihovo ime i bez njih i onog sta oni hoce.

Strana 34 od 632 PrvaPrva ... 243031323334353637384484134534 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •