Šta je novo?

Targo Telekom

juce su delili ove flajere i u bloku 70a.
 
10/5Mb, dobar up za osnovni paket.
 
4faf7518-27da-4b68.jpg


4faf7518-27f2-4299.jpg


Zemun,gornji grad.
Kazu da je kroz Prvomajsku prosao kabl.Na pitanje, kada ce izaci sa ponudom, odgovor je bio, uskoro.

ja sam na kraju prvomajske :)
Jedva cekam da vidim "uslove"
 
Svratio juce do keve u bl 70 i video "vijugavu zmiju" na pesackim stazama , izgleda da ce da udare tamo sad...
 
У блоку 23 су већ монтирали каблове по улазима. Сад ми је кабл на 2m од стана.
 
Meni je zanimljiv ovaj broj 30 na flajeru...obzirom na to da pozadi piše osnovni paket interneta 10/5 i osnovni paket sa 70 digitalnih tv kanala....rekao bih da je 30 zapravo 30e za taj osnovni paket :D

Pretpostavljam da bi tih 30 evra bilo za net i televiziju (mozda cak i telefon)


ne bi me iznenadilo da to ne bi bila osnovna ponuda nego neki bar malo jaci paket od najslabijeg i bar neki dodatni kanali koji nisu u osnovnoj ponudi.

To bi vec bila vrlo zanimljiva ponuda.
 
ma nije to cena bre narode ... odakle pod jedan smeju da napisu u eurima cenu krajnjem kupcu ... to je mozda naziv paketa mozda ... sta god ali svejedno sve i da je to cena onda je previse.
 
ma nije to cena bre narode ... odakle pod jedan smeju da napisu u eurima cenu krajnjem kupcu ... to je mozda naziv paketa mozda ... sta god ali svejedno sve i da je to cena onda je previse.

Zavisi za sta.

Ja bih dao te pare za net 20/10, osnovni paket plus solidan broj dodatnih i flet telefon. Za telefon verovatno lupam posto vidim da ga niko ne pominje. Tehnicki imaju mogucnosti ali treba drzavni monopolista da im da licencu tako da skoro sigurno nema nista od telefona (bar u prvo vreme).
 
Bilo je prvo 45, a sad je 30 na ovim flajerima što dele.

Pretpostavljam da to nije cena, već broj dana do startovanja usluge.

Kvota 1.2 da će na sledećem flajeru biti broj 15.
 
Mozda je ovo sto kaze sea5, ali cena sigurno nije. Ta cena ce biti jedino ako zele da propadnu. A vec je komentarisano toliko puta da ce KTV biti oko 850, a internet oko(ili manje od) 1400 i da ce biti popust ako se uzmu obe usluge. Tako da je ocigledno da to nije cena.

Burazer je pitao pre koji dan kada ce izbaciti cenovnik i rekli su mu da planiraju za nedelju ili dve(i rekli su mu da bi trebalo u julu da zvanicno krenu sa radom).
 
Poslednja izmena:
Vidim da pricate samo o Novom Beogradu, a da li ima ikakvih indikacija, procena ili nagadjanja oko toga kada i gde ce prvo da se shire sa ove strane reke?
 
Ocekujem, da taj osnovni paket DigitTV 70+ kanala, 10/5Mbps bude do 2000 din
 
Ma da bice ko potpise ugovor od 24 meseca po ceni 950 dinara taj paket :d , nemojte se zanositi ljudi.....Bice po toj ceni mozda kad i kod svih ostalih bude slican paket za slicnu cenu...
 
Kod Ikoma se za 2295 dobija KTV pretplata, 10Mbps, digitalna televizija, paytv(HBO i +18) i onaj njihov telefon. Tako da nije nerealno ovo sto je Alister rekao(da bude oko 2000). U svakom slucaju videcemo za nedelju dve.

@taba Trenutno nema nikakvih informacija.
 
Poslednja izmena:
Kod Ikoma se za 2295 dobija KTV pretplata, 10Mbps, digitalna televizija, paytv(HBO i +18) i onaj njihov telefon. Tako da nije nerealno ovo sto je Alister rekao(da bude oko 2000). U svakom slucaju videcemo za nedelju dve.
Naravno da nije, jos si izostavio najvazniju stvar da napises a to je da je upload kod Ikom-a koji je na tom paketu svega 0.5Mb(ili 384Kb sad vise ni ja ne znam koliko su pustili)...
 
Poslednja izmena:
Nisam izostavio, vec mislim da to vec svi znaju, a naravno zna se i zasto je toliki(da im je bolja mreza pustili bi oni vise). Meni licno ne pravi razliku up. Ne koristim p2p, ne koristim skype hd.... A iskreno mislim da Targo ne moze nesto previse da dize cenu samo zato sto su pustili 2:1.

Naravno da ne ocekujem da ce ponuditi ovakve cene(100/50 za 25 evra), ali ovo samo pokazuje da ova gore cena nije nerealna:
http://vivacom.bg/bg/residential/prices_and_services/internet_svyrzanost/fiber_net_optichen_internet
 
Poslednja izmena:
Ma da bice ko potpise ugovor od 24 meseca po ceni 950 dinara taj paket :d , nemojte se zanositi ljudi.....Bice po toj ceni mozda kad i kod svih ostalih bude slican paket za slicnu cenu...

Ne zanosim se uopste, realno, mnogo malom broju korisnika znaci veci upload ... ko ce da predje sa Ikom- na Targo, ako budu skuplji ...zbog 5 Mbps upload... ma daaaj :D
 
Mozda je ovo sto kaze sea5, ali cena sigurno nije. Ta cena ce biti jedino ako zele da propadnu. A vec je komentarisano toliko puta da ce KTV biti oko 850, a internet oko(ili manje od) 1400 i da ce biti popust ako se uzmu obe usluge. Tako da je ocigledno da to nije cena.

Burazer je pitao pre koji dan kada ce izbaciti cenovnik i rekli su mu da planiraju za nedelju ili dve(i rekli su mu da bi trebalo u julu da zvanicno krenu sa radom).

Ja nisam ni rekao da ocekujem osnovni paket + osnovni net (kazu 10/5) za 30 evra.

Za te pare bih ocekivao neki srednji net (20/10? Zvuci jako ali to za fiber nije nista) i neki paket dodatnih kanala (svi?)

Inace ocekujem da im ponuda bude mnogo bolja od svih pa i od SBB
 
Poslednja izmena:
Bilo je prvo 45, a sad je 30 na ovim flajerima što dele.

Pretpostavljam da to nije cena, već broj dana do startovanja usluge.

Kvota 1.2 da će na sledećem flajeru biti broj 15.

To je Blok 30, Blok 45... Danas sam video bas zenu nosi taj flajer sa 45 po bloku.
 
A sta ako sad na jesen sbb krene sa optikom, a u docsis domenu pojaca pakete i ponovo bude lider na oba fronta ? Po onim linkovima sto je kacio neko sa ekapije reklo bi se da je najrealnija varijanta. U svakom slucaju, zivi bili pa videli.
 
Kopaju mikro rov u bloku 44. Po sred bloka prosla masina, koja je za pola dana odradila pola bloka!!! Svaka cast! Bogme, ovom brzinom zavrsice oni savske blokove za mesec-dva!
 
A sta ako sad na jesen sbb krene sa optikom, a u docsis domenu pojaca pakete i ponovo bude lider na oba fronta ? Po onim linkovima sto je kacio neko sa ekapije reklo bi se da je najrealnija varijanta. U svakom slucaju, zivi bili pa videli.

Evo odgovora... :)

Beograd, 20. jun 2012. - U skladu sa pozicijom lidera na tržištu kablovske televizije i širokopojasnog interneta, nastavljamo da pomeramo granice i pružamo najsavremenije servise iz tih oblasti svojim korisnicima.
Kao kompanija koja upravlja jednom od dve najveće optičke mreže u Srbiji, čija dužina prelazi 4000km i koja se grana u više od 1500 optičkih čvorova, došao je trenutak da ponudimo servise na optičkoj infrastrukturi i rezidencijalnim korisnicima.

Uskoro vam predstavljamo nove Fiber Power pakete. Ova ponuda će omogućiti korisnicima da još više ubrzaju svoj internet, osavremene digitalnu televiziju i imaju konekciju istog kvaliteta kao i stanari najrazvijenijih i najbogatijih država. Fiber Power paketi u eksperimentalnoj fazi su već ponuđeni objektima u Trešnjinom cvetu, u pojedinim zgradama u Bulevaru Zorana Đinđića i u još nekoliko zgrada na Novom Beogradu.

Tehničke ekipe ubrzano rade na završnim pripremama za puštanje Fiber Power servisa. Plan je da novu uslugu puštamo fazno, po delovima svoje mreže, tako da će od septembra prvo biti ponuđena korisnicima u jednom delu Dedinja (trougao Neznanog junaka, Ljutice Bogdana i Veljka Lukića Kurjaka, kao i naselje kod Prokop stanice). Delovi Bežanijske kose, dodatni blokovi na Novom Beogradu i Novo naselje u Novom Sadu (i na SBB i na KDS NS mreži) tu mogućnost će imati krajem ove godine. Ubrzo nakon njih, Fiber Power paketi će biti ponuđeni i korisnicima u Kragujevcu i Nišu.

"SBB nastavlja da donosi budućnost tehnologije u Srbiju. Godinama radimo na postavljanju optičke mreže i cilj nam je da što veći broj korisnika bude u prilici da koristi najkvalitetniju i najbržu konekciju. Prepoznajemo da tržište počinje da traži usluge velikih brzina i optičku konekciju i zato korisnicima pružamo ono što žele. Uslugu Fiber Power će biti u mogućnosti da ponude i društva iz iste grupe, kao što je KDS NS" - izjavila je Jovana Lukić, direktor korporativnih komunikacija kompanije SBB.

Kako usluga bude stizala do njih, korisnici će biti obaveštavani o mogućnosti izbora Fiber Power paketa. Do kraja godine više od 50.000 domaćinstava će imati ugrađenu optiku i moći će da se odluče za Fiber Power ponudu.
 
Evo odgovora... :)


"moći će da se odluče za Fiber Power ponudu"

Ovu recenicu sam shvatio na ovaj nacin : pravicemo vise ponuda pa ako ovu ponudu za fiber optik ponudimo po vecoj ceni ili ugovor na 2 god a ko nece neka se tera u K*****C


Zivo me interesuje da li ce biti predjite na fiber po sistemu sve isto cene ugovor na godinu bolja brzina ili po sistemu napravili smo nasu neku kobinaciju pa ako neces ko te J*****E nemoras....
 
Poslednja izmena:
A ko koga danas tera bilo sta ? Sve je po principu hoces - neces. Preko koaksijalca cemo terabajte i terabajte da poskidamo pre nego optika postane dostupna svima, ali kazem da i na docsis-u ima jako puno prostora za jos atraktivnije pakete, sto od sbb-a sto od ikom-a i ostale kabl bratije.
 
Juce su u bloku 70a delili flajer sa brojem 45.

Jos nisu poceli sa kopanjem po bloku.
 
Ne zanosim se uopste, realno, mnogo malom broju korisnika znaci veci upload ... ko ce da predje sa Ikom- na Targo, ako budu skuplji ...zbog 5 Mbps upload... ma daaaj :D

Pa, eto vidis, meni je upload jako bitan i sada bih i "preplatio" da imam upload od bar 2mb, a sa 5 bih pevao.
 
Poslednja izmena:
Vecini korisnika je jak upload potreban ali malom broju korisnika je preko potreban.
 
5:1 je po meni skroz korektan odnos na pakete preko 10 Mb download.
 
Tebi 5:1, meni i nekolicini je skroz korektan odnos 1:1.

Mislim da ne treba da se diskutuje na ovu temu jer 100 ljudi ima 100 potreba, sad svako da iznosi svoje mišljenje, otišli bi (po ko zna koji put) u offtopic.
 
Nazad
Vrh Dno