Šta je novo?

Targo Telekom

Potrebna mi je pomoc prijatelja :)
Internet mi ne radi vec dva dana, na call centar mi se niko ne javlja izbacuje stalno, kome da kukam? :)
 
Pa, ne preostaje ti ništa drugo nego da ''klečiš i kmečiš'' čekajući da ti se internet sam osevapi ... Kao što smo i većina nas ovde činili ako dođe do prekida neta. Ja sam imao sreće pa sam samo jednom čekao par dana. Do tada i od tada sve super.
 
Potrebna mi je pomoc prijatelja :)
Internet mi ne radi vec dva dana, na call centar mi se niko ne javlja izbacuje stalno, kome da kukam? :)

Javi se ovde sve postovanom kolegi forumasu sto radi u TT, BECKS se "zove" pa mu u pp ostavi svoje podatke, mozda on moze nesto da pomogne...
 
Plaćanje računa za mesec jun 2015
27/07/2015
Poštovani korisnici,
molimo vas da vaše obaveze za mesec jun platite na
žiro račun broj 160-428807-69
sa modelom 97, poziv na broj 46-2507.

Srdačno,
Vaš TARGO Telekom doo u stečaju

Postovani,
Popunio sam uplatnicu po vasem uputsvu i u posti pokusao da platim, tako popunjena uplatnica ne prolazi.
Sad ih zbunjuje model 97. Ja vise ne znam sta da radim i kako da platim internet usluge.
 
Ја сам њихову уплатницу (добијам поштом) уплатио без уписивања модела 97 и прошло је. Једна од радница је знала за Таргов „случај“, чак и да су у стечају, па је и то помогло.
 
Ја сам њихову уплатницу (добијам поштом) уплатио без уписивања модела 97 и прошло је...
+1. BECKS, kao i Targo podrška (zvali su me) potvrdili su da je takva uplata validna (sve isto kao na papirnom računu bez modela 97). Hvala BECKS-u na odgovoru :wave: Ti si nam ovde najbitniji član, kolko god da te plaćaju, malo je :D

Једна од радница је знала за Таргов „случај“, чак и да су у стечају, па је и то помогло.
Na samoj papirnoj uplatnici dobijenoj od Targa jasno stoji (u gornjem delu): Targo Telekom doo Beograd u stečaju , tako da svako zna (i da nikad nije čuo za Targo) da je firma u stečaju...
 
Meni je sve proslo bez problema preko e-bankinga.
Potpisao si se kao sluzbenik kompanije targo :(
Ako je to bio citat trebalo je da stavis kao citat.
Kome sad verovati, jedni su platilili sa original uplatnicom samo bez model 97, drugi
su platili na drugi broj i pise model 97. Koliko vidim to je sve jblz. jer u mom kraju
dosta njih imaju Targo i sluzbenice u posti znaju za problem oko racuna ali ne znaju sta treba.
Zvali su Targo za objasnjenje ali niko im se nije javio. Necu vise da gubim zivce i na te gluposti,
napolju je 32C i pokusavam da budem korektan prema firmi koja mi pruza internet usluge.
Ako je to plan reogranizacije i izlaska iz stecaja onda ala vera, izgleda je plan da se to obezvredi totalno
i da onda to kupi "sposobni-uspesni"biznismen.
 
Lega, i svi ostali... da li cete u pozivu na broj staviti:

model 97, poziv na broj 46-2507

ili bez modela 97 uplatiti samo na onaj (pogresan) poziv na broj - sve jedno je. I ja sam pitao Targo podrsku, zvali su me na telefon i obajsnili da je i jedno i drugo validno. Samo bez sekiracije :)
 
Lega, i svi ostali... da li cete u pozivu na broj staviti:

model 97, poziv na broj 46-2507

ili bez modela 97 uplatiti samo na onaj (pogresan) poziv na broj - sve jedno je. I ja sam pitao Targo podrsku, zvali su me na telefon i obajsnili da je i jedno i drugo validno. Samo bez sekiracije :)
Nije problem sta ja hocu nego sta sistem u posti hoce, kad sam placao sa originalnom prznanicom sistem ne prima uplatu, postoje tabele racuna u njihovoj bazi i to im nije validno.
Kad sam popunio na ovaj drugi nacin opet im sistem nije primio uplatu., valjda ce azurirati tabelu racuna pa ce uplata proci.
 
Poslednja izmena od urednika:
Sta se desava da li Targo jos postoji? Meni vec par dana ne radi internet, a od jutros ne radi ni TV ne samo meni nego celom naselju...
 
Ja sam u Staroj Pazovi i od jutros nemam ni internet ni tv a na ruteru mi svetli samo power lampica...
 
Poslednja izmena:
I Targo je otkačio provinciju :d

Kanda je došlo vreme da i mi njih otkačimo ...
 
Ista situacija i kod mene u Pazovi. :-\
 
Da li je neko dobio call centar? Sta se desava?

Poštovani,

Obaveštavamo vas da je prekid u napajanju električnom energijom naše opreme u Staroj Pazovi doveo do prekida internet i TV servisa ka svim korisnicima u tom mestu. Očekujemo da će prekid biti saniran u toku dana.

Izvinjavamo se i molimo vas za razumevanje.

Vaš TARGO Telekom doo u stečaju
 
Takođe Pazova, u pola 6 jutros capnulo...
 
Poštovani,

Obaveštavamo vas da je prekid u napajanju električnom energijom naše opreme u Staroj Pazovi doveo do prekida internet i TV servisa ka svim korisnicima u tom mestu. Očekujemo da će prekid biti saniran u toku dana.

Izvinjavamo se i molimo vas za razumevanje.

Vaš TARGO Telekom doo u stečaju

To je neki ozbiljan kurCšlus izgleda, jerbo još uvek ničeg nema.
Tata spalio Đenku :D
 
Ravno 14 bez napajanja električne energije :)
 
Osim ako nije placen racun za struju pa dok se ne proknjizi :)
 
Sumnjam da su im capnuli struju tako ranom zorom. Pre će biti da im je gecrht nešto od opreme a nemaju za zamenu. Ili im je nešto gecrht na nekom bitnijem mestu nego što je ova provincija i gde imaju više pretplatnika, pa skinuli odavde i odneli. Kako god, biće da smo sada u prilici da tražimo alternativu. A od alternative da s'usereš bre :d
 
Nazad
Vrh Dno