Šta je novo?

Targo Telekom

Imam ali ne mogu da se setim da li sam imao net preko lan ili wifi, probaću. Da li će onda odmah da se "oseti" promena?
 
Ako ne proradi, pokusaj release/renew ili resetuj ruter. ONT ne diraj.
 
Đe je ba zapelo s prodajom tt?!
Oće bidne il možda neće da bidne?
 
Zapelo jer nema kupaca, narocito ne po ceni koju vlasnik plasira po medijima u poslednje vreme.

Pozdrav
 
Pa kako mož' da se proda nešto što je napravljeno mimo zakona i propisa? Ima da poapse nove vlasnike oma, k'o i bivše :d Jedino ako ono nezakonito naprasno proglase zakonitim uz neku kintu iliti ''taxu'' ;) Ako tako može, onda su i bivši mogli da doplate nešto i da Targo nastavi sa radom, ali izgleda da nisu imali dovoljno za ''takse'' :d Znači da prodaje nema dok se sve okolo Targo-a ne svede u zakonske okvire. A možda se i svede ako se ''zakonodršci'' zadovolje nešto manjim ''taksama'' ;)
 
Poslednja izmena:
Đe je ba zapelo s prodajom tt?!
Oće bidne il možda neće da bidne?

Ovo je poslednja vest da sam ja ispratio: http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2014&mm=11&dd=22&nav_id=926947

Tu kaže, kao što je BECKS potvrdio:

Proces prodaje srpskog telekomunikacionog operatora "Targo Telekom", sa mrežom koja obuhvata oko 1.200 kilometara optičkih kablova, u toku je i očekuje se da će prodaja biti sprovedena na aukciji koja bi trebalo da se održi u toku decembra.

A ovi iz Factor banke (kojima je naš sud zabranio da prodaju Targo) su hteli da održe aukciju u novembru: http://www.ots.at/presseaussendung/...e-out-of-court-public-sale-via-public-auction
 
I dalje bez neta, dan 6.
 
Bolje vidi da li možeš preći na adsl.
 
Naravno da mogu, ali neću. Vidi ti da li možeš da pređeš na Targo :-devil-:

Ako se ovo sredi i proradi net, i ako ne bude više nestajao (jer sam uzeo novi ruter), zašto bih ga menjao? Kad sam trpeo do sada, trpeću još par dana.
 
E sad je stvarno gotov ... Od malopre je protreperila lampica za internet na ONT-u i nema mi ga net. Prošli put je nadošao sam od s(j)ebe za dan dva, sad ne znam kad će. I da li će.
Nema šta tu da se sređuje. Ostavi ga tako kako jeste i ako imaš sreće doći će ti net uskoro. A mož da bude i da nemaš sreće ... Meni se nekako čini da to više neće valjati pa ću da tražim nova rešenja. Alternativa mi je neki Kopernikus kablovski ili Telekom ADSL. Tu mi je jedino čudno što se taj XVIII vek nešto brzo približava ... mislio sam da idemo ka XXII.

Bio sam odsutan dan dva i danas dođem kući a ON radi :) A ništa nisam radio niti sam šta dirao na ONT-u. Već sam se organizovao da u ponedeljak zovem i pitam, kad ono radi. isto tako je bilo pre nekih mesec i kusur dana. Dakle, samo se malo strpite i biće sve OK :)
 
Naravno da mogu, ali neću. Vidi ti da li možeš da pređeš na Targo :-devil-:

Ako se ovo sredi i proradi net, i ako ne bude više nestajao (jer sam uzeo novi ruter), zašto bih ga menjao? Kad sam trpeo do sada, trpeću još par dana.

Ja sam od prvih dana postojanja adsl-a bio na njemu i mogu reći da je bio ultra pouzdan,niti jedan jedini dan bez neta unazad tolike godine.
Sada sam na vdsl-u koji je opet ekstra pouzdan i stabilan i 100 mega mi je sasvim dovoljno.Pu,,,pu,,,pu ,,daleko im ova neprodata targo kuća:eyebrows:
 
Poslednja izmena:
Ccc, ti bi samo da raskućavaš... Pusti bre prodaju, uživaj u tom brzom netu, nemoj se baviti nama jadnicima bez prozora u svet.
 
Jbt a sta bi da igrate wot i da ne mozete ovu novogodisnju misiju da odigrate... :(
Ja bi ih tuzio i trazio naknadu od 70€ za tenka sto se dobija obavljenom misijom.
 
Gde je zapelo oko prodaje Targa ? Vidim da je u USA jedan od provajdera castio svoje korisnike duplim brzinama ,tako npr umesto 30 imaju cak 60 mbit :D
 
HAHAHA... hahaha... "cascavali" su i nas onomad al ima dugo vremena da nas ne ubrzavaju, medjutim doci ce i taj dan, bice DL opet dupliran...
 
Treba mi savet i vase misljenje :)
Devojka ima problema sa Targom u poslenje vreme bas ucestalo. Maltene svaki dan ostaje bez neta i poludela je vise. Bas kad njoj treba internet ko za baksuz onda ga nema :D
Da li da predje na Radijus vektor posto ima njihovu kablovsku ili da saceka jos malo? Mada to malo traje se zna koliko ce da potraje :)
Ili mozda ADSL?
U svakom slucaju odgovara joj (bar se nada) paketa 10/1 u Radijusu ali pitanje je kako taj net radi kada se uporedi sa Targom dok je sve bilo kako treba.
 
Adsl je najsigurniji.
 
Ako joj net nije životno bitan, tj, ne živi od njega, neka se malo strpi. Da su hteli da ga satru, satrali bi ga već. Znači, puštaju ga da radi/raducka dok ga nekom ne uvale i lepo se ugrade. Naravno, posle toga to više neće biti sjajan net po povoljnoj ceni, pa će onda preći na nešto drugo iz ponude. Trenutno, mislim da se isplati biti malo strpljiv.
 
Treba mi savet i vase misljenje :)
Devojka ima problema sa Targom u poslenje vreme bas ucestalo. Maltene svaki dan ostaje bez neta i poludela je vise. Bas kad njoj treba internet ko za baksuz onda ga nema :D
Da li da predje na Radijus vektor posto ima njihovu kablovsku ili da saceka jos malo? Mada to malo traje se zna koliko ce da potraje :)
Ili mozda ADSL?
U svakom slucaju odgovara joj (bar se nada) paketa 10/1 u Radijusu ali pitanje je kako taj net radi kada se uporedi sa Targom dok je sve bilo kako treba.

Bolje neka otkaze net ako joj treba nece ovi to nikad popraviti ... nek ona resi net da ima, a ovo od trenutka kad otkaze do trenutka kad dodju po opremu ... procice meseci ...

Evo ja otkazao jos pre 4 meseca Targo, ali i dalje radi .... racuni ne stizu ... a oni zvali 2 puta (tek prosle nedelje) u neko zlo doba da dodju po opremu, nudio sam im da im odnesem ... ali ne kazu hoce oni da dodju... tako da do dolaska .....komsiluk ima net :)
 
Neozbiljana prica od pocetka i onog molera u pokusaju , pa preko prodaje magle,i sve do samog kraja.Nazalost to je sazetak svih ovih stranica.
 
Poslednja izmena:
Ako se neko uželeo speed testa, možemo da okačimo.
Internet radi kao i prvog dana :)
 
Ako se neko uželeo speed testa, možemo da okačimo.
Internet radi kao i prvog dana :)

He, isto :)
Da ne pogledam nekada ovde ne bih ni znao da postoje bilo kakvi problemi. Bili mi skoro neki prijatelji iz USA, original amerikanci i sve su probali par puta speedtest, neveruu kakav je upolad i za koje pare
 
Eto ... ima i nekom da radi :) I meni radi ... a onda odustane na nako vreme.

Samo ... morate da obratite paznju ... na to kako i koliko koristite net.

Moj drugar iz bloka je isto uveo Targo ... i jos me napusavao kad sam krenuo da kukam kako puca net .... onda malo pricam sa njim i shvatim ... pa on koristi net za facebook i vesti ... i skida filmove ...

Pokusao sam da mu objasnim problem i kako on pogadja najteze korisnike koji igraju online igrice npr .... jer ja odmah vidim kad je pukao net i kad se vratio :) medjutim ... ne veruje .. kaze ... jesteee samo tebi puca net ja imam 10 korisnika na mrezi nakacene i nista ne puca (deli svoj net sa komsijama).

Elem to je sve trajalo dok nije poceo da igra Warthunder .... pitajte me koliko mu je trebalo da otkaze Targo i uzme drugi net .....

Tako da ... ja se nadam da ce sve odgovorne i umesane u muljanje sa Targom jednog dana staviti malo da se odmaraju u za to predvidjenu ustanovu, jer je ocit bio pokusaj hleba bez motike preko nasih ledja.
 
O opterećenu ONT-a i pucanju smo ranije pričali. Ja maksimalno opterećujem mrežu, ali ONT je u bridge modu i nemam nikakvih problema.
 
...
Tako da ... ja se nadam da ce sve odgovorne i umesane u muljanje sa Targom jednog dana staviti malo da se odmaraju u za to predvidjenu ustanovu, jer je ocit bio pokusaj hleba bez motike preko nasih ledja.

Preko naših leđa? Imamo dobar net za malo para i to je ''hleba bez motike preko naših leđa''? Ali, nema brige. Sada kada ''ozakone'' sve oko Targo-a i maknu lovu od prodaje, biće ti lošiji i, naravno, skuplji net. Onda ćeš verovatno biti zadovoljniji, jer neće više biti ''hleba bez motike preko naših leđa'' .

Neverovatni smo. I kada imamo ponešto da je kvalitetno i koliko toliko u nekim svetskim okvirima, odmah je tu nešto nezakonito i to treba satrati u korenu i ''vratiti se korenima'' da ne kažem na drvo ...
 
Не преко леђа вас који сте имали срећу да ту живите него свих осталих. Као када би рекао да је у реду да они који раде за локалног тајФуна/мафијаша лепо живе а паре се набављају крађом свих нас. А да је у светским оквирима можеш да видиш неколико порука испред где је описано чуђење амера овом понудом. Па и разна роба је повољнија код шанера па то не значи да их хвалимо и подржавамо. Ја бих први поздравио такву понуду која је легално одрађена.
 
Nazad
Vrh Dno