Šta je novo?

Targo Telekom

Moze i neki sport reprezentativni i gle cuda ima i fudbala u evropi jos uvek sa nasim na rts u hd, mozda neka kosarka ...
 
Gledao sam malo ko šta nudi od TV kanala ovde kod mene u provinciji, i ispalo je da je ... kao u provinciji :d Tu se javlja neki Kopernikus, neki Total TV, mogućnost preskupog Box-a i u suštini je tu kraj ponude. Što bi rekli naši ljudi onomad u oglasima, ''menjam fiću za trabanta, šifra goMno za goMno'' :) A ponuda TV kanala je uglavnom ista kao i na ovom jadnom Targo-u, sve sam goli Pink i nema popularnih kanala tipa Arena, Sport Klub, NG, History ... samo Pink sa ''from Teheran'' muzikom, razni grand ''šoovi'', prvi glasovi ovog ili onog, neki *****ski rijaliti ... Nije mi samo jasno zašto ne spuste onda cenu pretplate ako sadašnja ponuda ne odgovara prvobitnoj, a po kojoj su i odredili cenu usluge??? Ako već emituju samo ono što dobiju džabe, zašto onda tome ne prilagode i cenu emitovanja - dakle, skoro džabe???
Koliko sam čuo i video, skoro da nije ništa bolje ni u centrima gde je kao bolja ponuda, tako da nemam pojma šta bih ni odabrao ni preporučio. Izgleda da je najbolja opcija neki jeftin DVBT2 da eventualno pogledaš prognozu vremena u okviru Gnevnika i gasiš TV :)


Kako nema History i NG,imaju i Explorer, i ID, slazem se da bukvalno TT sta dobija mufte to i emituje,gde ima to u svetu da ukinu pola kanala a pretplata ostane ista, jos i da nema ni odgovorno lice sa kim se moze razgovarati,to se cak granici sa zdravim razumom. PONAVLJAM MENE SE NE TICE STECAJ,vec samo sta dobijam za ono sto placam ,pardon odsad NE PLACAM,jer ocigledno njima je blokiran racun i posluju preko druge firme, i to kao je u redu,misle lako ce da se obruse na boraniju ako ne placa racune,oni treba isto kao i kada se ne placa telefon,burazeru ne platis 3 meseca iskljuce te i tacka.I ubacili su kao novi kanal neznam tacan naziv, valjda "Ultimat fight" to kao da se tucemo medjusobno,i prepucavam da li smo u pravu ili nismo ili su oni sto brane TT u pravu.
 
Ne otvara mi http://www.belgradewaterfront.com/ Sajt naravno radi na drugim provajderima (i preko proxy-a i VPN-a), ali ne i preko Targa... Nije reklama, niti promocija sajta / projekta, razume se :D Izgleda da se problem otvaranja nekih sajtova opet pojavio ?
 
Otvara. Na poslu, Krnješevci
 
Sad sam zbunjen... Ne znam šta bi moglo biti problem kod mene... Možda da vratim DNS na automatic... Hvala ljudi u svakom slučaju...
 
Ćao, Targo! Imam sledeći problem: otkazao sam televiziju još u maju, tj. umanjio paket (zadržao sam internet), a i dalje mi svakog meseca stiže račun i za internet i za televiziju, tj. veći nego što treba. Molim vas da mi se obratite na PM kako bih vam dao podatke. Pozdrav!
 
Pa sto ne posaljes TT ovu poruku nego ovde?
Ovde ti to niko ne moze resiti, eventualno ako becks vidi ali bolje da si se njima obratio ne ovde, ovde je samo beck radnik targa i niko vise.
 
Da li uopste dobijate racun, ja sam prosli mesec dobio ispravljeni racun za Jun koji sam odavno platio preko obicne uplatnice.
 
Ja sam se obratio njima, ali i dalje dobijam isti račun.
Ako si dobio racun to je moglo biti proslog meseca za jun, razlika je samo sto je prazna kucica za model.
Izgleda da ekipa koja radi stecaj svim silama radi na tome da Targo propadne, valjda je osnovno da se
naplacuje pretplata, sad kasne 2 meseca (august i septembar) sa naplatom.
 
Pa sto ne posaljes TT ovu poruku nego ovde?
Ovde ti to niko ne moze resiti, eventualno ako becks vidi ali bolje da si se njima obratio ne ovde, ovde je samo beck radnik targa i niko vise.

A kako da dobije odgovorno lice kada ih nema, i normalno jedino ovde moze da se zali, ovo sto oni rade to je vec za financijsku policiju,covek nemoze normalno bez zivciranja da odjavi TV a zadrzi NET bez da ga nerviraju, a salju i dalje racune ,pa u normalnoj drzavi da ih tuzi za pretrpljeni dusevni bol dobio bi spor.
 
Kako nema History i NG,imaju i Explorer, i ID, slazem se da bukvalno TT sta dobija mufte to i emituje,gde ima to u svetu da ukinu pola kanala a pretplata ostane ista, jos i da nema ni odgovorno lice sa kim se moze razgovarati,to se cak granici sa zdravim razumom. PONAVLJAM MENE SE NE TICE STECAJ,vec samo sta dobijam za ono sto placam ,pardon odsad NE PLACAM,jer ocigledno njima je blokiran racun i posluju preko druge firme, i to kao je u redu,misle lako ce da se obruse na boraniju ako ne placa racune,oni treba isto kao i kada se ne placa telefon,burazeru ne platis 3 meseca iskljuce te i tacka.I ubacili su kao novi kanal neznam tacan naziv, valjda "Ultimat fight" to kao da se tucemo medjusobno,i prepucavam da li smo u pravu ili nismo ili su oni sto brane TT u pravu.

Cena pretplate ne moze da se menja ni gore ni dole. Probali smo da korigujemo cene ali prosto nije dozvoljeno. Ugovori ne mogu da se produzavaju niti da se potpisuju. Sve je zamrznuto na stanje pre stecaja.
TV kuce koje daju signal uglavnom imaju razumevanja za situaciju i voljne su da sacekaju jos neko vreme da bi Targo platio dugovanje. E sad, neke TV kuce nemaju razumevanja i zato prestanu da isporucuju signal ka Targu.
Racun odavno nije u blokadi i Targo ne posluje preko druge firme dokle god je u stecaju a to sto ti neces da platis, ne moras. Nisi jedini koji ima takvo razmisljanje. Velika vecina korisnika ni ne placa uslugu koju dobija, pa onda Targo ni nema para da plati TV kanale.
Sve je to beskonacno kolo i sad valjda neko moze da razume prostu logiku da ako ti se nesto ne svidja, raskines ugovor i trazis svoju srecu sa drugim provajderom. Manje se nerviras i automatski manju stetu cinis drugim korisnicima.
 
... da ako ti se nesto ne svidja, raskines ugovor i trazis svoju srecu sa drugim provajderom.

Druze a da li si procitao da ni raskinuti ugovor nije moguce?
Covek odjavio pre nekoliko meseci tv a zadrzao net i dolazi racun i dalje za oboje...
Neko drugi hoce da otkaze uslugu potpuno a "salju ga" da emailom kontaktira "odgovorno" lice u neodgovorojnoj firmi koje se nikome ne javlja, ne odgovara i nista ne radi da bi prekinuli uslugu koju covek nece jer mu nista ne radi mesecima, ni net ni tv...

Prvi sam da vidim "uzdizanje" targa na trzistu, njegov oporavak, ali mi smeta bezobrazluk od onemogucavanja raskidanja ugovora zbog krsenja obaveza koje TT ima ka klijentima, pa zato tvoj komentar jednim delom i ne stoji...

Nek odgovorni pocnu da rade a ne samo da se prave "odgovornim" a da ne rade nista i ne odgovaraju nikome...
 
Ugovor može da se raskine, ali ne može da se menja, čovek je lepo napisao. Ako čovek želi da odjavi TV a ostavi NET, to u ovoj situaciji nije moguće, jer bi zahtevalo raskid starog ugovora i potpisivanje novog.
 
Ako si dobio racun to je moglo biti proslog meseca za jun, razlika je samo sto je prazna kucica za model.
Izgleda da ekipa koja radi stecaj svim silama radi na tome da Targo propadne, valjda je osnovno da se
naplacuje pretplata, sad kasne 2 meseca (august i septembar) sa naplatom.

Ja sam dobio racun i za septembar (zig poste na koverti je 29.09.2015.). Inace sem onog meseca kad su menjali broj racuna redovno dobijam uplatnice postom.
 
Evo naseg kolege sa Targa na komentarima Blica o RTS pretplati.
tt.jpg

Navelo me na razmišljanje, uskoro počinjemo da plaćamo pretplatu od 500 din RTS-u, a plaćamo i kablovsku na kojoj imamo samo RTS i Pink, i još po neki kanal.
 
Da od 1.1.2016 pocinje da se placa taksa za RTS, nazalost.
Trebalo bi da uvrste te svoje kanale u paket neki ili rts paket da se zove kosta 500 kinti i imas 3 kanala. Ko hoce nek kupi i cao ostalima skremblujes, izadjes na trziste i nema sta postenije, zar ne?
A da zaboravio sam oni su planirali brdo love na racunu a ovako u fer utakmici ne bi dobili ni 1/8 te cifre.
Kome i zasto treba RTS? Sta ima pametno tamo da se pogleda pa da bi se platilo? Nista.
 
Ugovor može da se raskine, ali ne može da se menja, čovek je lepo napisao. Ako čovek želi da odjavi TV a ostavi NET, to u ovoj situaciji nije moguće, jer bi zahtevalo raskid starog ugovora i potpisivanje novog.

Ma hajde molim te, mogu oni da tvrde i da se od tvrdog ....... dobija rak,sve moze, samo da ima vise ljudi koj misle na potrosace a ne na svoje bogacenje,namere Becksa su ocigledno dobronamerne ali on normalno stiti svoju firmu u rasulu. Pa dobro, ukoliko je receno da ce polovinom novembra da se resava sudbina TT-a ako se sve vrati na normalu ja cu da platim zaostala dugovanja,ako i dalje ostane po starom znaci da nas neko zeki.Kaze Becks da neke firme imaju razumevanja za stanje u TT-u, pa i dalje im isporucuju uslugu(verovatno su uvek bile ili vrlo jeftine ili nisu ni naplacivale svoje usluge, ali ajde da predjemo preko te "sitnice"),pa neka i oni imaju razumevanja za nase stanje,neka grebu i rukama i nogama pa kada se izvuku iz krize i vrate kanale koji su zagarantovani ugovorom,dobice novac,iako ga nisu zaradili (mislim na TV uslugu)

Sto se tice placanje pretplate za RTS , to im nece proci . Ima ona partiznska"Prozor ne sme pasti "

U stvari sada kada sam dobro razmislio i nije Becks toliko dobronameran. On kaze da odjavom njihove usluge cinim drugima uslugu zato sto nemam nameru da placam ono sto ne daju.Stara prica,kao da je prekidac kod mene,kao da sam ja kriv za njihovo stanje,(da bi druge nahuskao na mene), to je onaj stari nacin razmisljanja, iako je sada mlada generacija na sceni-DJURA CE TI OPROSTITI STO TE TUKAO.
 
Poslednja izmena:
Ugovor može da se raskine, ali ne može da se menja, čovek je lepo napisao. Ako čovek želi da odjavi TV a ostavi NET, to u ovoj situaciji nije moguće, jer bi zahtevalo raskid starog ugovora i potpisivanje novog.

Ama, ja imam ugovor, tj. aneks i po tom aneksu bi trabalo da mi se isporučuje samo internet i da se naplaćuje samo internet, a ostalo je sve po starom. Znači, Targo krši ugovor koji je potpisao. I kakve veze ima da li je u stečaju ili nije... Ja imam original ugovora sa vašim pečatom i potpisom i naravno svojim potpisom i neću da plaćam nešto što nisam potpisao. 'Ajde vi meni dajte brži internet za iste pare! Malo sutra!
 
Poslednja izmena:
Kad si potpisao taj aneks, po kome se ukida tv, ostaje samo internet? Kolika mesečna pretplata je navedena u aneksu?
 
Šta ti piše u ugovoru, koja cena? Ako piše recimo 1600 din, plaćaš samo 1600 din preko uplatnice i to je to, ostale podatke prepiši iz računa. Svrhu uplate piši usluga interneta po ugovoru broj xx, i 100% si čist.
 
Cena pretplate ne moze da se menja ni gore ni dole. Probali smo da korigujemo cene ali prosto nije dozvoljeno. Ugovori ne mogu da se produzavaju niti da se potpisuju. Sve je zamrznuto na stanje pre stecaja.
TV kuce koje daju signal uglavnom imaju razumevanja za situaciju i voljne su da sacekaju jos neko vreme da bi Targo platio dugovanje. E sad, neke TV kuce nemaju razumevanja i zato prestanu da isporucuju signal ka Targu.
Racun odavno nije u blokadi i Targo ne posluje preko druge firme dokle god je u stecaju a to sto ti neces da platis, ne moras. Nisi jedini koji ima takvo razmisljanje. Velika vecina korisnika ni ne placa uslugu koju dobija, pa onda Targo ni nema para da plati TV kanale.
Sve je to beskonacno kolo i sad valjda neko moze da razume prostu logiku da ako ti se nesto ne svidja, raskines ugovor i trazis svoju srecu sa drugim provajderom. Manje se nerviras i automatski manju stetu cinis drugim korisnicima.

Ako su svi radnici dobili otkaz, ulaskom Targa u stečaj, da li u Targu svi rade bez ugovora, pošto novi ugovori ne mogu da se sklapaju i menjaju. Ili sklapanje i promene ugovora ne važe za radnike nego samo za korisnike ???
 
Poslednja izmena:
Ja sam dobio racun i za septembar (zig poste na koverti je 29.09.2015.). Inace sem onog meseca kad su menjali broj racuna redovno dobijam uplatnice postom.
Nisam dobio racun, zadnji racun je bio taj ispravljeni za JuL, ja sam Juni i Juli platio preko opstih uplatnica na broj koji je neko ovde postovao.
Ispravljenu priznaicu za Jul iskoristio sam i platio August mesec, sad bi trebalo da stigne za Septembar ali koliko vidim to vise ne fukcionise.
Dok nije krenuo stecaj priznanice su stizale pocetkom meseca za prosli mesec.
 
Ako su svi radnici dobili otkaz, ulaskom Targa u stečaj, da li u Targu svi rade bez ugovora, pošto novi ugovori ne mogu da se sklapaju i menjaju. Ili sklapanje i promene ugovora ne važe za radnike nego samo za korisnike ???

Priče da ugovori ne mogu da se sklapaju ili menjaju zbog stečaja su smešne.
Upravo je suština stečaja da se promeni menadžment, napravi zdrav biznis plan i promeni prethodna politika poslovanja kompanije.
Kako će neko napraviti zdrav biznis plan a nema ni jednog novog korisnika!? Kao čeka se sredina novembra.

Kralj je mrtav, živeo kralj!
 
Ne branim nikog ali Becks je objasnio da se ugovori i brzine interneta ne mogu menjati zbog toga što im je istekla licenca za software koji je zadužen za sve to i nemaju para da je obnove. Što i u neku ruku ima smisla.
 
Nazad
Vrh Dno