Šta je novo?

Targo Telekom

Nesto je "zabagovalo", sad bi trebalo da radi.
Ako neko moze da potvrdi bilo bi super :)
 
Evo i kod mene sada radi.
 
Ne radi net blok 23
Resetova ruter, jedva sam se odlucio da ne ostanem bez IP, proradilo.
 
Poslednja izmena od urednika:
radi, na radi,...vole me nevole me,...:-( nemam jos mnogo listića,...(živaca,..)
narano da opet ne radi B61S
opet radi,..kao da neko iz Targa prati ovaj forum,..pa reaguje,..kako napisah posle par minuta ,..:)
nije ga bilo od 02h nocas,...
jedna opaska,..ping je zivi očaj,..msm latencija,..minimum 60-70ms do ,..
 
steta

ykada se samo setim kada je pocinjala prica o Targu,koji entuziazam,koji elan .Kakve su samo mogucmosti bile.A sada se sve svelo na "radi-ne radi".Steta.
 
Kao i sve u Srbiji....
 
krastavac takva nam je karma izgleda. Taman kad mislimo da smo neke stvari ispeglali desi se neki novi problem.
 
Obzirom na okolnosti u kojima radite, internet usluga je odlična. Odnos cena/kvalitet sasvim uporediv sa svakom konkurencijom.
 
krastavac takva nam je karma izgleda. Taman kad mislimo da smo neke stvari ispeglali desi se neki novi problem.

Danas ste zvali zbog dugova, nekih, do petka iskljucujete.
A stigao je i novi racun "Nuba", umanjen stvarno ali zato postoji neki stari dug.
Sta se desava sa vama, postoji li neko objasnjenje ili sve mora na sud?
Dzaba sto ste najbrzi kad ste non-stop u problemu.
 
^ ovo je savršeno logično pitanje upućeno nekom ko radi u tehničkoj podršci internet provajdera. Nije mi jasno sto @BECKS ćuti
:-D
 
Nema logike da i dalje plaćate lažne račune, meni je to suludo. Vi ste potpisali ugovore sa TT, što bi iko plaćao Nubi? Da ne spominjemo da je krivično delo što to TT radi plus što su podelili info o svojim korisnicima sa trećim licima, bez dozvole.
 
Ako i kad se pojavi stečajni upravnik samo će pogledati šta je plaćeno TTu i krenuti u sudsku nadoknadu.

Da sam korisnik TTa, obavezno bi im tražio sravnjenje kartice, tj. da pošalju potpisano i zavedeno da im npr. na dan 28.02.2015 ništa ne dugujem.

Ako to neće da pošalju ozbiljno bi se zamislio šta dalje.
 
Dok koristim, placam i nadam se da će se sve pozitivno resiti. U mom slučaju sve besprekorno radi od prvog dana.
 
Računi plaćeni Targo Telekomu će i dalje biti uredno proknjiženi, ako je nekome do toga.
Za vas koji bi da terate mak na konac, račune sve vreme izdaje Targo Telekom, tj firma koja je pružalac usluge. Priča vam ne stoji.
 
Ako je dug stariji od godinu a nisu me utuzili nema nista od toga.
Kako se dug pojavio odjednom ako nisam 2 god platio zasto me nisu iskljucili.
Istina, najbolji su sa netom, ja imam njih i jos dva provajdera (kuca i office) ali non-stop nesto muljaju i tehnicka podrska im je 0.
Kao da nece da plate neku ozbiljnu administraciju nego im klinci za sitne pare rade.
 
posle 3 meseca o "najavljene" kupovine Targa i super pouzdanih "informacija", kod Targa nista novo?
 
Ako je dug stariji od godinu a nisu me utuzili nema nista od toga.
Kako se dug pojavio odjednom ako nisam 2 god platio zasto me nisu iskljucili.
Istina, najbolji su sa netom, ja imam njih i jos dva provajdera (kuca i office) ali non-stop nesto muljaju i tehnicka podrska im je 0.
Kao da nece da plate neku ozbiljnu administraciju nego im klinci za sitne pare rade.

+1
 
Samo ima jedna mala "zvrčka" oko tih racuna i zahteva za doplatu na ime duga... ko ne plati ili se ne izbori da dokaze da nema duga, oni ce ga iskljuciti ... pa se vi onda zalite kome god hocete...
Jbt pomisljam da je nekome upravo to cilj, oterati korisnike ...
Da'l je moguce ili mi je samo masta bujna?
 
Ako je dug stariji od godinu a nisu me utuzili nema nista od toga.
Kako se dug pojavio odjednom ako nisam 2 god platio zasto me nisu iskljucili...
A sta kazes na ovo: http://www.blic.rs/Vesti/Vojvodina/494141/Pancevcu-oduzet-stan-zbog-duga-za-grejanje
Ispada da su za dug od 7.500E oduzeli stan coveku koji vredi sigurno bar 40.000E. I to pravosnazna sudska presuda/odluka... A covek je podneo zahtev za iskljucenje (sa sve izmirenim troskovima do tada), ali mu je to odbijeno jer (po nijima, to uvek dobijete kao odgovor) nema "tehnickih mogucnosti" za iskljucenje :d... Zasto ga nisu iskljucili (cim nije platio 2-3 mesecna racuna) nego su mu uzeli stan ? Covek nikada nije ni podneo zahtev za uslugu centralnog grejanja (ugovor nema), a naravno da nema ni ugovorenu obavezu... Ovo sve naravno nema nikakve veze sa Targom i njihovim nacinom za resavanje nenaplacenih potrazivanja, ali naveo sam samo kao primer sta se drugima desilo (verovatno najekstremniji slucaj)...

... i tehnicka podrska im je 0...
Moje licno iskustvo vezano za Targo tehnicku podrsku (i njihove ljude na terenu) je odlicno, nemam ni 1 zamerku. Ljudi su izuzetno korektni i urade sve sto je u njihovoj moci...
 
Poslednja izmena:
Ako iskljuce a dug nisu na sudu dokazali,idu na svoju stetu, tek onda mogu da ih osure. Morace da ukljuce i da plate neisporucenu uslugu.(nekom i stetu)
Kad bi imali ozbiljnu tehnicku podrsku i kad bi oni bili ozbiljni, ubedljivo najbolji bi bili tvrdim. Jedini koji mogu da im pariraju je sbb.
Sve ostalo je boranija.
 
A sta kazes na ovo: http://www.blic.rs/Vesti/Vojvodina/494141/Pancevcu-oduzet-stan-zbog-duga-za-grejanje
Ispada da su za dug od 7.500E oduzeli stan coveku koji vredi sigurno bar 40.000E. I to pravosnazna sudska presuda/odluka... A covek je podneo zahtev za iskljucenje (sa sve izmirenim troskovima do tada), ali mu je to odbijeno jer (po nijima, to uvek dobijete kao odgovor) nema "tehnickih mogucnosti" za iskljucenje :d... Zasto ga nisu iskljucili (cim nije platio 2-3 mesecna racuna) nego su mu uzeli stan ? Covek nikada nije ni podneo zahtev za uslugu centralnog grejanja (ugovor nema), a naravno da nema ni ugovorenu obavezu... Ovo sve naravno nema nikakve veze sa Targom i njihovim nacinom za resavanje nenaplacenih potrazivanja, ali naveo sam samo kao primer sta se drugima desilo (verovatno najekstremniji slucaj)...


Moje licno iskustvo vezano za Targo tehnicku podrsku (i njihove ljude na terenu) je odlicno, nemam ni 1 zamerku. Ljudi su izuzetno korektni i urade sve sto je u njihovoj moci...

Pa znas sta, svasta se desava, "a to komunalno preduzeće je bezuspešno pokušvalo da sa njim, na sve načine, napravi dogovor o otplati duga. "
Morao je advokate da uzme i dokazuje/brani se a ne tvrdoglavo da odbija sve.
Ja govorim kako bi trebalo da bude.
 
Kako da otkažem uslugu? Da li je moguće odratiti to preko telefona, ili mora lično da se ide kod njih, gde god da su sada?
 
Nazad
Vrh Dno