Šta je novo?

Targo Telekom

tesko da ce biti samo kolateralna steta.. Ako se ne ukljuce u ovu bitku sa optikom... nece imati preterane sanse da opstanu.Uzimajuci u obzir da su poceli da zanemaruju potrebe korisnika,videcemo sta ce biti :D Sto kaze Targo "svi su dobrodosli" :D
 
Za par godina mozda, sada jos uvek Targo cilja manji krug nego PTT KDS... :D
 
ponuditi takav paket ne kosta nista ISP-u, jer svaka roba ima svog kupca i naravno da vecina ljudi ide na najjeftiniju soluciju jer manje vise ne rade nista nego pogledaju po koj email i bleje na facebook-u...
ali takodje i za ISP bi bilo bolje da ponude i vece pakete pa ko uzme uzme jer to njih nece nista da kosta... recimo da puste 100/50 sto je po meni sasvim dovoljno za najveci paket u pocetku i da kosta nekih realnih 50-70 eur sto je opet bolja ponuda od SBB coax na 100mbit...

kako u sloveniji T-2 je ponudio i 1gbit simetricno za 1000 eur iako je ista situacija je u sloveniji gde ljudi najvise uzimaju najmanji paket ili paket tipa 100/10mbit ili 100/100 za 50 eur... kao sto rekoh svaka roba ima svog kupca i ne bi bilo lose da ponude i vece pakete jer se uvek nadje po koji covek koji oce max speed :)

to bi bilo isto kao da u supermarketu nema nista da se kupi sem parizera i sunke jer to narod najvise jede, a da recimo nema pršute da se uzme jer to navodno ne prolazi u supermarketu...

ili mozda targo bi trebalo da bude kao PTT KDS :p
http://www3.ptt.rs/o_nama/cenovnik.php#kablovskicene

da nema vece brzine od 6mbit :p i da nije bitna brzina nego samo cena xD
Op, op, op, nisi ti mene a verovatno ni ostali razumeli sta sam hteo da kazem, a mozda nisam ni dobro napisao kako sam mislio u svojoj glavi hteo, a rekao sam da bi mali broj ljudi uzimao te pakete, sto je jedna velika istina hteli vi da se slozite ili ne, znaci nisam ja rekao da to niko nebi uzimao ali procentualno mali broj bi uzimao, a ja sam mislio da krenu sa ovim "manjim" brzinama pa onda da polako prosiruju pakete, sto je po meni OK, navodis SLO ali ne pricas celu pricu, a ta prica upravo ide u prilog onome sto sam ja rekao, a to je da ni oni nisu odmah u ponudu stavili 1Gbit, vec kasnije posle par godina rada, kao sto mozes da predpostavis i kod njih je taj paket najmanje prodavan, znaci ipak sam upravu :)
Ne ja nemam nista protiv da daju i 100/100 jos ako bi bilo Dz ja bih prvi uzeo, salim se ali neka oni pocnu da daju bilo sta lako ce onda povecavati ali ajde samo da pocnu to je sustina mog posta koji ti napadas.
Pozz
 
Danas me spamuju vezano za firmu i rekose mi da sa servisom za pravna lica krecu od danasnjeg dana
 
Targo krenuo, izbacili cene... poslao mi ortak iz Pazove flajer koji dele...
IMG_20120723_125604.jpg
 
A gde im je ponuda za Tv,i NET/TV?
 
Malo razocaran, osim upload-a nisu bas neka konkurencija SBB-u... Koji ce kanali biti u ponudi?
 
Poslednja izmena:
А шта је основни паке за тв? :D сликај све па окачи.
 
Nema programske seme, pise 70 digitalnih kanala u osnovnom paketu.
 
lol, ove cene vaze uz ugovornu obavezu od 24 meseca?
A ja imao 50% popusta za adsl uz ugovor na samo godinu dana :(
Kada su rekli da ce biti veoma konkurentni, ja sam mislio da ce biti extra ponuda da odlepis i odmah predjes kod njih, makar prve 2 godine dok ne pridobiju/preotmu korisnike.
Ocekivao sam makar 25% popusta uz ugovor na 24 meseca.
Izbedacio sam.
Check Shoprite Ad and Smart and Final Ad.
 
Poslednja izmena od urednika:
Konkurentni = isto kao kod konkurencije :D

Mogli su malo niže cene da daju, ovako će nahvatati (možda) samo ADSL korisnike koji su željni brzine a nemaju popust kod svojih operatera, cene na kablovskom internetu su već tu negde (za osnovni paket pogotovo) a veći upload će značiti samo nekolicini.
Što se tiče popusta, daju samo prvi mesec besplatno...

Bojim se da sa ovim cenama neće imati puno korisnika i masovni prelazak.
 
Sledi ispijanje šampanjca u SBB-u i Telekomu, o Radijus Vektoru da i ne govorim.... Gazda sad doveo trubače :)
 
Evo ja cu odmah da predjem kod njih. Duo paket je 2400 dinara, a kod vektora za sve to isto (naravno manji upload) treba mi 3000 dinara. Po meni je to povoljnije.
 
Može li neko da postavi kanale u osnovnom paketu?
 
U poredjenju sa Radijus-Vektorom:

- RV traži 6950 din za priključenje (iz cenovnika je nejasno da li je potrebno potpisivanje ugovora na 18 meseci da bi bila ova cena);
- TV pretplata osnovnog paketa je 995 din;
- 10/1 Mbit košta 1590 din uz ugovor na 18 meseci, bez ugovora je 5/0.5 Mbit za isti iznos;
- Daju kablovski modem na korišćenje za 150 din mesečno;
- Najveća Ul brzina koju RV nudi je 2 Mbit tek kod paketa od 4990 din.
 
Posto ja u Pazovi za 2200 din imam samo ADSL 4MBit/s, sasvim je logicno da cu za slicne pare otici kod njih na 20 MBit/s. Za one koji imaju bolju pokrivenost drugim kablovskim operaterima ova ponuda mozda ne znaci, ali mi u Pazovi imamo samo sugavi Kopernikus.
 
Мени се од тотала повраћа. Они су неспособни, имам два тв-а, и један без другог не раде иако су физички одвојени комплетно. Посебни каблови који иду од антене, два рисивера... Седам њих ми је прошло кроз стан и не знају о чему је реч.
Истиче ми уговор за птт адсл за месец дана. И шта ћу сад? Опет телекоњ,орион, крадијус вектор или тарго? Наравно тарго
 
I meni su te cene malo više nego što sam očekivao (naravno, nisam očekivao 10/5 za hiljadu dinara, makar ne još uvek). Ovako, slažem se sa Falcon-ovom konstatacijom.
 
Definitivno nije neka spektakularna ponuda, ali opet kad bih bio u mogucnosti uzeo bi sigurno njihov 20/10 paket za 2400din. Opet uz 24 meseca obaveze ocekivao sam ipak malo nize cene od ovih al sta je tu je kome odgovara i ima mogucnost uzece ovo :)
 
Ne znam zašto već na samom startu menjaju priču,a na sajtu lepo kažu da nas ne obavezuju da koristimo obe usluge.
 

Prilozi

  • 23-07-2012-002.jpg
    23-07-2012-002.jpg
    295.9 KB · Pregleda: 333
Ma hajte ljudi to su cene za Pazovu,nbgd ce biti mnogo povoljnije.:)
 
Eh, kad bi to tako moglo. ;)

Zakon o zabrani diskriminaciji i tako te fore.
 
Zakonom je zabranjeno i uslovljavanje prodaje jednog proizvoda (internet) obaveznom kupovinom drugog (TV) pa se to ne poštuje (kablovski operateri)...
 
Ne znam zašto već na samom startu menjaju priču,a na sajtu lepo kažu da nas ne obavezuju da koristimo obe usluge.

Da ali te makar ne obavezuju kao SBB da ako oces njihov net moras da uzmes i KTV, ovde koliko vidim net mozes da uzmes a TV ne moras, a ako oces TV moras uzeti NET sto mi ima smisla.
 
A ako sam ADSL korisnik onda mogu samo tv,a ako nisam onda ne.
Kako god bilo,ne volim kada me uslovljavaju i nije korektno.
 
Zakonom je zabranjeno i uslovljavanje prodaje jednog proizvoda (internet) obaveznom kupovinom drugog (TV) pa se to ne poštuje (kablovski operateri)...
Ako je ovo što kažeš tačno,onda ih treba uputiti na taj isti zakon.
 
Ne znam zašto već na samom startu menjaju priču,a na sajtu lepo kažu da nas ne obavezuju da koristimo obe usluge.

Gde ti vidis, da mora da se koriste obe usluge ? osim ove izjave In4S koji je i postavio ove slike

Ako ove slike nisu jos jedan fake, ne vidim uopste nikakav razlog da bilo ko predje na targo...ove cene su kao i kod drugih, skoro nista nije jeftinije + 24m ugovorna obaveza
 
Чекајте док избаце званично обавештење. Можда на флајеру фали нешто:D
 
Nazad
Vrh Dno