Šta je novo?

Nokia PureView - SLR kamera u mobilnom.

Najvazniji mi je za slike, zato bi ga kupio, a usput bi mogao viber da radi poruke, imam glavni telefon.
 
Ja sam zbog posla morao da zamenim 808 ali sam je ostavio kao fotoaparat. Stvarno je crnjak kad kupiš novi telefon (z3) a kamera ni blizu nokiji
 
Pa 808 je zastareli smartfon sa brutalnom kamerom a Z3 odlican android sa dobrom kamerom mada je SA mod krs.

Nije to crnjak vec pretezno cista fizika.

Jer 808 ima drasticno veci senzor, xenon i bolju optiku a i kvalitetniji softver + PV mod i pitanje je da li ce se u narednih 5 godina (ili ikada) pojaviti bilo koji smartfon sa kamera hardverom koji u sebi krije 808 grba :-D
 
Poslednja izmena:
ja retko prosetam 808. uzeo sam dslr, pa ne nosim 808. doduse ni dslr ne nosim stalno, a 808 sam nosio stalno, pa sam pravio vise lepih slika.

nokiji 808 stvarno fali raw.
 
Ja hocu ponovo da uzmem 808, bas zbog toga sto nijedan telefon nema tako dobru kameru( imaju dobru ali daleko od 808), uzeo sam i dslr ali situacija kao kod tebe, cesto nije uz mene.

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk
 
mene vuče da uzmem DSLR ali isto tako znam da ću ga nositi par puta godišnje pa ne bih da bacam pare
 
Evo sad sam na moru, par jako lepih situacija ja nemam dslr kod sebe, ostao u sobi( na moru sam sa dvoje dece).Dobar je on ali jos uvek neuspevam da ga nosim stalnonsa sobom.

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk
 
ma dslr nosis samo kad ides namenski nesto da slikas. kad treba da uhvatis nesto na brzinu tu je 808 super. meni dslr uvek ostane na nekakvim retardiranim podesavanjima, tako da nema sanse da uhvatim neki trenutak sve i da je pored mene.... dok ja namotam onaj tocak prodje sve :) i sve kazem ostavicu ga sledeci put na nekim univerzalnijim podesavanjima ili u onom poluautomatskom modu sto ima, i nikad to ne uradim
 
Samo da se pohvalim uzeo danas crnu, stanje 10/10

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk
 
nek te dugo sluzi, dobro si ubo takvih ce biti sve manje...
 
Cena 90e ali je primerak 10/10.
E sad da li ima negde neko detaljno uputstvo za neki rom delight 1.5, davno mi je kolega sa foruma ubacio u moju prvu 808.Ne bih znao sam.
Ili da nista necackam i koristim ovako, 95% ce raditi samo kamera.
 
imam jedan primerak 808 na zalost nije mint kako bih voleo da jeste ali je u dobrom stanju osim digtitajsera koji mi se izgulio prilikom pada... (vukao se po asfaltu) ali taj telefon nosim bez sim kartice na planinarenja :) puca takve fotke da mene odusevi :-D
 
D li bi neko zeleo da proda Nokiu 808? Da je ocuvana, bukvalno kao nova, sa orginalnim punjacem? 100e
 
Tesko, ja sam jedva bio nasao za sebe pre par meseci, a da je valjala

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 
imaš ih na kp, pitanje je kako su očuvane
 
Nazad
Vrh Dno