Šta je novo?

HTC One X

Nije tako tesko sto se tice otkljucavanja, jeste teze od samsunga, bratovljev sensation sam otkljucao vrlo lako, ali je rizicno vracanje stanja zbog garancije (kod samsunga je mnogo elegantije) U vip-u se dobijaju sada i dr.dre sluske (bubice) i cena je ok koliko sam video tako da je za vip-ove korisnike sad odlicna prilika.
 
Moj Sensation je uzet u telenoru i nije bio zakljucan iako su njihovi prodavci tvrdili da jeste. Ortakov Desire HD takodje. A npr. Desire S jeste bio zakljucan. Bolje nadji nekog ko radi u Telenoru da samo proba da ubaci neku drugu karticu da proba.
 
Мени су нокија 5800 и сгс2 били закључани,а htc desire откључан.

SGS2 via TT2
 
Da li je neko pazario u vipu one x? Ja planiram, ali ukazuju mi ljudi na "mane prve serije" kako kamera baguje i kako se ekran "ugiba"

Koji su vasi utisci? Vredi li?
 
Mene telefon oduševljava izgledom, uživo je još lepši, ekran perfekcija ali ću ipak sačekati da saslušam utiske prvih kupaca, pojavu test modela u Telenoru jer ovi u Vipu ne daju da se skida iz rafa a i pojavu One S,....možda i sniženje Sensationa...ako se One serija ne pokaže. :)
 
Poslednja izmena:
Ja cu definitivno sacekati SGS3 pa cu tek onda odluciti koji da pazarim. Glavni fokus kada pomenuti telefon izadje ce mi biti baterija, odnosno trajanje iste... Msm da hardverski sgs3 nece biti puno superiorniji ali se nadam da ce staviti jacu bateriju.

Sent from my HD2 using Tapatalk 2 Beta-6
 
baterija je jedini razlog zbog čega bi ja razmislio o kupovini one x..što se tiče prve serije, npr s2 prva serija je bila najbolja (ona iz Južne Koreje), posle toga su bile iz Vijetnama i bile lošije od ovih prvih..
 
Ma bre ima dve godine garancije ako ne valja odeš lepo olupaš im ga o glavu pa neka se oni hebu sa feleričnim fonom od 600 jura. Što se mene tiče čekam da se pojavi u telenoru i dizem jedan odmah.
 
onda prime aparat na servis, pa ovi iz servisa kažu da je sve u skadu sa htc-ovim standardima i to je to :)
 
HekToor nije ti ovo zapad da uzimaju sve i svasta nazad. Ima da ti uzmu telefon na mesec dana i onda vrate i kazu da je ispravan. Sto realno i jeste.
 
Do sada nisam naisao ni na jedan falican telefon iz htc-a, te stoga, verujem da one x serija nije za bacanje.
Muce me samo tvrdnje odredjenih ljudi da je ova prva serija bas losa.
Oticicu do vipa ovih dana i videti kako izgleda iz ruke. Iskreno, za kameru i muziku me sve nesto svrbi ... Bitan mi je fluidan rad uredjaja, baterija, net!
 
Ima debele istine u tome što pričate nije da nema.
 
Vec sada se moze naci AR za OneX koji u sebi ima ovaj fix za tegru. Da budem iskren, nisam citao celu temu, ali zadnje sto sam ukopcao je da je ovaj rom must have za one x.
 
3. maja je predstavljanje sgs3, mislim da niko ne bi trebao da brza sa kupovinom ovog telefona :)
 
One x je dobar fon sa ispeglanijim sw bice odlican (s3 nece biti cudo sigurno)
 
Slazem se sa tobom sonic... Ja cu licno sacekati pa onda odluciti.
 
I ko ga kupi nece se pokajati..ali treba sacekati, dva meseca nije neki vremenski period
 
Poslednja izmena:
Pa dobro to da, ali cim izadje manje vise ce se znati kakav je i mocice covek da se odluci :)
 
Kakvo je ovo resenje sa 3 kapacitivna dugmica + 1 onscreen (za menu)? Sto nije ili svi kapacitivni ili svi onscreen? :smash:
 
Hajde, mmarkovicu, daj neki utisak, nemoj sad da se ljubomorno kriješ, pošto si ga pazario...
 
Kakvo je ovo resenje sa 3 kapacitivna dugmica + 1 onscreen (za menu)? Sto nije ili svi kapacitivni ili svi onscreen? :smash:

Subjektivni osecaj je malo cudan, za prvo vreme potrebno je malo navike. Koliko vidim vec postoji "quic fix" da trece dugme (most recent) vratis u menu! Moracu malo da procitam pa da krenenem u fleshovanje!

Hajde, mmarkovicu, daj neki utisak, nemoj sad da se ljubomorno kriješ, pošto si ga pazario...

Za sada prvi utisak je kao posle prvog sex-a. Ostao sam bez teksta. Tanak, fin, lagan, odlican display + gorilla glass. Fluidan, glasan, a opet nekako stane u ruku i nije prevelik kao sto mnogi tvrde.
Nema ugibanja display-a, a sto se tice baterije, cekam da se napuni pa krecem u full test.

Javim kasnije jos svojih utisaka.
 
Poslednja izmena:
Za sada prvi utisak je kao posle prvog sex-a. Ostao sam bez teksta. Tanak, fin, lagan,Fluidan, glasan, a opet nekako stane u ruku i nije prevelik kao sto mnogi tvrde.

Izvini ali morao sam :d :d
 
Nazad
Vrh Dno