Šta je novo?

HTC One X

Fazon je sto One S po gsm areni ima najbolji audio kvalitet a skuplji brat ne moze da se nosi sa one s :d Cak i za kamkoder i kameru kazu da su bolji na one s.
 
Nisu ni trebali da stavljaju tegru 3 hebao ih marketing i quad core, s4 duplo bolji izbor.

P.S. Moraće da odrade update driver-a pod hitno. :D
 
Poslednja izmena:
Izgleda da ni one x nije bolje prošao od one s. Pročitah malo pre da kada mu se stisne ekran dolazi do diskolorizacije (kao kada pritisnete lcd monitor), i da se nešto ugiba i onda loše reaguje na dodir.
Nemam sada linkove za to, ali verujem da nije teško naći na googlu.

Moj savet svima, ne brzajte sa kupovinom one x, nego sačekajte sgs3 pa uporedite.
 
Poslednja izmena:
evo sta mene kopka odavno: da li konacno sense 4.0 omogucava da sve radi u landscape, znaci i lockscreen, i home, imenik, sve? Tako mi je izgledalo na screenshotovima.
Izgledam ko krele kad hocu npr sms da otkucam, pa vec zauzmem landscape poziciju, i onda otkljucavam i vrtim homescreen pod uglom od 90 stepeni, dok ne dodjem do poruka, kad se zarotira u landscape. Isto vazi za browser i jos dosta drugih aplikacija (inace, radi se o DHD sa sense 3.0, mislim da je isto i na 3.5 i 3.6)
konkretno:
Sense40-05.jpg


Sense40-03.jpg


http://pocketnow.com/android/htc-sense-40-screenshot-gallery-from-leaked-endeavor-rom

koliko vidim, od landscape podrske se odustalo u finalnoj verziji? :p
 
drzah malopre telefon, lepo lezi u ruci, iznenadjujuce je tanak za svoju velicinu i materijal prija ruci. jedino sto kamera strci....
 
jeli "upada" plastika kada ga pritisnes?
 
Sa zadnje strane mislis?
 
jeli "upada" plastika kada ga pritisnes?
Pa nisu mu leđa od plastike.
Pretprodukcijski primerak koji sam ja držao u ruci nije imao to ugibanje o kome se priča. Ne verujem da je u pitanju redovan feature :p
 
Zar nije polikarbonatna plastika?
 
U pravu si... zaboravih da je polikarbonat zapravo plastika :p
Nemaš utisak da je plastika kada ga držiš u ruci.
 
Dolazi u telenor, cena ce biti kao za Note trenutno. Receno mi je u Telenoru u Knezu, dok su mi namestali MMS na HD2 sa androidom :)
 
Pa trebao bi da bude barem 10 soma manje, uuuuu ala naduvaju cene.
 
^ Na osnovu čega bi trebalo da bude 10 soma manje? Nisam proveravao, ali ne verujem da je igde jeftiniji od note-a. Uostalom, to je trenutno najjači telefon po specifikacijama...
 
Prodajna cena mu je 600 evra - dolara notu je bila 700. Na osnovu toga.
 
Verovatno najduzi One X review :)

[YOUTUBE]ReAh9mtBLxw&feature[/YOUTUBE]
 
mozda da budemo precizniji: da li se ugiba kad se pritiska sa zadnje strane, s obzirom da se ipak radi o plastici? Na semplovima na MWC u Barseloni su pominjali taj detalj, pa cak i prikazivali na klipovima...
 
Stigao u Vipu, evo vrti se reklama za One V i One X. Ko kupi ovih dana One X dobija i one Dr. Dre sluske.
 
mozda da budemo precizniji: da li se ugiba kad se pritiska sa zadnje strane, s obzirom da se ipak radi o plastici? Na semplovima na MWC u Barseloni su pominjali taj detalj, pa cak i prikazivali na klipovima...

noup. ne ugiba se. Gledao sam klip, nije tako, aj probacu jos par da vidim da li zavisi od primerka.
 
cena 1din uz 5000 mesečno,imate na facebook stranici Vipa,piše da će uskoro biti istaknuto i na sajtu
 
Stigao u Vipu, evo vrti se reklama za One V i One X. Ko kupi ovih dana One X dobija i one Dr. Dre sluske.

Mozda si gledao reklamu za VIP HR ? :) Tamo znam da je sigurno stigao ... a u nas VIP jos nisam cuo da je dosao.

Edit: ^ e jbga nemam facebook :p
 
Izasao i u nasem VIP-u, video ga malopre u Glavnoj u Zemunu.
Neocekivano je mala cena, 1 dinar uz najskuplje tarife, Smart 4400 i Postpaid 2000.
 
Poslednja izmena:
Ma, idi, nije to za 1din, to je za 120.000 din. , po mojoj računici :D
 
Nazad
Vrh Dno