Šta je novo?

HTC One X

@proday
Gde si video da ima da se kupi iGO za Android?..ja nigde nisam mogao da ga nađem
 
Ne razumem,sta je lose kod kamere One linije?Ja videh na xda user fotke koje realno kidaju..Isto,ne znam zasto se tolika buka dize oko toga sto ce prestati sa beata sluskama?Pasce cena sigurno,a i beats sluske nista spec nisu,a ja sve vise mislim da ih ljudi uzimaju radi logoa nego kvaliteta..
 
Pa ima logike da nema sluski kad monster ne pravi vise "beats" a nisam cuo da su potpisali sa nekim drugim.
 
Aj neka neko otvori htc one s temu :) :D Sa svim potrebnim info itd.

Ima vec dosta testova po netu kao i YT testova, telefon je odlican i pored mana u vidu nedostatka micro sd i nemogucnosti vadjenja baterije [sto je odjednom postalo trend].
Steta sto nema super amoled +, tada ni qhd rezolucija ne bi uopste smetala, pentile smara malo..
 
Stigao i u naše krajeve:)
 

Prilozi

  • IMAG0001.jpg
    IMAG0001.jpg
    822.4 KB · Pregleda: 192
  • IMAG0212.jpg
    IMAG0212.jpg
    407.2 KB · Pregleda: 206
  • IMAG0213.jpg
    IMAG0213.jpg
    883.2 KB · Pregleda: 202
  • IMAG0214.jpg
    IMAG0214.jpg
    779.7 KB · Pregleda: 186
posto? :)
 
Cena? Prava sitnica...u rangu S Note
 
vise volim prave cifre, a manje "rangove" :)
 
Sta te interesuje, full cena?
 
Zna se gde ne dolazi :d

U t'nor valjda 15. :)
 
Poslednja izmena:
Pa rekao sam da je stigao u nase krajeve, sto znaci krece u prodaju i zvanicno za koji dan ;)
 
a Vip? ili da se vracam na starog provajdera
 
Sta te interesuje, full cena?
iskreno, najvise kolika ce biti cijena u crnogorskom Telenoru na paketu pro 50 (50€ mjesecna pretplata), ali u nedostatku te info, koju tesko da imas, sve ostale su dobrodosle :d
PS Sumnjam da ce ga nas Telenor tako brzo nabaviti kao vas, eto makar da znate da u necemu prednjachite :D
 
Nema sanse da ce ga Telenor CG dobiti u skorije....ali nema sanse.
 
Ima Telenora i Telenora, nisu svi Telenori isti :p
 
Kakva je izrada? Citao sam na netu da posle nedelju dana pocinje da zvace?
 
Na netu ima dosta negativnih komentara, najpre o kameri, nije onakva kakva je trebala da bude (gledao uporedni test slike napravljene sa s2 i 4s su primetno bolje, videcemo dal je sw u pitanju), kod dosta ljudi se javio zazor izmedju ekrana i kucista. Planiram kupovinu, ali u ovom cenovnom rangu u danasnje vreme ovakve mane su nedopustive (u ostalom jos malo pa cemo videti)
 
evo sta mene kopka odavno: da li konacno sense 4.0 omogucava da sve radi u landscape, znaci i lockscreen, i home, imenik, sve? Tako mi je izgledalo na screenshotovima.
Izgledam ko krele kad hocu npr sms da otkucam, pa vec zauzmem landscape poziciju, i onda otkljucavam i vrtim homescreen pod uglom od 90 stepeni, dok ne dodjem do poruka, kad se zarotira u landscape. Isto vazi za browser i jos dosta drugih aplikacija (inace, radi se o DHD sa sense 3.0, mislim da je isto i na 3.5 i 3.6)
 
@ rastafarian napisi nesto o trajanju baterije kad stignes..
 
NAPISI SVE!

SVE NA OVOM SVETU STO POSTOJI, TI BRZO NAPISIS!!!!!!1!!1!


p.s. mala sala, samo reci da li vredi te pare ili ne. ukratko. posto sam se nalozio na telefon jako
 
Sta je ova KRSINA od audio reprodukcije?? HTC sta da radim sa tobom?

http://www.gsmarena.com/htc_one_x-review-747p5.php

Plus ja NE verujem da uz telefon od 600e ide usb-punjac i krs slusalice od pre 10 godina. I to je to! Ja prosto NE verujem.



Kamera:

"HTC took the camera hardware seriously this time - an f/2.0 aperture and a dedicated image processing chip clearly show they mean business. However the image quality is not quite the best in the 8 MP league - the One X produces rather noisy, if nicely detailed photos. Colors are nice, but tend to be a bit over-saturated at times. Sharpening algorithm is a tad too aggressive, too, resulting in occasional artifacts."

Ovde treba da ide bar 12MPX sa xenon blicem i odlicnim kvalitetom. Neka bude i 8MPX manje je bitno ali ovakva kamera na ovako skupom telefonu... sta reci? Pogledajte i video.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno